O czym chcesz poczytać na blogach?

Pętla

Testy sprzętu alpinistycznego, testy lin i uprzęży. Dostęp linowy techniki alpinistyczne

Pozycjoner 2 jest fantastycznym urządzeniem wykonanym przez ART służącym do bardziej efektywnej pracy na drzewie. Pozycjoner jest przeznaczony do szybkiego poruszania się po drzewie. Większość lonży wymaga dwóch rąk do regulacji, pozycjoner 2 wymaga tylko jednej ręki do obsługi i może być regulowany nawet jeśli linka jest pod obciążeniem. Podczas wycinania drzew Łódź, doskonale sprawdzał się podczas poruszania się po drzewie. Pozycjoner wykonany jest z obrabianego stopu aluminium i dla tego jest lekki i trwały.Pozycyjnery są coraz bardziej popularne przy pracach na drzewach. Model ten jest wyposażony w dodatkową funkcję obrotową, tak aby urządzenie zawsze ustawione było poprawnie.

Petzl pętla do wspinania po linie

TheMakowiec

Nie radzę sobie sam ze sobą. I nie mam takiej osoby, jaką chciałbym być dla Was. Radzę sobie sam… prawie zawsze. Jedynie w sytuacjach kryzysowych wiem, na kogo mogę liczyć. Ale nawet zwykle wtedy głupio mi kogoś o cokolwiek prosić, nawet rozmowę.
„Wiem że pokażesz mi coś, co dojść do szczęścia da mi
Rozjaśnisz sekret, schowany między alejami…”
Myślami błądzę po zakamarkach podświadomości. Potrzebuję solucji do swoich problemów.
Ale tu znów jestem… sam. Jak zwykle.
Trzęsą mi się nogi, mam lodowe dłonie, stale powieki opadają mi na szklane, przekrwione oczy. Zmęczone widokiem wszystkiego wokół.
Uchodzi ze mnie życie…
Przykro mi, że Was zawiodłem.

Biegnę ku marzeniom. - Onet.pl Blog

Dała mi się we znaki, przez co poczułam się tak słabo, iż miałam ochotę zapaść się pod ziemię. Jednak nie na tyle słabo, by nie uśmiechać się do wszystkich i nie dziękować za wspaniały doping. Szybko wyrzuciłam z siebie myśl, że nie będę w stanie tego przebiec, a zresztą, Olga nie pozwoliłaby mi na to. (-;

Ze wstydem powiem Wam, iż z każdą pętlą (a było ich 3) pamiętam coraz mniej. Wyjątkiem jest finisz, w końcu jak mogłabym zapomnieć tę scenę? Czekajcie, jeszcze trochę i przeczytacie, zapewne zaleci patosem, ale wybaczcie mi!

Ta pierwsza pętla, najwolniejsza, była kompletnym relaksem – Pani Parasolka biegła przede mną, toteż macie obraz tego, jak wolne było nasze tempo. Ględziłam, wiecznie ględziłam, przez co traciłam siły, a Ola mnie za to karciła. Ograniczyłam się do „dzięki!”, „jesteście cudowni!” i przybijania piątek. Z całego wrażenia zapomniałam o bolącym brzuchu, który niestety odezwał się na drugiej pętelce. Rafał mówił mi, bym nie miała w głowie żadnych negatywnych myśli, bo one zabijają całą motywację. Wiecie, stanęłam na starcie, więc musiałam to przebiec. (-:

Byłam.

atanazy.blog

Tyle trwa zazwyczaj proces pełnej asymilacji) byłby w stanie przyjąć, że na północ od Białołęki i Tarchomina żyją plemiona trójgłowych, skrzydlatych stworów, to trudniej byłoby mu uwierzyć w to, że można mieszkać w miejscu, z którego do najbliższego multipleksu albo galerii handlowej jedzie się dłużej niż 30 minut.

Skarbka z Gór. Tak się nazywała ta pętla – mało warszawskie i mało mazowieckie skojarzenie kulturowe. W okolicy– osiedla domków jednorodzinnych i niskich bloków, ani kawałka góry, czy pagórka. Zupełnie nie jak w Sudetach.

Pętla dziwna, nie taka jak trzeba. Autobus zamiast zawrócić – postał z pół minuty i pojechał dalej. A ja spodziewałem się końca trasy. Tak powinno być – koniec świata, dalej nie jedziemy i już. A autobus nie dość ze pojechał, to jeszcze do centrum wrócił.

Przejeżdżając obok przystanku Targówek- Ratusz pomyślałem, ze kiedyś znowu tam pojadę. I będzie tam na mnie czekać prawdziwa pętla i prawdziwy koniec. Pomyślałem też, że przyjemnie by było dorobić się własnego przenośnego odtwarzacza empetrójek – miałem ochotę.

Asia i Sebastian z w11 - Onet.pl Blog

588. wtorek  W odwecie


We własnym domu został śmiertelnie pobity chłopak. Z zeznań rodziców ofiary wynika, że chłopak miał spędzić ten wieczór ze swoją dziewczyną i szkolnym kolegą. Tymczasem okazuje się, że dziewczyna wyjechała i nie ma z nią kontaktu. Inny trop prowadzi do bandy wyrostków, która terroryzowała okolicę.

odcinek 589. środa  Pętla cz. 1


W drodze na przyjęcie urodzinowe swojej koleżanki zaatakowana zostaje Joanna Czechowska. Wszystko wskazuje na to, że Joanna mogła stać się kolejną ofiarą seryjnego mordercy. Komisarze obserwują recydywistę, którego podejrzewają o zabójstwa kobiet. Mężczyźnie udaje się jednak uciec komisarzom. Następnego dnia rano zostaje znalezione ciało kobiety, z którą recydywista spędzał poprzedni wieczór.

odcinek 590. czwartek  

mawe blog

Ta sama cholerna pętla popełnianych po raz setny błędów.
staram się, bardzo. próbuję tego nie spieprzyć, chociaz zdaje sobie sprawę z tego że mam na to małe szanse, bo przeciez tak to już ze mną jest.
mam mu wiele do powiedzenia, ale nie potrafie wydobyć z siebie ani jednego dźwięku. czekam. na cud. na niecud. nie wiem na co. po prostu czekam aż coś się stanie. zostawiam wszystko swojemu losowi.
boję się zaufać intuicji, chociaż on twierdzi że wewnętrzny głos nie kłamie. dziwne. dookoła wszyscy kłamią.

zdałam sobie sprawę (pewnie po raz kolejny - ale to w końcu jedna wielka pętla) że zaczynam pisać jak mnie ktoś zrani. on jeszcze nei zdążył. jak na razie być może ja zraniłam jego. ale wlasnie tak się zaczęło moje pisanie.
od jednego dużego kłamstwa. chociaz wtedy, na początku nie cierpialam dlatego, że to był koniec zanim się jeszcze powaznie zaczęło. bolało kłamstwo. zdrada bolała.
nazwij to jak chcesz.
pozniej rozczarowanie bolało.
pożniej zrozumialam, że sama robie to samo - niszczę.
"przepraszam cię, za to, że wywrócilam całe życie twe" (stalker hołdysa)
bardzo przepraszam za to że zrobilam to znowu. chcialabym żebyś pewnego dnia to.