O czym chcesz poczytać na blogach?

Perry mason

Blog Wojciecha Majcherka - Onet.pl Blog

Zapamiętałem też z dzieciństwa jedną rolę czy raczej wykonanie aktorskie Andrzeja Łapickiego, które nie pochodzi ani z teatru, ani z kina, ani z telewizji. W radiowej Trójce w latach 70. Łapicki czytał kryminał "Aksamitne pazurki" Gardnera. Jego głos, sposób w jaki wymawiał nazwiska bohaterów, np. detektywa Perry Masona brzmiał mi w uszach latami. Jakiś czas temu ukazał się audiobook z tym nagraniem. Słuchałem go znów z zaciekawieniem. Na tym nagraniu, jeśli się dobrze wsłuchać, to można dosłyszeć tykający zegarek lektora. Bardzo to zabawne i wzruszające.

Kiedy myślę o Łapickim, to przede wszystkim o jego.

narwany jak bukiet

Prace w tesco wysylkowym. wysylamy do ludzi rzeczy z katalogu. temu grabie, tamtej mate do lazienki, laptop dla pana, a flanelka dla tamtego, ta pani zyczy sobie skarpety, ale takie solidne takie zimowe, dla chlopaka baterie prosze. wszystko co chcesz. to technika i metodologia dnia codziennego w jednym. dwa surowe przedmioty do zaliczenia. kwadrat stockland green [my castle], erdington, aston, perry barr. jednostajnie, prostoliniowo. studia, praca, dilerka, zycie. studiuje prace. diluje czasem, sprzedaje swoj. z ostatnich dwoch tygodni pamietam tylko ze spalem i ze w nocy bylo raczej duszno. i ze w nocy lubie usiasc ze strongbowem, pokiwac sie na krzesle w kuchni, obadac sufit, posluchac virgin radio. strongbow wienczy dzien.

Konfekcje. jednym slowem nektar buraczano-gruszkowy [ale bedzie taki smak w sklepach!;)]. niech tylko schlone, ochlone. postanawiam jechac do mr G[nojek] simon i przysiegam sobie ze wsadze mu kija w dupe. pojade i mu to kurwa narysuje. narysuje mu to nawet rozowym podkreslaczem na jego butach. jak bedzie trzeba i bedzie mu malo przytacham na ville szkolna tablice, ktora pozycze w pobliskim josiah mason college, wezme 6 kruczoczarnych pisakow lub krede i bede przedstawial na wykresie. dlugo, wyraznie, doglebnie [:) kij w dupe potem zeby nie mial za slodko, oczywiscie ze nie moj]. pojawia sie wektory dni/godziny, 2 osie jak dwie choragwie krzyzackie zatrzepocza nad naszymi glowami. zakrece nim jak beretem w komodzie.
ok. moze biedak mnie dosc dokladnie sluchal, moze nie zrozumial gdy.

ozzyfeusz.blog

Nic) i utwory Black Sabbath („War Pigs”, „Fairies wear boots”, „Iron Man” i „Paranoid”). Można mieć wąty co do wyboru materiału: ja bym z chęcią usłyszał (oprócz, rzecz jasna nowego, petardowego, materiału), trochę więcej z „No More Tears” i chociaż jeden utwór z „Ozzmosis” (konkretnie, prosiłbym o „Perry Mason”). Było parę momentów, gdzie użyłem grzywki do miotłowania, ale zabrakło mi dźwiękowych sterydów, w postaci najnowszych „Let me hear you scram”, „Soulsucker”, albo „I don’t wanna stop” z >>Black Rain<< czy „Gets me through” z >>Down To Earth”.
  Skład. Cóż, na płycie.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

/1988-1994/, Willy Claes /1994-2004/, Javier Solana /1995-1999/, Lord Robertson /1999-2004/, Jaap G. de Hoop Scheffer /2004/.

Na tym wąskim wycinku z dziejów „Bild-terierów” można zrozumieć ich politykę w Zatoce Perskiej, Syrii, Iraku, Afganistanie, Bośni, Kosowie, Północnej Korei. Była to bowiem ich polityka.

Identyczna struktura władzy i podległości obowiązuje w masonerii. Zobrazował ją plastycznie w postaci piramidy stopni wspomniany John Coleman w książce „Conspirators Hierarchy: The Story of the „Committee 300″, wydanej w 1992 roku, o której jeszcze w innym miejscu naszej pracy.

Retinger powiedział do swojego zaufanego powiernika, masona Pomiana: W polityce są ważne tylko te rzeczy, które zostały wymyślone przez ważnych.

Obowiązywał nieformalny, szczególnie ważny zakaz rozpowszechniania informacji na temat tej konferencji i właśnie „Toronto Star” wyłamało się z zakazu. Nie wiemy z jakimi konsekwencjami za to nieposłuszeństwo. Dziennikarz gazety John Deverell poinformował czytelników, że w naradzie uczestniczyli z najważniejszych: jak zawsze Henry Kissinger, amerykański sekretarz stanu William Perry, premier Kanady Jean Chretien, a także królowe Hiszpanii i Holandii.

Rolę gospodarza spotkania pełnił magnat medialny Konrad Black, który po kilku latach wspominał w swojej biografii: Świat stanął przede mną otworem, a Kanada przestała być narzędziem. To dzięki Bilderbergowi nasza korporacja urosła do rangi międzynarodowej organizacji medialnej33.