O czym chcesz poczytać na blogach?

Perfumy damskie

A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of. - Oscar Wilde - Onet.pl Blog

- Śmierdzisz alkoholem i papierosami…? – Pani Potter zastanowiła się przez chwilę, dokładnie przyglądając się synowi ze wszystkich stron. Jeszcze raz go obwąchała, po czym odsunęła się zdumiona. – Damskie perfumy… Chyba mamy do porozmawiania, młodzieńcze. Chcesz mi coś powiedzieć, czy wolisz podzielić się tym z ojcem?

- Nie, nie mów tacie! Proszę, mamo, ja wszystko ci wyjaśnię. Po.

intergohan


STRONA GŁÓWNA


BLOG

Najwspanialszy czas


Nie jest to mój wiersz, a niejakiego "abigail" (Wiem, że to damskie imię).

SZCZĘŚCIE MIAŁO JEJ IMIE, 
A NIEBEM.

SKRYCI PRZEWROTNEMU LOSOWI, 
KRADLIŚMY SZCZEŚLIWE MOMENTY. 
WIDZIAŁEM WYMARZONY ŚWIAT , 
W JEJ OCZACH ZAKLĘTY. 

PORWAŁA MNIE JEJ URODA, 
I UŚMIECH NIEZWYKŁY. 
POCAŁUNKI ODBIERAŁY ODDECH, 
A PERFUMY ZMYSŁY. 

ODDAŁEM JEJ KLUCZE 
DO MOJEGO SERCA. 
DO WSZYSTKICH MARZEŃ, 
DO MEGO JESTESTWA 

STAŁA SIĘ WSZYSTKIM.CO SOBIE WYŚNIŁEM, 
UCIELEŚNIAŁA TO CO SKRYCIE PRAGNOŁEM. 
PAMIĘTAM JEJ.

Kiedy już nie będzie wyboru, stanę się aniołem - tylko dla Ciebie. - Onet.pl Blog

Kto jak kto, ale Tom nigdy nie skrzywdziłby Caroline. Zaczynał popadać w skrajność, kochał swoją siostrę i obiecał sobie, że nigdy nie dopuści do tego, by cierpiała. Niestety tym razem przesadził i doskonale o tym wiedział. Co prawda Tom miał opinię podrywacza, łamacza damskich serc, wokół niego zawsze mnóstwo było panienek gotowych oddać naprawdę wiele, by stać się osobistą wybranką serca 'boskiego Toma' jak go nazywały. Gitarzysta nie stronił od dziewczyn oraz zabaw z nimi, ale nigdy nie posunął się do tego, żeby zrobić.


Leżała na łóżku, opowiadając Veronicy wszystko to, co wydarzyło się na kanapie. Jej purpurowe rumieńce świadczyły jak bardzo przeżywała bliski kontakt z Tomem. Jego silne dłonie na jej ciele doprowadzające do ataku dreszczy, perfumy, które mogłaby wdychać godzinami, oczy, w które mogłaby spoglądać wciąż i wciąż. Rozmarzanie przerwał jej gromki śmiech Ver.

- Ty się zauroczyłaś! - powiedziała triumfalnie i zaczęła wykonywać bliżej nieokreślone ruchy,.

moje opowiadania - Onet.pl Blog

Się!-powtórzyła ostrzej, tym razem blondyn z rządzą mordu w oczach ruszył w kierunku windy. Alison odwróciła się w kierunku Brendona
-Chodź-powiedziała, po czym ruszyła przed siebie. Nie śmiał się jej sprzeciwić, skrzywił sie jednak lekko kiedy zniknęła za drzwiami damskiej toalety, wyobraźnia podsuwała mu kilka zakończeń dzisiejszego wieczora, odgonił jednak wszystkie głupie myśli, stwierdzając ze jedne są zbyt brutalne jak na ta drobną dziewczynę, po za tym nie miała przy sobie żadnych ostrych narzędzi, drugie były z kolei na.Jej dać jakiś prezent, no wiesz od wytwórni ale nie mam pomysłu może ty byś...
-Najlepsza będzie ramka na zdjęcia, pani Urie ubóstwia swojego syna, zawsze robiła mu pełno zdjęć i mogę się założyć że całe jej mieszkanie jest nimi obklejone, albo jej ulubione perfumy, nie znam nazwy ale nigdy nie wychodziła z domu póki się nimi nie skropiła. Czy mogę już...
-Tak, tak możesz-dziewczyna wyszła,a gdy tylko zamknęły się za nią drzwi Pete uśmiechnął się szyderczo
-Musieliście się naprawdę bardzo przyjaźnić skoro zna.

Czasem każdy dzień przynosi lęk... - Onet.pl Blog

Czas dziwnie leci
jeszcze się ziemia trochę przekręci i znowu zaświeci słońce
o jak mi niedobrze ciągle w głowie słyszę głosy
rozczochrane myśli odklejone paznokcie połamane włosy
chyba już pójdę a wcale mi się nie chce
burdel w mej głowie jak w damskiej torebce

i znowu…HAPPYSAD
JA DO CIEBIE


Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy
które mało nas obchodzą
Chyba więcej szczęścia mają
nie co ci się rodzą
a ci co umierają
Tamci wynaleźli bomby.Perfum unosi sie w powietrzu. Piana w wannie, duzo piany.Szampan. Najdrozszy. I caly czas ma w nozdrzach ten piekny zapach perfum ktore kupila w Paryzu, ach tak to byko cudowne. Jedli wtedy w najdrozszej resteurcji a na drugi dzien poszli na te mega zakupy,wtedy wlasnie kupila te drogie perfumy.
Lecz nagle to pryska. Budzi sie z glowa oparta na umywalce, widzi tylko to tanie mydlo z "biedronki:,stare kafelki w starej lazience.Teraz juz wie ,ze nie bylo zadnych drogich perfum,szampana bogatego biznesmena,domu nad morze,Francji. Jest tylko tyran ktory spi ,jego.

`Kiedy się zakocham...` - Onet.pl Blog

Taylora i Emilii może się źle skończyć...zwłaszcza teraz. Skrzywiła się.
-Złość piękności szkodzi...-usłyszała tuż nad uchem. Nie musiała się odwracać. Znała ten oddech i te perfumy.
-Nie mam dziś ochoty na żarty...-burknęła i próbowała odejść od baru,lecz on był szybszy. Złapał ją za przedramię i odwrócił w swoją stronę. -Puść!-warknęła zła-Wlazły,bo pożałujesz!
-Mam imię,gwiazdko!-rzucił patrząc jej w oczy-Nie wyrywaj się,nie zamierzam się z Tobą kłócić. Chcę pogadać.
-Nie mamy o czym.
-Ależ mamy....chyba,że chcesz aby Winiar dowiedział się o tym,że ten damski bokser jej tutaj!-wysyczał przez zaciśnięte zęby-...Czyś Ty oszalała?!On Cię.