O czym chcesz poczytać na blogach?

Performance power

Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy . PL

AMG. Inspirowany motorsportem, dostarcza kierowcy cenne, wyświetlane w czasie rzeczywistym informacje telemetryczne, takie jak moc i moment obrotowy silnika, temperatura oleju i płynu chłodzącego, dane dotyczące przyspieszeń, a także czasy okrążeń.

Oto lista kluczowych funkcji systemu AMG Performance Media:
- wyświetlanie w czasie rzeczywistym temperatury oleju silnikowego, cieczy chłodzącej i oleju w przekładni (Temp);
- wyświetlanie w czasie rzeczywistym mocy silnika, momentu obrotowego i pozycji pedału przyspieszenia (Power);
- wyświetlanie w czasie rzeczywistym przyspieszeń bocznych i wzdłużnych oraz skuteczności hamowania (Race, funkcja z możliwością zapamiętania wyników);
- wyświetlanie w czasie rzeczywistym ciśnienia w poszczególnych oponach;
- wyświetlanie czasu potrzebnego na.

somato.e-live

Uczucie w okolicach podniebienia, dla mniej wytrawnych lekkie mdłości i ból głowy, jakkolwiek był to przecinek doskonały, bowiem w jakiej innej scenografii dostajemy do rąk prezenty, trafia nas cios performance prosto w oczy, podczas festiwali łatwiej jest zestawiać i ważyć wybierając z różnorodności działań, jeden ktoś z daleka opowie historie najprostsze w czytelny sposób obdaruje swoją.Nie minąć rozmowa jeszcze większa niż wyobrazić to sobie możesz.. kaarol już kiedyś tak rozmawiał, tylko rozmawiał i palił przy tym pety zgrabnie, jeden po drugim, i słowo mówione miało magic/power bo po nim nie zostawały najmniejsze szczeliny w głowie.. dziś już po 23 urodzinach, rekonesans robię co słychać..? ale o tym nic dziś nie będzie dosłownie wyraźnie, bo i tak najmniejszego znaczenia to nie ma, zwyczajnie powiem, że lekki okres po powrocie ze stolicy już minął i teraz znów zaczynam spoglądać w jej stronę.. wesoło jest malować razem ściany na biało, wesoło jest robić znacznie więcej rzeczy...

missedit.blog

Francuski, i trochę w podzięce za wszystkie piękne rzeczy do czytania) no i koniecznie w. (który się z całą pewnością obraził za nloga). Jemu to chyba do końca życia będę wdzięczna za sprowadzenie mnie na ciekawsze (niż przedtem) muzyczne tory.
UNAUTHORIZED COPYING, HIRING, LENDING, PUBLIC PERFORMANCE AND BROADCASTING OF THIS RECORD PROHIBITED.

skomentuj (0)

[yann tiersen zdobywa świat] 2002-02-18 22:22:00

jest chyba modny. muzykę z amelii pozycza nawet ania (shakira, dido, nelly furtado).
.

Mysteriously) her first rose

or if your wish be to close me, i and
my life will shut very beautifully, suddenly,
as when the heart of this flower imagines
the snow carefully everywhere descending;

nothing which we are to perceive in this world equals
the power of your intense fragility: whose texture
compels me with the colour of its countries,
rendering death and forever with each breathing

(i do not know what is is about you that closes
and opens; only something in me understands
the voice of your eyes is deeper than all.

Wybieram.pl

Young politicians and candidates in the election.

The program was a real success.  Public transportation vehicles carried CDE posters alerting youth to “Go Vote!” and the same call reached young Romanians from several websites and blogs. Additionally, CDE made a short film titled “The Power of Vote” that was viewed by 6,000 in the first few days after it was launched on the project website:
http://voteaza.blogspot.com/2007/11/puterea-votului-za-muvi.html.  The film was shown on November 19, in Bucharest as the starting point for a student debate on the importance of voting and.

20.10 [sobota]
18.00 Komuna Otwock: „Przyszłość świata” [najnowsza wersja naszego work in progress]
19.20 Komuna Otwock: akcja „Zmory/kolory/dźwięki", czyli polityka przełożona na spektrum świetlne poparte harmonią muzyczną + performance Edyty Ołdak
20.00 Fundacja Feminoteka: Feministyczna cisza wyborcza
Kiedy Feminoteka wraz z Komuną Otwock zaproponowała spotkanie i podyskutowanie o tym, na kogo będą głosować feministki, okazało się, że żadna z nich na ten temat dyskutować.