O czym chcesz poczytać na blogach?

Peppa

Pomyślałam, wymyśliłam, stworzyłam...

Je na zamówienie z dowolną grafiką/zdjęciem.


 


 

 

Zapraszam:

Szalone Stfforry i inne Potfforry

Wypromuj również swoją stronę

Tagi: Agata dormantdreams medalion stwórz zaprojektuj
11:04, ungranted
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 lutego 2012
Pacynki: Świnka Peppa i George

rubinka blog

Geniuszem, ja na pewno bym oblała ten egzamin (wiem, że nie ma czym się chwalić, że matematyka to moja pięta Achillesa, czasem pojawiają się problemy nawet z najprostszymi działaniami... o.O. Żenuła.). Nie mogę z niej. Pękam z dumy. I jeszcze raz: GRATULACJE!! :* (A nie mówiłam, że zdasz? Nie było innej opcji ale Ty oczywiście nie chciałaś mnie słuchać... No bo po co, nie?!)
Nareszcie doszło do wyczekiwanego spotkania: K., O. i ja. Jak zwykle na tapecie były nasze stare akcje, wspomnienia i dyskusja o bajkach, które dziś bez opamiętania oglądam na yt: "Mysia", "Świnka Peppa" (najlepsza jest w czeskiej wersji językowej). Mysia, Karolek, Klarcia, Cyryl, słoń Edzio, Peppa, Tata Świnka, Dżordż... Aż chciałoby się znów mieć 4 lata. Albo przynajmniej mieć własne dziecko, żeby móc te bajki bezkarnie i bezstwydnie oglądać :D.
Niebawem 1-wszy września. Jakoś dziwnie w tym roku ta data nie robi na mnie wrażenia. Za to 1-wszy października owszem. Miezkanie w dogodnej okolicy (bar mleczny, monopolowy, ryneczek, żabki, delikatesy, apteka, studio fryzur i paznokci + bonus w postaci striptizu) znalezione. Posen czeka, Posen wita... Oby ta wycieczka się źle.

mamma mia

Chwil kilka spokoju) odkryć przed córką osiągnięcie myśli ludzkiej telewizorem zwane. By jednak mieć kontrolę na tym czym chcę nasączyć chłonny jak gąbka umysł mojego dziecięcia nie skorzystałam z dostępnej mi jesiennej ramówki tvp. Poszperałam w zakurzonych czeluściach płyt dvd i oto znalazłam.
Różowe toto, nieskomplikowane w odbiorze, utrzymane w estetyce dziecięcej; zero wyuzdania, skomplikowanych więzi rodzinnych, brutalnych zagrywek, podkopywania dołków pod bliźnimi; świat jest przyjazny, rodzinka tradycyjna (rodzice płci obojga), kochająca się, wspierająca.
Świnka Peppa.
Od kilku dni nie ma "zmiłuj się" - świntuszyć musimy na okrągło. Świnka to, świnka tamto, "mamoo. peppa!" - słyszę od samego ranka

p.s. rany, tylko czy to ma jakąś wartość edukacyjną? Przecież przykładając to do dzisiejszego świata - toż to jakaś fantastyka! Kochają się, wspierają, pomagają sobie; a gdzie wyścig szczurów?, ogólnopolska zawiść?, nieuprzejma pani z autobusu?, konająca służba zdrowia? no gdzie???
Jaki ja obraz świata przedstawiam córce?
rzeczywiście bajkowy

ppaskuda

Madzia przybiegła zaraz do nas do pokoju z pytaniem co zrobilismy Idzie. A ta za nią cała w podskokach i się śmieje :Pskomentuj // 2008-03-20

Wesołych,radosnych,ciepłych,słonecznych,wariackich, rodzinnych Świąt!!!! Uśmiechniętego baranka,kolorowych pisanek,wielu prezentów od zajączka,mokrego poniedziałku i dobrego humoru życzę wszystkim!!!!!!!


Idziemy szukać koszyczków z prezentami :D


Będę pierwsza!!!


Noooo,znalazlam.Trochę pomógł mi Kacper :P


Znikopis robi furrorę :D Widzisz Kinka było i nie ma!!!!!


Powrót ze święconki :)


Okienne wariacje


Ukochana świnka Peppa :D

skomentuj // 2008-03-22

Oficjalny Blog Marcina Górala - Onet.pl Blog

W świecie ją „przeleciał” bo od chwili poznania się nigdy nie doszło między nimi do zbliżenia David twierdzi że to zrobi dopiero po ślubie. Dziewczyna ma poczucie że jest nikim dla swojego faceta że traktuje ją się ciągle jak dziecko bo ukochany jej prawi zawsze kazania co powinna a czego nie powinna. Dziewczyna ma dość takiego życia i traktowania postanawia coś zmienić w swoim życiu. W pracy pracuje z Peppą Chinką z którą się zaprzyjaźnia w pewnym momencie Pappa proponuje Harriet aby się wyprowadziła z domu rodzinnego i przeprowadziła się na tą samą ulice gdzie Peppa mieszka dziewczyna mówi że mieszkania tam za grosze wynajmuje starsza kobieta. Pewnego dnia po pracy dziewczyny idą do tej Pani.

Jest to stara włoszka która na stałe osiedliła się w Australii kobieta jest zaniedbana stara brzydka. Ulica na której kobieta wynajmuje mieszkania nie ma dobrej renomy szczególnie w oczch bliskich i chłopaka. Rodzina ma obawy że dziewczyna może się stoczyć. Jest to bowiem ulica na której mieszkają prostytutki lesbijki narkomani alkoholicy i tym podobna klasa. Harriet jednak postanawia spróbować tego słodkiego.

Moja dumka - Onet.pl Blog
08 marca 2009
Peppa?!

Po nażarciu się jak świnia Peppa, zostawieniu majątku w "ogólniaczku" i ogromnej ilości tłuszczu na każdej części.