O czym chcesz poczytać na blogach?

Pępek

Humoreski

Pasa. W ogóle prawa człowieka to prawo do niewtrącania się w nic, co poniżej pasa i już. Między innymi, bo są jeszcze prawa Tybetańczyków i Afgańczyków do życia bez hegemonii obcych, ale o tym w naszym Sejmie cicho, może zajmą się sprawą w wolnej chwili. Niesłusznie więc pani Julia od Tuska sierdzi się, że pan Robert wytknął jej coś, czego ona nie ma. Jak sądzimy. Bo skoro ona nie ma, a wszyscy inni mają, to jest mniejszością, o prawa której walczy w Sejmie – jak przypuszczamy – pan Robert. I to walczy dzielnie, bo i sejmowe wygi, czyli zdecydowana większość, nie szczędzą mu ciosów… w ów pępek właśnie, poniżej właściwie zapiętego pasa umieszczony. Pani Julia, zamiast ramię w ramię z panem Robertem ruszyć w bój o prawa do prywatności wszystkiego, co kto ma lub nie ma tam, gdzie większość ma pępek, a nawet w środku czyli w brzuchu, zajęła się egzegezą słów padających z sejmowej trybuny.

Ale to wszystko nic czyli małe piwo. Sprawa wygląda poważniej. Afera z pępkiem (jak rozumiemy, bo z czym?) wybuchła, niczym petarda odpalona przez panią Julię od Tuska, przy okazji głosowania nad kandydaturą pani Wandy – nie tej od Niemca jednak, na szczęście. Pani Wanda, właściwa osoba na.

kahuna

peruka niewidka

byłem w miejscu, gdzie było skupisko klubów, pubów i innych rozrywkowych lokali. 3 osoby miały założone peruki w kolorze a la Michał Wiśniewski (mocna czerwień). te peruki były perukami niewidkami. po jej założeniu człowiek znikał. ja, znów pewnie dlatego, że nie byłem z "tamtego" świata widziałem ich tyle, że tylko "czarno-biało" – ciekawe zjawisko gdy [...]

pępek

Blog nietypowej dziewczyny


               pa
Komentarzy: 0 2012-02-28 W tym sezonie najmodniejsze są spodnie rurki w różnych kolorach.Ja zakupiłam niebieskie z wysokim stanem czyli takie wysokie z 4-rema guzikami nad pępek i pomarańczowe już z niskim stanem czyli takie jak na codzień.Oczywiście są też zielone ,czerwone ,żułte ,beżowe itd.Poza tym kupiłam 2 podkoszulki 1 bluzkę z długim rękawem i z kapuzą no i 2 pary zwyczajnych spodni 1 tunikę i 1 bluzkę ,ale taką ze specjalnie wielkim dekoltem po top na ciękich ramiączkach i teraz prawie wszystkie dziewczyny z klasy chcą mieć takie spodnie.

Komentarzy: 0

...::: Just Have A Little Bit Of Hope :::...

Iż nie byłam głodna :( )...
"I stało się to, co miało się stać" - przed chwilką wyszłam z ubikacji... Zgadnijcie co robiłam :P ? Tak ! Brawo - pozbywałam się zawartości żołądka :| A dlaczego ? Bo tak się obżarłam, że było mi strasznie niedobrze :] Właściwie, to dalej mi niedobrze, ale powiedziałam już sobie 'dość'...
Tak sobie myśle, że jak mam wybierać mia czy ana, to wolę ane... Przynajmniej nie niszczą się zęby i podniebienie ;)

Heh... A taki ładny dziś dzień był... Cały czas przygotowywuję się na jutro. Najpierw rano do dentysty, a potem ... przebić pępek ! :) :D

Musiałam się wyżalić... Od razu człowiekowi się robi lżej na sercu i żołądq ( ? ) ;P
Idę kontynuować swoje zabiegi pielęgnacyjno-oczyszczające ciało :))

Dziewczynki od poniedziałQ wracam do dietowania :] :*
skomentuj(3)
2004-08-18 11:41:56 >> ... PoMoCy ;(( ...

Nie wiem co się ze mną dzieje ;( To chyba jest kompulsywne objadanie się ;(( Choć nie jestem głodna, pochłaniam kilogramy jedzenia ;(( Gdy jem, mój mózg odłancza się ;( Kompletnie nie panuję nad sobą... nie mogę przestać :(
Dlaczego tak jest ?! ;(.

zosiek.blog


b) Po jeszcze nieznana, ale za to Zosia zapytana "gdzie jest kapelusz" rozpoczęła kartkowanie książeczki z Tubisiami w poszukiwaniu właściwej strony.
c) Przeczący ruch głową informujący nas o tym, że maluch czegoś nie chce, pojawia się coraz częściej. Nawet Artur, wołając Zosię do telefonu (dzwoniła Babcia G.), uzyskał uproszczoną odpowiedź "nie podejdę". I nie podeszła.
d) Pierwsze mycie zębów przy użyciu specjalnie w tym celu nabytej pasty truskawkowej. Zosia zjadła wszystko, co zostało nałożone. Musiało być pyszne ;)

A tytuł?
W kąpieli Zosia odkryła, że ma pępek. Strasznie ją to ucieszyło. Pewnie zastanawia się: jak to możliwe, że przez ostatni rok tak udanie się przed nią ukrywał ;)

skomentuj (0)

Proszę - dziękuję 2006-04-04 16:39:03

Zosia wręcza mi małe opakowanie (reklamówka produktu jak kawa 3in1) mleka w proszku. Kłaniam się głęboko i mówię "dziękuję". Zabiera mi torebkę i ponownie daje, śmiejąc się z rezultatu.
Na mój komentarz, że już nie będę dziękował za coś, za co już dziękowałem, Zosia zabiera mi torebkę, odchodzi kilka kroków, zawraca i... Z.