O czym chcesz poczytać na blogach?

Peony

Ażurowe marzenia

Na dworze piękna pogoda słońce świeci czas pomyśleć o wiosenno-letniej garderobie,niby pełna szafa ciuchów a jak przyjdzie co do czego to nie ma w co się ubrać.

Czy wy też tak macie?Czy tylko ja?

 

 

08:17, ren_i , szydełko-inspiracje
Link Komentarze (6) »
czwartek, 02 kwietnia 2009
TUNIKA-cała w bieli

Tunika skończona.

Może odbiega trochę od orginału ,ale ja jestem zadowolona.

Robiłam z "Peoni" nie przepadam za tą włóczką-biała i czarna jest o.k ale inne kolory już nie.

anemony - Onet.pl Blog

A jednak nie wszystkie marzenia są realne. Nie wszystkie są do spełnienia. Karmi się człowiek takimi i żyje złudzeniami.

Chyba się pomyliłam.

Mówi się, że jeżeli zda student egzaminy z teorii literatury i diachronu, to ukończył filologię polską. Jak widać mnie to nie będzie dane.

Zawiodę dr. K. Śnił się dzisiaj. Przepraszam. Pomylił się pan. Pomyliłam ja. 
Nie jestem godna.

8

11 czerwca 2007
sesyjnie
"Trocheje, jamby, daktyle..." psss jesteś na wizji, uspokój się!
3,2,1
Szanowni państwo ogłoszenie z ostatniej chwili. Jeśli napotkacie na drodze swojej rozczochraną istotę z obłędem w oczach to ja, to ja, to ja przed teorią literatury.

I odeszła mamrocząc pod nosem "...anapesty, amfibrachy i peony lalala"

robotki dehajola - Onet.pl Blog

Sutaszowe!!!! no ....no nie wiem-chyba jestem zadowolona, ale drugi poszeł łatwiej.chyba troche się bałam "mocniej" zwijać sznureczek. pierwszy to ponad godzine a drugi to z 15 min.na początku ucinając sznureczki ciełam jednocześnie na 2 szt. - coby rowne były i koncowki delikatnie moczylam w kleju . moze dlatego z drugim bylo lateiej bo juz sznurki byly zabezpieczone no i juz wiedzialam jak je zamocowac. wiecej popisze na odp. krasnala

  

skończyłam duży , nudny, czarny i taki sam ( nr 3) - powiem szczerze że dałam nawet fotke już pokazywaną :(  wloczka -dwie nitki peonia, poprzedni był z mimozy i bardzo się mechaci.

na drutach spodniczka - ciekawe, czy będę nosić. welenka ta sama co bluzka - z peoni, tylko druty - o matko!! nr 2. same prawe , gładka, rozkloszowana. niedługo skończę.

do komentarzy:

Iwonko : dziękuję za uznanie :) klej jak do poprzedniego - cieniutko butapren.a jak się robi ? tez nigdzie nie znalazłam inf. ale oglądałam rozne fotki i z niektorych wydumalam: kamien robilam przyklejając filc do spodu i do filcu doszylam pierwszy sznureczek a potem juz łatwo.przeszywać koraliki z nastepnymi sznureczkami, koncowki.

"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić." - J. R. R Tolkien - Onet.pl Blog

          - A ty gdzie?! – Rzucił Emmett z zarzutem.

          - Na polowanie - odpowiedziałam i zniknęłam im z oczu.

         Jednym susem przeskoczyłam rzekę, jaka graniczyła z nasza posiadłością. Bez problemu wyczułam swojego brata oraz drogę, jaką wyznaczył jego wampirzy zapach. Przemierzałam las szybkim, energicznym krokiem, byłam już blisko. W pewnej chwili gwałtownie zahamowałam, tak że moje szpilki ugrzęzły w leśnym runie. Do mojego wampirzego nosa doszedł zapach człowieka, dość charakterystyczny aromat gruszki, frezji i peoni.