O czym chcesz poczytać na blogach?

Penny lane

montylka84

udało się... 2006-02-17

jestem zadowolona, dzisiaj odebrałam wyniki badań i okazało się, że wszystko jest O.K. więc dzisiaj ze znajomymi będziemy to oblewać... w ogóle to dzisiaj zrealizowałam cały plan... nareszcie mam płytkę Penny Lane i odebrałam zdjęcia z koncertu Negatywu... wyszły super... jedno jest pzrerobione ale nie będę go tu umieszczać bo osoba, która na nim jest pewno by sobie tego nie życzyła... oczywiście jak je zobaczy to pewno mnie "powiesi"... nie jset złe, jest śmieszne ale...

Trzy proste słowa... Wiara, Nadzieja, Miłość....

http://www.StokRotkAAAAAAAA.blog.interia.pl
http://www.docent87.blog.interia.pl/
http://www.kotowiczka26.blog.interia.pl/
http://kusy-dzem.blog.onet.pl/
http://regiss.blog.interia.pl/
Teledysk Penny Lane ;)
Stronka zespołu Happysad ;)
Stronka zespołu Farbenlehre
Stronka zespołu Akurat ;)
Stronka zespołu Myslovitz ;)
stronka zespołu Penny Lane!!!!!!!!!
http://upadamy-wtedy-gdy.blog.onet.pl/
http://pajacyk.pl/

Blog Filipinki

Np. firmy Post-It. Powąchajcie, jeśli macie okazję rozpakowywać nową paczuszkę. Wertowane, zdradzają taki łagodny zapach, może kleju, a może czegoś innego. Bardzo charakterystyczny.

W łinampie Bitelsi. Śpiewamy i tańczymy z Krecikami. One lubią najbardziej te same piosenki co Mamóśa: yellow submarine; with a little help for my friends; here comes the sun; penny lane. Tęsknimy za Tatóśem.

Mentorzy, nauczyciele, mistrzowie, przewodnicy duchowi. W obecnej chwili trzy osoby w moim życiu odgrywają taką właśnie rolę. Agnieszka – to wiadomo już od stu lat, RPM- prosi, żeby nie ujawniać jego/jej osoby na blogu, moja mama chrzestna, która totalnie różni się od tamtej dwójki, ale uważam, że jest bardzo mądrą..

'Don't just call me pessimist. Try and read between the lines' - Onet.pl Blog

Masz
Każda z nich już należy do Ciebie...

Penny Lane - "Tak jak ja"
elen (20:04)
2 skradzione myśli... dorzuc swoje zdanie

trench war on the pavement try to score some love - Onet.pl Blog

- Kasabian też powinna ze mną zobaczyć. Mam jednak nadzieję, że usłyszy w radiowej Trójce moje najserdeczniejsze pozdrowienia!
Tyle samo, czyli 8 dni zostało do Dnia, W Którym Dowiem Się Światłości,czyli ogłoszenia wyników maturalnych, później szybkie wprowadzenie ich na strony uczelni, spakowanie się i wyruszenie z Tatą, pluszowym Ricky'm i moją ślicznotką Penny Lane w trasę nad morze.
Nie miałam okazji wychwalić tutaj po raz kolejny Mikołaja Ziółkowskiego, który jakby czytając w moich marzeniach zaprosił jeszcze L.Stadt. Było pięknie, teraz jest przepięknie, a Ziółkowski nadal zajmuje to szczególne miejsce na mojej liście Naprawdę Równych Gości :3

Kupiłam ostatnio wymienioną wyżej Plastikową Plażę i.

jem-przeciez.ownlog.com

Us only sky", sieć autobusów reklamuje się "here, there and everywhere", a w tych autobusach jeżdżą przemili starsi panowie, których british accent, o dziwo, bez problemu zrozumiałam, przed Liverpool South Parkway hodują żywopłot w kształcie 4 panów z gitarami, a po tych małych, śmiesznych uliczkach 40 lat temu łaziły lennony i inne geniusze, których inspirowała Penny Lane (tak, zrobiło mi się dziwnie i ukłuło mnie to trochę z rzewności, kiedy wchodząc dziś do domu usłyszałam znajomą linię trąbki c i zawodzenie McCartneya - Maciej twierdzi, że przypadkowo.).
No ale właśnie te okoliczności nie były sprzyjające. Może za rok :)
Dzięki, Martuś!

30.09.2009.