O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Pennsylvania

♦♫♦.+*~*+.J.O.N.A.S.B.R.O.T.H.E.R.S.+*~*+.♦♫♦ - Onet.pl Blog

23 Aug 2008 20:00
Nationwide Arena Columbus, Ohio
24 Aug 2008 20:00
First Midwest Bank Amphitheatre Chicago, Illinois
26 Aug 2008 20:00
Post-Gazette Pavilion Pittsburgh, Pennsylvania

W trąbę słonia!

Blog miłośnika kolei

Let’s Amtrak!

Uzywajac systemu podziemnych tuneli, dostalem sie ze stacji metra na stacje kolejowa, po drodze przechodzac obok innej stacji metra. Niektore kawalki nowojorskiej sieci kolei podziemnej sa dziwaczniej zbudowane, niz w Londynie. Juz lubie to miasto


Pennsylvania Station, hol glowny. Stacja w calosci znajduje sie pod ziemia, a na miejscu dawnego holu glownego nad ziemia jest slynna hala Madison Square Garden. Dworzec jest – w przeciwienstwie do Warszawy Centralnej – czysty, wiec na mojej osobie, ktora generalnie lubi podziemia, nie wywieral wcale odpychajacego wrazenia.


Pennsylvania Station, hala odjazdow kolei Amtrak. Koleje LIRR i NJT mialy wlasne, osobne hale, prowadzace na te same perony.

Pietnascie minut przed odjazdem pobralem z automatu QuikTrak bilet, skanujac wyslany mi mailem przez Amtrak kod kreskowy. Jeszcze w domu, poniewaz nie bylem pewien jakosci kodu wydrukowanego w niskiej rozdzielczosci bezposrednio z maila, postanowilem uzyc podstepu –.

I love her eyes - for MadX and Michaelka - Onet.pl Blog

Których kolor zbliżony był do lazurowego bezchmurnego nieba. Aretha lubiła niebieskie oczy u mężczyzn, gdyż jej tęczówki miały podobną barwę. W dzieciństwie, na zdjęciach grupowych z przedszkola zawsze ona była takim wyjątkowym szczegółem, który wpadał w oko. Z każdą wizytą u swoich rodziców, ogląda ze swoją rodzicielką stare zdjęcia. Matka zawsze powtarza to samo zdanie: 'Byłaś najpiękniejszym dzieckiem, jakie widziałam!', po czym przytula swoją jedyną córkę i całuje ją w czoło. Jedyne co ją zdziwiło, to to,że chłopak zawsze miał brązowe oczy.
Gdy Aretha, już zjadła swoje śniadanie, wzięła szybki, odświeżający prysznic, po czym włożyła na siebie swój mundurek, który w jej pracy był obowiązkowy. Aretha pracowała w hotelu Pennsylvania na Nowojorskim Manhatanie. Dojechanie metrem zajmowało jej niecałe 10 minut. Dziewczyna odziała się w ciepłą puchową kurtkę. Poprawiając jeszcze odstające kosmyki włosów wyszła z domu. Z kieszeni szarej kurtki wyjęła klucze i zamknęła mieszkanie. Nacisnęła klamkę, aby upewnić się, że drzwi są idealnie zamknięte i po schodach zeszła na sam dół budynku.
*
Gdy przekroczyła już próg hotelu Pennsylvania, pracownicy witali ją ciepłym uśmiechem. Aretha była bardzo lubiana u siebie w pracy. Doszedłszy do recepcji, zdjęła kurtkę i podała ją swojemu przyjacielowi - Jamesowi, aby odwiesił ją do szatni dla pracowników.
- Witaj przyjacielu, coś się zmieniło tutaj przez weekend? - zaśmiała się.
- Ależ nie! Wszystko tak samo..

Księżna Grace - Onet.pl Blog

Córka Grace i Rainiera - Stephanie Marie Elizabeth Grimaldi ur. 1965


   Wnuczka Grace i Rainiera - córka Stephanie i jej pierwszego męża Daniela Ducreta - Pauline Grace Maguy Ducruet ur. 1994


  Wnuczek Grace i Raniera - syn Stephanie i jej pierwszego męża Daniela Ducreta - Louis Robert Paul Ducruet ur. 1992


  Wnuczka Grace i Rainiera - córka Stephanie i jej drugiego męża Raymonda Gottlieba (jego ojcostwo nie zostało jednak uznane) - Camille Gottieb ur.1998-----
Przepraszam, że ta notka jest dodana po ponad tygodniu, ale bardzo dużo czasu zajęło mi jej napisanie.  

Grace (23:27)
1 Komentarz

13 grudnia 2010
002. Postać Grace


    Grace Kelly


Urodziła się 12 listopada 1929 roku w Filadelfii w stanie Pennsylvania. O tym, że chce zostać aktorką wiedziała już w młodym wieku. Realizowała to.

Pennsylvania 6-5000

Blog Andrzeja Daszkiewicza

Je ze znajomymi przed telewizorem, czy też podczas partii szachów, lub przy grillu.  Z tym większym zainteresowaniem przeczytałem notatkę w piśmie Beverage World, poświęconą nowym automatom, w których będzie można kupić w Pensylwanii wino.  Nie będzie to oczywiście tak proste, jak kupienie w automacie puszki coli, trzeba będzie mieć przy sobie prawo jazdy (podstawowy w USA dokument potwierdzający tożsamość), grzebień i świeży oddech.  Prawo jazdy trzeba będzie wsunąć w czytnik, grzebień przyda się, by doprowadzić do porządku oblicze, filmowane przez kamerę wideo, która ma pozwolić obserwującemu transakcję urzędnikowi Pennsylvania Liquor Control Board potwierdzić zdalnie tożsamość kupującego, a świeży oddech będzie potrzebny podczas dmuchania w zainstalowany w maszynie alkomat. Zastanawiam się, jak podobne urządzenie sprawdziłoby się w naszym kraju.

moje życie - Onet.pl Blog

Imię ?
- Sraczka
-O to b. rzadkie imię !
Nickiem (17:40)
*Jest już jeden*

19 kwietnia 2009
Brak tytułu
  
Taylor Alison Swift
(ur. 13 grudnia 1989 w Wyomissing, Pennsylvania) – amerykańska piosenkarka pop/country i autorka tekstów. Wraz z rodziną przeprowadzali się z jednego miasta do drugiego. Taylor zaczęła grać na gitarze w wieku 12 lat, wtedy też napisała swoją pierwszą piosenkę Lucky You.W 2006 r. podpisała kontrakt z wytwórnią Big Machine Records. Swój debiutancki singiel wydała 24 października 2006, Tim McGraw. W 2008 na albumie AT&T TEAM USA Soundtrack poświęconym Igrzyskom Olimpijskim w Pekinie, ukazała się jedna piosenka Taylor Change. Jej debiutancki album Taylor Swift pokrył się potrójną platyną. Drugi album wydany 11 listopada 2008 przez.