O czym chcesz poczytać na blogach?

Pekao sa

Solidarność Polfa Warszawa Miara Mirosław - Onet.pl Blog

Zobowiązać do konkretnych działań tj. inwestycje itp. nie potrzebny pakiet socjalny, w którym związki zawodowe chciałby zawrzeć gwarancje pracownicze, warunki wykupu akcji itp. Prawda, że się układa ?

A to linki do niektórych artykułów:

Akcje PEKAO spadły w ciągu roku z 260 zł do obecnie 100 zł.
 http://biznes.interia.pl/news/lotos-to-proba-wrogiego-przejecia/komentarze,1217151,,19014512

UniCredito Italiano - mafijna korporacja do prania "brudnych pieniędzy"? 

Holdingu Farmaceutycznego zadecydowała, że Polfy Warszawa i Pabianice poręczą swymi akcjami za Polfę Tarchomin - najsłabszą w strukturach PHF. Związkowcy z Warszawy i Pabianic protestują.
Poręczenia dotyczą ok. 50 mln zł – zobowiązań, jakie ma Polfa Tarchomin. Akcje Warszawy i Pabianic stały się właśnie zastawem dla banku Pekao SA. Uchwalono tzw. poręczenie solidarne. To oznacza, że gdy np. Tarchomin przestanie płacić swoje zobowiązania, bank nie musi wcale patrzeć na zastaw Tarchomina, tylko wyciągnąć rękę po udziały Polf Warszawa i Pabianice, które są w o wiele lepszej kondycji finansowej. Wystarczy bowiem porównać ich wyniki po dwóch kwartałach – Polfa.

No power in the 'verse can stop me

PROSILA DLA SIOSTRY ONA ICH UWIELBIA

2. EJ MACIE EMINEMA AJ SORI SORI MAMA?

Z cyklu krytyka muzyczna:

Lubie hiphop to moja muza ale nie lubie jak robia ja murzyni wtedy mam to w dupie

Nasza wrodzona uczynność czasem zostaje źle zrozumiana przez widzów:

wypalicie mi GTA SA na CD jesl tak to podam wam muj adres i przysleciemi pocztom dobra

z cyklu przyjaźń między narodami:

O-ZONE TO MOLDAWSKIE GEJE, TO NIE SLOWIANIE. ***AC Niemcow i amerykan.

Poruszone są tymi bezeceństwami duszyczki młodych niewinnych panienek:

Czytam te wasze glupie smsy i nie dosc ze.W nieskończoność, choć myślę, że gdzieś w głębi przeczuwała nieuchronność naszego rozstania. Wyjęłam i tak nieważną już kartę do bankomatu, a ona łamiącym się, lekko histerycznym głosem bohaterki Santa Barbary na skraju załamania nerwowego ogłosiła: Idę po nożyczki. Zrozumiałam, że to ostatni moment na uratowanie mojego związku z Pekao SA, ale byłam bezlitosna. Ta pani wróciła, usiadła i powiedziała w ostatecznej desperacji : Mam już nożyczki, będę musiała przeciąć kartę. Gdy przecięła, coś w niej pękło - zaczęła szlochać: Przecież mamy tyle ofert dla studentów. (Ale ja już nie jestem studentką) To może pani zmienić charakter Eurokonta. Przecież.

Blog akademickiego nonkonformisty – Józefa Wieczorka

Książeczki  można za darmo pobrać ze strony, ale można wesprzeć działania NFA , aby nie upadło do końca, poprzez darowizny finansowe, które można wpłacić na konto bankowe :

Niezależne Forum Akademickie, 30-069 Kraków, ul.Smoluchowskiego 4/1
Bank PEKAO SA w Krakowie 88 1240 1431 1111 0010 0818 8015 ( konto w zł)
darowizna dla : ‘Niezależne Forum Akademickie’

Jeśli NFA nie upadnie,  jest szansa na opracowanie kolejnej książki o robocznym tytule

 ’Mitologie i.

Zlecenia

Nieoficjalnie od pracownika jednego z dużych banków. Żeby potwierdzić te informacje Portal Praca.pl wysłał pytania na temat planów i sytuacji kadrowej do pięciu dużych banków działających w Polsce. Odpowiedziały dwa z nich.

Praca w czasach spowolnienia
Jacek Goś, dyrektor departamentu rekrutacji i zarządzania talentami Banku Pekao SA przyznaje, że w ostatnim czasie wyraźnie zwiększyła się liczba aplikacji przesyłanych przez kandydatów, które nie są odpowiedzią na ogłoszenie rekrutacyjne. Pierwsza fala CV pojawiła się już na początku kryzysu finansowego. – Już dzień po ogłoszeniu bankructwa Lehmann Brothers otrzymaliśmy pierwsze oferty od byłych pracowników.