O czym chcesz poczytać na blogach?

Pedagogika społeczna

anna.blog

Równia pochyła 2006-02-03 14:54:49


Gorąca czekolada z marcepanem, szlafrok, ból gardła, ból mięśni, katar i gorączka. Czy ja zawsze muszę chorować w przerwie między jednymi a drugimi egzaminami? No szlag by to... Dwa ciężkie egzaminy... ciężkie ze względu na ilość materiału. Ogólnie psychologia i pedagogika społeczna to istne lanie wody i w 90% wykorzystanie wiedzy "chodnikowej" ale jednak, cała masa tego.
Jest mi zimno, nie chce mi się grzebać w notatkach, najchętniej przespałabym całe choróbsko.
Nu..

skomentuj (3)

Jak obiecałam - tak wklejam. 2006-02-08.

Jesteś jak LSD - życie z Tobą nabiera kształtów i kolorów <3 - Onet.pl Blog


Zastanowiłam się właśnie, że należałoby się do Was odezwać, napisać, że jeszcze żyję po tych wszystkich zaliczeniach. Dzięki Bogu jestem już na półmetku sesji. Zostały mi już tylko dwa egzaminy - w ten czwartek teoretyczne podstawy wychowanie i w następny czwartek pedagogika społeczna. Nie wiem, czy mam się cieszyć, że jeszcze tylko dwa, czy płakać, że zostały dwa najgorsze? Nie wiem, sama nie wiem.. Poczekamy, zobaczymy. Jakoś nie mam zamiaru się zbytnio uczyć na egzamin w tym tygodniu, bo i tak mi się to do niczego nie przyda. Chyba trzy czwarte mojego roku doszło do takiego wniosku - na grupowym mailu istnieją.

sztuka~~

, maluczka1 , filozofia
Link Dodaj komentarz »
wychowawcza
tyż
13:09, maluczka1 , pedagogika
Link Dodaj komentarz »
społeczna
a takie tam
13:08, maluczka1 , pedagogika
Link Dodaj komentarz »
Ktoś tam

O nie, nie czuje sie winna nie byłabym sobą gdybym była inna =)

Wf i to jeszcze 1 :/ (daj Boże siły jeszcze z moja ulubiona pani magister wrrr :/) potem tylko krajoznawstwo cwiczenia i wykład z "podstaw rachunkowosci i finansów firmy"... no dobra rachunkowowsc na turystyce? ehh niech im bedzie :) Czwartek... o mamusiuuuuu ten dzien jest tragiczny!! od rana do wieczora :( zaczynamy od "pedagogiki czasu wolnego" (tez mi pedagogika :P wolałabym czas tych zajec poswiecic na chwile odpoczynku- w łózku oczywiscie spiac) :D potem jakas "komunikacja społeczna i mass media" heh no cóz dowiem sie w czwartek o co biega, bo nie bardzo sie orientuje :) a potem sie powtarzaja :) bo to cwiczenia i wykłady w tym samym dniu :/ i tak od 8:00 do 18:25 Piątek... no ćóz jeden wyklad i to co dwa tygodnie heh :) takze niee bedzie tak źle jak moze sie wydawac: D :):):):) Co jeszcze slychac.... w sumie, to moge.

Organizacja konferencji

Bieżącego roku Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego organizuje Międzynarodową Konferencję Naukową. Temat konferencji to „Komunikacja wobec wyzwań współczesności”. Konferencja jest jedną z cyklu „Komunikacja społeczna w świecie realnym i wirtualnym”.

Konferencji przewodniczyć będzie dr hab. Mirosława Wawrzak-Chodaczek. Konferencja odbędzie się w dniach 2010-09-21 – 2010-09-22.

Więcej na temat konferencji możecie znaleźć na stronie http://www.media.pedagogika.uni.wroc.pl/

"Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi" JPII - Onet.pl Blog


Ja...
zwykła dziewczyna z małego miasta...
studentka pedagogiki...
piszę to co czuję i czym żyje...

Zapraszam do mojego małego.

24 października 2006
Na wesoło...:-))

1. Wykłady na małej sali. Nie dla wszystkich były krzesła więc pożyczono kilka z sąsiedniej sali. Wykładowca zapisuje na tablicy temat:

"Pomoc społeczna

w czasach biblijnych"

po czym prosi osoby z "pożyczonymi" krzesłami o oddanie ich po wykładzie i zapisuje na tablicy obok tematu :

"8 krzeseł

sala 220".

Po chwili wykładu zerkam na notatki koleżanki obok i po przeczytaniu jej tematu parska śmiechem.... "Pomoc społeczna 8 haseł w czasach.