O czym chcesz poczytać na blogach?

Peak district

Boscywuk's Blog

Public Footpath

7 wrz

Daliśmy sobie w kość w tą sobotę – pojechaliśmy na drugi koniec parku narodowego Peak District i stwierdziliśmy, że zobaczymy jak miastowym idą spacery w terenie. Przecież Jelonki to prawie wieś (jak wszyscy w kółko powtarzają), my po lasach i polach chodzić potrafimy. Góry też widzieliśmy z bliska. Dzikie zwierzęta ? Phi! Z.

borntosleep - Onet.pl Blog

16 czerwca 2008
#310 with buzz in our ears we will play endlessly
spokoj poszukiwany, znaleziony w peak district. i kazdy metr kwadratowy centrum leicester z czyms mi sie kojarzy + i cant wait to be old enough to feel ways about stuff.

   

niebanalny miał być... po zarzutach banalności poprzedniego....

muzyka..... treść duszy..... wręcz jej tlenem.....

saxofon.... coraz bliżej do zrealizowania .....

skałki... więcej czasu poprosze to w końcu się przekonam jak to jest..... tik tak, tik tak....

góry... Bieszczady daleko ale ... Peak District i Szkocja korci korci .... po za tym.. patrz niżej

podróże.... no w końcu jest z kim deptać ścieżki po Świecie ..... wg skrzętnej tabeli ;) ... co by tylko czasu starczyło....tik tak, tik tak...

Japonia..... hmmm jak na bujawce.

kocia-mruczanka.blogPEAK DISTRICT ANNIVERSARY:) 2007-05-04 11:36:28

ROCZNICA. WOW!
pierwsza w moim zyciu rocznica z facetem:)
taka stara jestem, a tak nie potrafilam albo utrzymac albo sama byc z kims. a tu prosze, niespodziewanka:) takie widoki.

Kocham Malgosie!

Publicznego, gdzie maja zapewniony naprawde podstawowy zakres uslug, tak coby tylko nie zejsc z tego swiata (takim np. jest szpital Cook County, w ktorym kreca serial Ostry Dyzur i ktory nie lezy w centrum miasta, jakby to z filmu wynikalo, a w Medical District - 15 min kolejka od centrum). 

Zarobki lekarzy w duzej mierze zaleza od wysokosci ubezpieczen pacjentow, ktorych lecza. Czesto sie slyszy, ze ktos poszedl do szpitala i zrobili mu wszystkie mozliwe badania, choc bolala go.

Wreszcie - tydzien dyzurow zapewnia 2-tygodniowa wycieczke na Hawaje. Oczywiscie mam na mysli zarobione pieniazki, szpital nie gwarantuje takiej wycieczki.

To tyle na dzisiaj wymadrzania. Wracam do domu moim nowym rowerem GT Indiana Peak, czerwonym... A chyba kupie sobie winko za 17 koron w kartonie. A co, w koncu jestem w kraju wikingow. 

Tesknie bardzo mocno...

Twoj Fisk

PS. Dane statystyczne sa.