O czym chcesz poczytać na blogach?

Pcpr

Dawid Wiatrowicz - mały chłopczyk walczy o odrobinę sprawności, o lepsze życie - Onet.pl Blog


06 października 2009
Latanie po urzędach
Dzisiejszy dzień spędziliśmy na lataniu po urzędach od jednego wysyłali nas do drugiego to jakiś koszmar, a chodziło o zwykłą sprawę, a mianowicie o dofinansowanie do kombinezonu THERATOGS.  W PCPR powiedziano nam, że nie dofinansują nam zakupu tego kombinezonu gdyż nie jest to sprzęt rehabilitacyjny. Natomiast ja dowiedziałam się że rodzice dzieci takie dofinansowania otrzymują w wysokości 50% wartości kombinezonu.
Nasuwa się pytanie czy zielonogórski PFRON rządzi się innymi prawami niż Warszawa czy Kraków. Prosiłam Pana w PCPR o pisemne uzasadnienie odmowy niestety nie otrzymałam takiego pisma. Udałam się do głównej siedziby PFRON i tam poinformowano mnie że muszę mieć na piśmie odmowę. Więc muszę jutro złożyć wniosek i poczekać na.

Ja, Paweł i jego SM

Ustaliliśmy z jego szefostwem, że wróci na 6 godzin dziennie do pracy, aby powoli przyzwyczaić się do wysiłku innego niż ten jaki miał okazję doświadczać na zwolnieniu);

- jedzenie (Paweł dalej stosuje dietę i powinien dbać o swoje posiłki, tak więc nie ma- "nie miałem czasu na jedzenie". Jak nie znajdzie czasu to za karę pomyje podłogi w całym domu :) ).

 

Zobaczymy po powrocie do domu, jak przeżył dzisiejszy dzień.

 

 skomentuj (1)

Komisja w PCPR i pierwsze dni w pracy 2010-09-23 09:25:38

Może najpierw o pracy.

W poniedziałek Paweł wrócił do swoich obowiązków służbowych. Na dzień dzisiejszy pracuje po 6 godzin dziennie - nie chcieliśmy, żeby się przemęczał, zależy nam na jego dobrym samopoczuciu i braku stresu, nerwów... Rozmowa o "nie przejmowaniu się" rzeczami, na które nie ma wpływu i "nie denerwowaniu" - bo żadne nerwy i stresy nie są warte kolejnej wizyty w szpitalu i kilkumiesięcznego powrotu do odpowiedniej formy psychicznej jak i fizycznej - przyniosły rezultaty..

Blog sister192

Notki
zycie jednak czasem zaskakuje.. 2010-04-02
Mimo że w życiu nie mam kolorowo to jednak czasem mam jakies male szczescie. tydzien temu musialam kolejna sprawe wybrac. Miesiac temu złozylam podanie o zapomoge w szkole. opisalam moja sytuacje. Ze zostaje mi 200 zl na miesiac bo to co z pcpr dosteje to place za mieszkanie a sama place bo Anety nie ma. Wiec jestem sama. Nie dawno kaiedy przez tydzien nie chodzilam do szkoly. udawajac ze sie czyms zatrulam. wszystkim opowiadalam  ze żygam rano i wieczorem i kiepsko sie czuje. ale to nie byla prawda. nie chodzilam bo byly rekolekcje . ja na szkolne rekolekcje nie lubie chodzic. Szkoda czasu. tez chcialam odpoczac od tego calego metlik w glowie. Mialam juz dosyc myslec.Woec tak sobie odpoczywalam . Przez 2 dni nie wychodzilam.  cdn.

.bramasole.


Co najważniejsze – od 1. grudnia pracuję już na umowie w PCPR. Gdy zobaczę moją pierwszą wypłatę z etatu na koncie umrę chyba z radości. Tak bardzo cieszę się, że udało mi się znaleźć w tak fajnym miejscu i na dodatek dostać tam pracę. W świecie bezrobocia to takie istotne.

Justyna wyprowadziła się z Katowic, więc ubolewam :( A było już tak pięknie! Wracaj do mnie!

Dziś na rynku spotkałam chyba najpiękniejszego faceta w życiu! W dodatku stwierdził 'a teraz będę Panią podrywał'. Rany choć raz poczułam się jak w filmie amerykańskim. Pozytywnie!

Zima zabija mnie jak co roku. Tym bardziej, że wzbudza we mnie wiele, wiele wspomnień. Śnieg jest taki pozytywny, ale tylko w momencie kiedy ktoś jest obok mnie. Jednak na dzień dzisiejszy nie ma nikogo... Dlatego jak najprędzej niech wiosna nadchodzi!.

ŚDS Chojnice to my!

Byliśmy bardzo zadowoleni z minionego dnia. 

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi