O czym chcesz poczytać na blogach?

Pc world

jest czas by pozwolić odejść wspomnieniom.. i czas by je zatrzymać.

Do góry i idziemy na (nie)wymarzone studia.
trzymać kciuki. :)


trzysta dziesiąta >> niedziela, 21 września 2008 22:34:54

była taka akcja cała polska czyta dzieciom. z nas już wtedy były duże dzieci, bo chodziliśmy do gimnazjum. ale chłopcy nie czytali nic poza cd action i pc world computer, a dziewczyny poza bravo, victorem i filipinką. do dzisiaj pamiętam jak wychowawczyni siadała na biurku i na gddw czytała nam książki. ciszy, która zapanowała, gdy usłyszeliśmy to opowiadanie nie da się zapomnieć.

moi dziadkowie byli małżeństwem przez ponad pół wieku. od czasu kiedy.

Programy Partnerskie

Jak otworzyć firmę i zarabiać w sieci

 

Wszystko o biznesie w sieci

Okazuje się, że można zebrać całą wiedzę o biznesie internetowym w jedno miejsce i sprzedać to za 20zł. Tak, nie żartuje. Teraz jest świetana promocja z PC WORLD. Najnowesze wydanie + zeszłoroczne o podobnej tematyce. Kosztuje to grosze a umożliwia bardzo szybki start.


POBIERZ PDF

 

Jak założyć ebiznes?


Wszystkie.

Strona najgłówniejsza, ze wszystkich głównych stron. Kropka.

Chodzika Córkuś nie ma. U Sił Opiekuńczych ma wózek, obciążony Historią XIX wieku, Historią sztuki i kilkoma egzemplarzami PC World Komputer. Trzymając się owego wózka spaceruje, wzywając pomocy tylko gdy dojdą z wózkiem do ściany. Nie potrafi jeszcze wrzucić wstecznego .
W domu nie ma wózka. Jedak świetnie w jego roli sprawdzają się krzesła. Zwykłe kuchenno-jadalniane krzesła z oparciem. Córkuś zapamiętale spaceruje prowadząc krzesło przed sobą. Ja.

Świat według Banasika

Naszych genialnych pomysłów na serwisy internetowe nie ujrzało światła dziennego, wpadali na nie inni z opóźnieniem porównywalnym ze zmianami klimatu na Ziemi, ale dziś nie o tym mowa. Nasz start-up internetowy został zauważony w kręgach... ludzi zajmujących się start-up’ami internetowymi, choć trafił się również akrtykuł w magazynie PC World Computer, którego papierowa wersja kurzy się w mojej sypialni na półce z książkami. Wśród całkiem pozytywnych komentarzy, znalazło się również kilka krytycznych. W 99% dotyczyły one jednego zarzutu... braku integracji z serwisem „fejsbuk”.

Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził co sprawia, że wszyscy wymagają.

+@HOME^PAGE@+ - .: WoPC - World Of PC :.

.: WoPC - World Of PC :.
Wszystko co może interesować posiadacza PC: gry, sprzęt, pliki, ciekawostki
| < Kwiecień 2012 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
Goldburger To Go!
Kwadraty
Zrób drinka
blogi partnerskie
BRAK (kliknięcie w ten banerek przeniesie Cię do strony srartowej ;);););) )
Moje blogasy:
Moje fotosy
World Of PC ;)

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Afery Kaczyńskich, PiS, PC, operacja Oscylator, telegraf, FOZZ, Bagsik, itp. Tekst z aktualnym, moim komentarzem 30 września 2011 – iść na wybory czy nie?

Posted by kefir2010 w dniu 30 Wrzesień 2011

Klikajcie proszę na piątą żółtą gwiazdkę na górze tekstu i na ikonę facebooka.

Magazyn Gier | By gamer for gamers

Najlepsze, z pozoru nieco absurdalna historia naszej wizyty w Wielkiej Pustce zaskoczy nas świetnym finałem, ukazującym drugie, głębokie dno pozornie dziecinnych problemów. Ujrzymy, że w kompleksie Wielkiej Pustki kryje się o wiele więcej. Przede wszystkim – olbrzymi potencjał, który jest w stanie pomóc ludziom na Pustkowiach.

Werdykt: Grać. Świetna dodatkowa przygoda do Fallouta:NV. Dodatkowi daję piąteczkę – w głównej mierze, za pomysł, wykonanie i oryginalność.
Ocena: 5/5
Stopka
Fallout: New Vegas – OLD WORLD BLUES

Stworzone przez: Obsidian Entertainment

Data premiery:.

Share this:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
This entry was posted in Gry PC and tagged Bethesda, Big MT, DLC, Falllout, Fallout: New Vegas, gry PC, Obsidian Entertainment,.