O czym chcesz poczytać na blogach?

Pc format

Mój fantazyjny świat

Przemierzaliśmy lasy, góry i doliny co jest udokumentowane częściowo w książeczce GOT uzyskaniem małej złotej odznaki GOT. Teraz ciało nie pozwala na takie wyczyny ale ze spacerów w każda pogodę nie zrezygnowałem w myśl zasady: ruch to zdrowie. Umysł ćwiczę przeglądając Internet i bawiąc się różnymi programami użytkowymi dołączanymi do czytanego PC Format. W Polsce nie mam możności wykorzystania Internetu jako podstawowego źródła informacji. Z informacji internetowych wynika że Polska jest 5 lat do tyłu i na 65 miejscu w świecie w ocenie zastosowania Internetu i w zagadnieniu jak państwo i obywatele są przygotowani do korzystania z nowych technologii. Podobno w zakresie wsparcia dla szkolnictwa i sektora.

crisps news« Casaii's website

« Gustowne szablony WWW :)


Działania

Informacja

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi


Requiem Inori

Czemu nie? Zastanawiam się tylko, co zrobić z fizyką – bo mam z niej zeszyty dwa, pierwszy w stanie średnim, ale drugi nawet jakoś wygląda – więc pewnie przetrwają w stanie nienaruszonym. Chyba że mnie coś najdzie i jednak przepiszę, ale to się zobaaaczy…

ALLplayer jest zły. I kłamie. Tak samo, jak ci od Mokate, ale o tym zaraz. Co PC Formatu był dołączony właśnie niby cudowny odtwarzacz, to wymyśliłam, że go wypróbuję. Mam na PC chyba trzy różne odtwarzacze, bo każdy jest w stanie przemielić coś innego, a ten niby wzorem kombajnów – mieli wszystko. No i miał być darmowy, a przecież kiedyś już zapędzałam się na niego, to na darmowy nie wyglądał. Ale w sumie może wydali.

LOST: Zagubieni

LOST: Zagubieni. Z tej okazji AXN przygotowało kampanię reklamową w prasie, w radiu i internecie.

Kampania prasowa rusza w połowie kwietnia i skupiona będzie przede wszystkim w TV-guidach i prasie z segmentu lifestyle/people (Gala, Show, Party). Dodatkowym wsparciem będą tygodniki opinii oraz prasa hobbystyczna (Cd-Action, Voyage, PC Format).

Kampania internetowa obejmuje działania buzz-marketingowe na forach internetowych, witrynach społecznościowych oraz zasięgową kampanię odsłonową. Dodatkowym wsparciem będzie kampania spotowa w Radiu Zet.

AXN to najbardziej popularne seriale, wielkie przeboje kinowe, oraz programy typu reality. Kanał AXN.