O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Paznokcie

czarna5biala

Bo tylko stamtąd dotrą do macierzy płytki. Stosuj odżywki, bazy i lakiery do łamliwych i wrażliwych paznokci.
ODŻYWKI:

To najczęściej stosowane preparaty do pielęgnacji paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. Regenerują, wzmacniają i wzbogacają płytkę paznokcia w cenne substancje odżywcze. W ich składzie znajdują się zwykle keratyna, wapń, witaminy, krzem, magnez lub żelazo. Kompleks żelaza oraz wapnia, które dzięki swej molekularnej strukturze przenikają w głąb płytki paznokcia, powodując jej uelastycznienie oraz wzmocnienie. Ich systematyczne stosowanie pozwala na wyraźną poprawę stanu naszych paznokci. Już po kilu tygodniach kuracji paznokcie wyglądają zdrowo, są mocniejsze, bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Odżywki są zazwyczaj bezbarwne. Nakłada się je jak lakier, nawet kilka razy w tygodniu, bez konieczności zmywania poprzedniej warstwy. Mogą stanowić również doskonałą odżywczą i ochronną bazę pod lakier kolorowy.
Nail Tek, Ochronne odżywki do paznokci, trzy formuły: I. Stosowana do długoterminowej pielęgnacji, II. Do cienkich, miękkich lub rozdwajających się paznokci, III. Do twardych, suchych lub kruchych paznokci., Extra -zintensyfikowana, bardzo szybko działająca odżywka. Przeznaczona jest do bardzo słabych, bardzo miękkich paznokci.

Nail Tek,.

Blog aga861 paznokcie akrylowe oraz żelowe

Na formie.Zdobienie malowane lakierami  + cyrkonie kwiatuszki w tym samym kolorze:)

Komentarzy: 0 2009-08-26
Komentarzy: 0 Paznokcie Iwony 2009-08-26 Kolejne szaleństwo Iwonki! Cieniowany jasny i ciemny zielony brokat  + hologramy na 2-paluszkach:)
Komentarzy: 0 2009-08-26
Komentarzy: 0 Paznokcie Ewy 2009-08-26 Te paznokcie wykonłm nowa metodą i to 1-wszy raz! Różowe kropki są akrylu brokatowego a.

Pazurkowy świat Ani - Onet.pl Blog

       

   

 

Drugie ujęcie

ujęta budowa i najważniejszy efekt pływające bulioniki w kałuży - czego nie było dokłanie widać na zdjęciu konkursowym ;(

 

  

 

i ostatnie ujecie tutaj widac drzewka i padający deszcz (bulion)

  

 

A teraz prace z drugiego konkursu

pt. "Zimowe paznokcie"

Kraków - zdobienie i stylizacja paznokci - tipsy żelowe - Onet.pl Blog

Pokaż mi swoje dłonie a powiem Ci kim jesteś...

O tym, że"szata zdobi człowieka"a wygląd zewnętrzny odgrywa ogromną rolę w kontaktach międzyludzkich, wiemy już wszyscy.Nie znajdzie się chyba śmiałek, który zaprzeczy, że pierwsze wrażenie zrobić możemy jeden jedyny raz, zaś sposób w jaki się zaprezentujemy,często będzie decydował o dalszym rozwoju znajomości.O ile więc, częste wizyty u fryzjera i kosmetyczki czy regularne wypady na zakupy w celu uzupełnienia garderoby nikogo już nie dziwią to jednak pozostaje pewien element naszego image'u, któremu ciągle poświęcamy zbyt mało uwagi...
Mam tu na myśli dłonie i paznokcie.
Każdego dnia nasze dłonie są pod stałą obserwacją.Niezależnie od pory roku, należą one (obok twarzy i włosów) do najbardziej eksponowanych części ludzkiego ciała. A okazji by pochwalić się wypielęgnowanymi dłońmi bądź wstydzić zaniedbanymi nie brakuje!
Ilekroć podajemy komuś rękę na powitanie, gestykulujemy przy mówieniu, przynosimy szefowi kawkę do gabinetu, tylekroć nasze dłonie mogą być i prawdopodobnie są oceniane. Każda czynność wymagająca manualnego wsparcia może nas pogrążyć i pomóc przypiąć łatkę "flejtucha" bądź też sprawić, że będziemy postrzegani jako osoby zadbane, zwracające uwagę na estetykę.
Przede wszystkim skoncentrujmy.

Paznokcie żelowe

Po prostu piszę - Onet.pl Blog

Może znalazł sobie nowe hobby. Będzie miał po 20 kolczyków w uszach, po tem przekuje brwi, następnie język, pępek, sutek i wszystko, co będzie mógł. By stać się posągiem taniego srebra. Które przyozdobi tonami tatuaży. Może? Na przednim siedzeniu przysypia jakiś młody chłopak. Igiełki żelowe zrobił sobie z włosów. Założył koszule w paski, spodnie w paski, marynarkę w paski. A marynarka, spodnie i koszula mają inny kolor pasków. Pasuje do dywaniku na suficie. A może nawet gdyby sam był na suficie, to zdołałby spowodować objawienie. I narzucić nowy styl bycia. Autobus.Rysy twarzy staruszki. I wzrok, który mówi „już dużo przeżyłam”. Mimowolnie zaczynam obdarzać sympatią tą starszą panią. Rozmyślanie moje przerywa szerokie ziewnięcie dziewczyny siedzącej obok mnie. Zaraziła mnie i równo, co minuta ziewam teraz ja. Tępym wzrokiem obserwuje moje paznokcie. Wjeżdżamy do miasta. A tu huk samochodów, steki mieszających się głosów, śmiechów krzyków. Napisy na reklamach zachęcające kolorami do odwiedzenia kolejnego sklepu. Trąbienia wielkim echem niosą się po przecznicach, gdzieś wyje karetka. Bieg, bieg, bieg. I napis „miasto.

Moje pasje - Onet.pl Blog

W skrócie ...

- ostatnie przygotowania przed świąteczne w toku
- ciasto - sernik już w piekarniku
- prezenty pokupowane i popakowane
- jutro wybywamy do rodzinki do Częstochowy
- kurs zakończyłam z wielkim powodzeniem !!!
Otrzymałam aż 3 certyfikaty ! Z fryzjerstwa, makijażu i paznokci.
- na zajęciach zrobiłam sobie fryzurkę i kolorek, tatuaż i żelowe paznokietki
Szkoda, że to już koniec kursu...

W związku z jutrzejszym dniem...

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,

nasz ślub - Onet.pl Blog

,że  jakoś ogarneliśmy  w całośc to załatwianie dokumentów, bo naprawdę trochę tego było.Za niedługo zostaną nam 2 spowiedzi do odbycia i pozapinanie wszystkiego na ostatni guzik i spokojnie bedziemy czekali na ten najważniejszy dzień  Czas leci tak szybko.Postanowiłam zapuścić paznokcie zobaczymy co z tego będzie,chociaż na ślub będe miała i tak żelowe.Następna notka około wtorku i nowe zdjęcia zapraszam

 

Ps.Dziękuje za wszystkie komentarze i za wpisy w ksiedze gości    

Do ślubu zostało 98 dni