O czym chcesz poczytać na blogach?

Pazdro

Blogasek niegrzecznej dzieffcynki:)

Nareszcie się wytańcze!!! Buahahahaha. Niom a tak poza tym „To weź przestań, no przestań no, w ogóle przestań”....”Co przestań, no co przestań??”:P Buziaki może coś naskrobię za troche. Na razie to kuniec!!! Buziaki dla ziomkóff z 59, 2 i dla Agatki z 5:* Bye:D A no i dla mojego ukoffanego Deuszka z 11. Kocham Cie debilu:) Tak bardzo że możesz zginąć:D

Ps.1 A Anka kocha Dresa:PPPP

2004-09-14 21:48:37 skomentuj (7)


PAZDRO ZIOM!!!

.... Heyah wam ludziska!!! To ja wasza kochana Martusia:D Wiem, że się stęskniliście... Już nie będę sobie tak żartowała, bo niektórzy (Filip to o Tobie!!) biorą to sobie na serio:] A to nie tak miało być. A co do Agaty, to może i Cię olewam, ale skoro jestem taka okropna to się ze mną nie zadawaj?! Ktoś ci każe?? NIE. Więc się nie czepiaj. Nie moja wina ze bardziej zaprzyjaźniłam się z Hardatą:* i chłopakami, niż Ty:/ No cóż bywa.... A tak poza tym to bardzo chciałam pozdrowić Martusie K. Z mojej byłej klasy. Za którą bardzo tęsknie i która upominała się.

Spoon too big

Wszystkich goraco i serdecznie, w szkole zobaczycie mnie 15.09, innych zainteresowanych prosze o kontakt :)
3mcie sie cieplutko, milego konca wakacji :*:*:*
aha i jeszcze KKkC :*
wyprodukowała Qsiaq dnia 2005-08-19 o 22:42:51
może skomentuj
(1) osób postanowiło dodać coś od siebie

tanzania
jestem na 30 mmin w kafejce wiec predko. wstajemy zwykle pred 6, zapierdalamy po jakis piaskach i wulkanach.. jedzenie takie nawet, pajakow nie ma duzych wiec spoko. wczoraj mam zrobila straszna panike bo byly w pokoju jakies prusiki czy prusaki.. szkoda gadac. kompletnie nie ma zadnych skal, nie ma sie jak wspinac- ewentualnie po baobabach ale strach bo siedzi w nich kupe syfa jakies weze i inne. jurto walimy jeszcze na Meru, bedzie kawal podejscia, potem plyniemy juz na zazanzibar. pazdro :*
wyprodukowała Qsiaq dnia 2005-08-26 o 09:46:30
może skomentuj
(3) osób postanowiło dodać coś od siebie

Protect me from what I want

Zapytać go, czym tak naprawdę dla niego jest. Tak samo jak nie zada tego pytania wielu innym ludziom. Strach przed odpowiedzią, jakakolwiek by nie była, obezwładnia.
Po za tym, co by TAMCI ludzie o niej pomyśleli.
Nie, to zupełnie nie w jej stylu. Czasem człowiek staje się niewolnikiem wykreowanej przez siebie kukiełki. Wydaje mu się,że z ciemnego wnętrza ducha kieruje ciałem, kieruje myślami, kieruje biciem serca. A potem nagle dociera do niego, że to działa w obie strony. Że tak naprawdę to "kukiełka" stała się prawdziwym obrazem. Wzajemne przenikanie, jak w fazach - patrz roztwory wodne, chemia by Pazdro.
Uwięziona w swoich własnych szablonach, we własnych uprzedzeniach, w obrazach, w których jest odrzucana i odrzuca. Wyobraźnia działa. A wewnętrzny gówniarz się cieszy.
Tamci ludzi stoją obok. Ale nie będą stać wiecznie.
Może wypadałoby w końcu powiedzieć "Jesteś dla mnie kimś ważnym"? Może wypadałoby kiedyś wreszcie ścisnąć kogoś za rękę albo bez wcześniejszego myślenia, analizowania dać niewerbalny znak, że "Jesteś mi potrzebny/a. Cokolwiek kiedykolwiek zrobię, wiedz, że tak naprawdę to tylko moja poza. I że w środku zawsze jestem po twojej stronie."? Może. Ale i tak nigdy.

pizdacd blog

Rynku.
Kto chcę iść niech sie wpisze. Jest już Klonek, Asia,Duczek i Marta ( Oni na krótko, ale będą), Zela i Ja. Czy Ktoś jeszcze reflektuje? Zapraszam. NIe wiem gdzie pójdziemy, dletego zbiórka na Starym Rynku.
pizdacd 2005-06-18 15:40:18
skomentuj (9)


Oblewanie wyników
Taki pomysł się narodził w mej głowie, aby juz teraz umówić się tak aby wszyscy sie dowiedzieli i nikt nie zamulił (oprócz Duczka). Jak wiadomo wyniki powinny być 27 tj. w poniedziałek niech każdy sobie zarezerwuje termin i nie ma zmiłuj się! Taka okazja raz w życiu tylko! Miejscówka do uzgodnienia. Pazdro :)
pizdacd 2005-06-18 23:26:08
skomentuj (4)
Kropla Bez Kitu

pizdacd 2005-06-19 22:19:34
skomentuj (17)
[jaRUL] Ogłoszenie wyników maturalnych !!
Dnia 28. czerwca (WTOREK) o godzinie 10.00 nastapi rozdanie świadectw maturalnych. Jako ze ta wiadomosc musi trafic do kazdego, kazdy kto ją tu przeczyta niech zostawi ślad swojej obecnosci (wpis chociazby o treści "ok", "oki", "ok'a") cobysmy wiedzieli ile jest juz poinforomowanych osób.
...
pozdrowka
pizdacd 2005-06-22 12:06:23
skomentuj (28)
[jaRUL & stachu].