O czym chcesz poczytać na blogach?

Pawłowice

Piszę z Wrocławia

No i – co tu kryć – opanowanie rozbrykanej gromadki przez jedną osobę, to naprawdę wyzwanie.
Więcej »

18:46, agnieszka_gil , Brombowanie
Link Dodaj komentarz »
cd. "Brombowe zimowanie" II
Książki zimowe i świąteczne pełne są magii, mieszczącej się nie tylko w samych opowieściach, ale i przepięknych ilustracjach. Takie książki nie tylko chętnie czytamy, ale oglądamy i dotykamy. Edytowane są na ładnym papierze, bywa, pełnym niespodzianek.
Więcej »

18:46, agnieszka_gil , Brombowanie
Link Dodaj komentarz »
B(r)ombowe zimowanie, czyli: "Komu potrzebne jest Boże Narodzenie?"
Opowiadaniem pod takim właśnie tytułem rozpoczęliśmy kolejne brombowanie. Wydawca miesięcznika „Pawłowice”, który zasmakował w naszych bibliotecznych spotkaniach, zaprosił serwis Bromba.pl tym razem na Pawłowice. 13 grudnia, w świetlicy parafialnej odbyło się więc „B(r)ombowe.

Łukasz Bloq

 
 



 
Cała Polska tym żyje.....

No zaczął się imprezowy tydzień - w czwartek do parosyfu a w sobote Pawłowice hahahahahaaha! Trzeba przepić i przepalić klasowe pieniądze :P. To będą imprezy roku hahahahahahahahaha!
clifford 2003-06-02 18:24:27
skomentuj (1)
Back To Da Roots

No i obserwuje właśnie powrót do korzeni...hahahahaha! Stuff się kupiło na imprezkę sobotnią i trzeba coś przyćmić. I nie dawać mi tutaj komentarzy w stylu "wpadłeś w nałóg" i tego typu innych bzdur. Mnie do trawy nie ciągnie - nie paliłem ponad miesiąc i nawet nie pomyślałem o tym, aby coś zapalić. Stuff został zakupiony z myślą o tej jednej sobotniej imprezie i tam bedzie należycie wykorzystany :P. Koniec.

Mieć skrzydła i odlecieć. . . - Onet.pl Blog

Ponieważ kwiatuszek był bardzo ładny. Na początku w pubie było drętwo, Donia i ja nie byłyśmy chetne do życia, ale później ludzie się rozkręcili i było bardzo fajnie, nawet nie wyobrażałyśmy sobie, że tak będzie:) Nie ma to jak mostek:P może w Holandii, więcej figur Wam pokażę:P Najlepsze było, jak w radiu zaczęła lecieć „Aisha”, Holenderki przerobiły ją na Aliszja i zaczęły mi to śpiewać:D bardzo miło. Pozbieraliśmy się po 23 i wróciłyśmy do domku. Fantastyczny dzień kobiet.

 

Piątek:

Pawłowice: ściana wspinaczkowa i basen. Po ściance nie mam za miłych wspomnień, ale spróbowałam. Moje ręce na drugi dzień wyglądały jak po wojnie. Na absenie było o wiele lepiej. I’m fizyk girl! Yes, I know:) and I’m crazy woman!:P Zjeżdżalnia była fajna, tsunami również:P:D Tomek wie o czym mówię. Po powrocie do domu nie czułam się za dobrze, wzięłam tabletki na ból głowy i gardła i było trochę lepiej. O 18 przyszły do mnie Merle i Donia, na obiecany filmik: „Walk to remember” polski tytuł „Szkoła uczuć”, polecam. Następnie po 20 pojechałyśmy do Asta, bo już za nami dzwonili. Skąd Marcin wiedział gdzie mieszkam:> pod klubem miałam spotkanie i rozmowę, która.

Kochany Bloguś

242526272829
30

O mnie
kaKara
Pawłowice
Słówko o mnie









A tu coś bardziej słodkiego lubie a wręcz kocham pieski mam tyle gifów z pieskami łoł Komentarzy: 3 pare słów o mnie 2006-02-06

Cześć nazywam się Karolina .Mam 11 lat.Mam pięknego psa ,który nazywa się Moli .Mam także super 3 przyjaciółki nazywają się one Ola ,Daria,Ewa.Bardzo ich lubie .Mieszkam w pawłowicach .W mojej pierwszej notce chciałam tylko tyle powiedzieć pa 

szosaimtb blog


Jako, że dzisiaj piękna pogoda i wysoka temperatura, bezczelnie zerwalem się z fakultetu z biologii w celu udania się na rower.
Gdy byłem w domu wybiła 14:30. Po 10 minutach już wyjechałem. Do Szczodrego tradycyjną już trasą asfaltową bez najmniejszych kłopotów. Podpiłowana zębatka zdaję się działać bez problemów. Ze Szczodrego jechałem żółtym szlakiem. Momentami było trochę piaszczyście, ale ogólnie bardzo przystępnie. Nawet pokrzyw nie było (a może to nie sezon...). W pewnym momencie przestałem przejmować się gdzie jadę i żółty szlak niepostrzeżenie się zgubił. Pozostało mi jechać na przysłowiowego czuja. Około 16:05 dotarłem do jakiejś cywilizacji. 'Akademia Rolnicza [...] Pawłowice' głosił napis. Zamiast wypaść więc na Zakrzowie wypadłem na Pawłowich. I tak nieźle :) Później już standardowo asfaltem do domku.
Tuż po przyjściu przyszedł pan listonosz i przytargał nową zębatkę xtr'a na 5 otworów :)

DST:43.57 AVS:23.93 MAX:42.9

szosaimtb 2005-04-15 17:27:53
skomentuj (10)


[Dymol] Spacerek z efektami specjalnymi...
Jutro z Sobkiem mamy wolne, wiec wbilismy na rowerki. Wyciagnelismy Szczurka. Pojechalismy na kosmiczna sciezke. Tuz przed zaczalem troche swirowac i w jakis blizej nieokreślony sposób się glebnąłem. Co się potem okazało, po zahaczeniu o Szczurkowa opone moje przednie kolo sie zgielo (:D) i padlem na ziemie..

Nie ma większej radości dla głupiego, niż znaleźć głupszego od siebie... - Onet.pl Blog

Dni temu ;P No i dużo sie wydarzyło w tym moim nieciekawym życiu... Opiszę niektóre dni w wielkim skrócie ;)
***
Przedchwilą byłam z Martellą u fryzjera i se zrobiła grzywkę na bok i mi się bardzo podoba :D ja se też taką zrobię ;D tylko najpierw muszę poczekać aż mi włosy urosną ;D Przed wizytą u fryzjera byłyśmy na treningu ;| i był wycisk ;D ale dla mnie i tak luziiik ;D Płynęłam przed Martą, ona wogóle jakaś dzisiaj była do dupy na treningu ;pp POWOLNY ŻÓŁW <lol2> No ale okej ;D Noms i teraz siedze na tym głupim kompie i piszę notę, bo już nie byłam na gg dwa dni i już nie wytrzymywałam... ;D No ale nie mogę długo siedzieć na kompie, bo w piątek mam Konkurs Wiedzy o Gminie Pawłowice ;D nom i sie aż podnieciłam ;pp w podstawówce wyggrałam.. ;D a więc trzymać kciuki ;D muszę powtórzyć swój wyczyn sprzed dwóch lat <lol2> .. ;) Nagrody są boskie -> za pierwsze miejsce nagroda za 300 zł , za drugioe za 150 zł a za trzecie chyba za 100 zł ;P a więc czaad ;D Nom...
---
Newsy z dzisiejszego dnia: dostałam piątkęęę ze sprawdzianu z matmyyyy ;) i na koniec mi wychodzi pięęęć ;* ii aż sie podnieciłam po raz drugi ;P ii na dodatek miałam maxymalną ilość punktów i pani mnie pochwaliłaa ;* jeee! ;D No ii za 'NIEDŁUGO' wycieczka do Francji i bYdzie boZko ;* Okej kończę już tą notę bo piszę bez sensu ;)
***
Pozdro dla:
-wszystkich samotnych ludzi ;).