O czym chcesz poczytać na blogach?

Pawlak

Wyjście z mroku

  On Kwiecień 4, 2012 at 5:46 pm andy lighter said:

  SLD Romanie się do tego nie kwapi. Ostatnie animozje między Palikotem i Millerem raczej wykluczają ich współpracę, nawet pod parasolem PO.

  Odpowiedz
 • Witaj Andy!
  Mam dokładnie takie samo zdanie o PSL i Pawlaku co Ty. Jednakdalej to już trochę się różnimy.
  PSL – to jednak partia przwewidywalna. Przewidywalna nawet co do swych największych wad. Mozna mieć pretensje do Tuska o to, że nie wykorzystał włąściwie tej przewidywalności, lecz nie o to, że wybrał takiego koalicjanta. Mimo wszystko chyba to najmniej kosztowny z teoretycznie możliwych koalicjantów.

  A scena polityczna jest, jaka jest. Alternatywą był jedynie rząd mniejszościowy, co przy poparciu prezydenta dawało jakieś szanse. Ale niemożliwe do oszacowania.

  Tak więc konkludując – ocena PSL – jak wyżej.
  Ocena Tuska.

 • Blog posła Mieczysława Kasprzaka - Onet.pl Blog


  27 stycznia 2011
  Pomoc dla przedsiębiorstw

  Rusza Program Finansowania Rozwoju Energii Zrównoważonej, gdzie pięć polskich instytucji finansowych pośredniczących w realizacji programu, oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom środki o łącznej wartości 150 milionów euro. Dziś o tej inicjatywie rozmawiano na konferencji w Warszawie. Wziął w niej udział wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak. Jego zdaniem to ważne przedsięwzięcie z korzyścią dla gospodarki i Polaków, zarówno w wymiarze ekonomicznym jak i społecznym.

  Środki w formie kredytów i leasingu, przeznaczone są na poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstw, która może być uzyskana poprzez realizację projektów charakteryzujących się wysoką sprawnością energetyczną, albo poprzez budowę źródeł energii odnawialnej. Jak podkreślali uczestnicy dzisiejszego spotkania, to że udało się uruchomić ten projekt, to duża zasługa resortu gospodarki i wicepremiera Waldemara Pawlaka.

   

  Piecka blogujeeee blog [version 2.]

  W SQL jush nie wyrabiam...trzeba isc na disco albo jakas domoofke...

  Aha jeszcze jedno...pokazali mi dzisiaj zdjecia z imprezki, ktora byla w pazdzierniku u zamotanej...wale takie imprezki na ktorych striptiz robie :P...ale nawet dopshe na tych fotkach wygladam :p
  skomentuj (0)
  2003-01-16 22:23:32 >> JeStEm BoGiEm :p

  NoRmalnie zajebiscie sie dzieje ostatnimi czasy...dzis mialem isc sie wieszac, bo z polaka jawnie (przynjamniej dla mnie) wychodzila mi na polrocze 1...jednak nasza stara jest nie obliczalna...postawila mi dostateczny!!! :D normalnie full wypas :p

  Liczylem se srednia...wyszla mi zajebista jak na te warunki :p...3,64 :]...normalnie mialo byc 2,92 i samych dopuszczajacych mialo byc przynajmniej 4 :D...jednak te nasze zycie jest jakies fajne czasem :p

  Dzisiejszy dzionek minal pod znakiem hh i biciku na freestyle :p...ja zlozylem rym a qmpel (dymusmugi vel. Lukaszek) bicik...sami ocencie nowy bialostocki Squad...

  ::::Piećka Squad feat.Dymusmugi::::


  >PAWLAK<

  Ten rym dzisiaj jest o chlopaku
  co nosi golarke ku*** w plecaku
  goli sie czesto 3 razy dziennie
  w porywach nawet i nadmiernie

  pawlak ooo pawlak pawlak pawlak jest prawdziwym chlopem

  pawlak wosuff nie goli
  .

  Krzysztof MIĄSKO - Mój punkt widzenia... - bloog.pl  Podziel się:
  Tagi: Życzenia Świąteczne
  Trackback: http://bloog.pl/id,331003044,trackback

  komentarze (0) | dodaj komentarz

  Dziecko Donalda Tuska w rządzie...???

  piątek, 30 marca 2012 9:19

  Dziecko Donalda Tuska w rządzie...???

   

  W ostatnim czasie widzimy ciągłe przepychanki w koalicji rządzącej między Platformą Obywatelską a Polskim Stronnictwem Ludowym. Na czym ma polegać ta gra...??? Czy Donald Tusk i Waldemar Pawlak sprawdzają się nawzajem...??? Sprawdzają co mogą ugrać...??? Kto jest silniejszy...???.