O czym chcesz poczytać na blogach?

Paulo coelho

Blog INNA78

Udawania, polityki i polityków, niesprawiedliwości. papierosów i pomieszczeń przesiąkniętych dymem


Lubię rozmawiać o książkach Paulo Coelho jak również o psychologii a przede wszystkim o życiu. Nieraz o głupotach, aby się pośmiać oczywiście z czegoś nie z kogoś. Poprostu uwielbiam się śmiać, niestety w większości przypadków stres w pracy nie pozwala.

Sentencje, aforyzmy, cytaty, złote myśli - Onet.pl Blog

Oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne..."

Paulo Coelho"Są ludzie, którzy odbierają innym pieniądze. W porządku, to zwykła kradzież. Ale są też ludzie, którzy jednym krótkim słowem potrafią odebrać komuś samo człowieczeństwo. To zupełnie inna.

...::: zosia samosia :::... - Onet.pl Blog

Cierpię z powodu miłości, która tego nie warta. Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian. Cierpimy, bo nasza miłość jest niedoceniona. Cierpimy, bo nie udaje nam się narzucić naszych reguł gry.

Paulo Coelho

 

Już to kiedyś pisałam. Ale ten tekst oddaje najlepiej wszystko, co teraz czuję. Wszystko, o czym myślę. Choć to wszystko nie zmienia faktu, że nadal się uśmiecham.

 

~~~

iza

(...) nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie. nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.


Paulo Coelho "Piąta Góra"iza2003-09-10 19:50:54
skomentuj (0)
........

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w.

Blog Doti90

Blog.interia.pl Następny blog »
Cała ja ...
''W oczach tkwi siła duszy'' Paulo Coelho
.
"Miłość jest treścią naszego istnienia. Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia, nie mając śmiałości by zerwać jego owoce"

Paulo Coelho
 

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. 

Wszystko, co zdarza sie raz,.

MILOSC - Onet.pl Blog


23 sierpnia 2009
Los czasem rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą. — Paulo Coelho
??????????

Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad niązastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk,.

Nie ma maski, która by mogła długo ukryć miłość tam, gdzie ona jest, ani udawać ją tam, gdzie jej nie ma. - bloog.pl

W to wierzyć? Przegapisz prawdziwą miłość, może już to zrobiłes. Przegapisz tą dziewczynę, a potem będziesz żałował, ale nie myśl, że możesz mieć wszystkie, bo jesteś przystojny. Żałuje, że dałam się nabrać, bo jak napisał Paulo Coelho:"myslę o swoim wyglądzie, najbardziej powierzchownej rzeczy na świecie". ja zmienie to co mam w sercu i od tej pory nie liczy się nic po za sercem.

Podziel się:

Trackback:.