O czym chcesz poczytać na blogach?

Paul van dyk

Techno millenium

Zobaczycie niesamowite wizualizacje odwołujące się do tego wydarzenia. Tej nocy spotkacie postacie przywołane duchem czasu, zobaczycie jednego z największych dyktatorów tamtych czasów.

Zgodnie z listem towarzysza Lenina, ilość osób biorących udział w Rewolucji jest ściśle ograniczona. Jako.Wizualną i muzyczną, ale i catering dla członków rewolucji obecnych tej nocy w Hali Arena. 

Zagraja dla was m.in.
Johan Gielen
Sander van Doorn
Johm Askem
Ernesto vs Bastian
Kalwi & Remi

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Normalny: 45 PLN
VIP: 100 PLN Roku na wrocławskim lotnisku Szymanów wystartuje Cramfields 2006! FTB.pl już teraz zdradza szczegóły tego muzycznego wydarzenia! Gwiazdą festiwalu będzie Paul Van Dyk, zwycięzca plebyscytu DJMAG na najlepszego dja świata!

Termin: 01.07.2006
Miejsce: Wrocław, lotnisko Szymanów
Rozpoczęcie.

marcinw13.blog

Teraz, gdy nie jestem juz sam, doceniam luksus samotności...Mam fenomenalne uczucie bycia we właściwym miejscu i czasie...W to sobotnie popołudnie czas płynie pod moje dyktando...I w obecnej chwili, kiedy nikt mnie nie pospiesza, moge pomysleć, i to pomysleć całkiem trzeźwo, bez zadnej cholernej presji...
.Retrospekcji...Odgrzebujemy, porównujemy, dziwimy się...W moim przypadku najjaskrawiej to widac w muzyce jakiej słucham...Kiedy niedawno przesłuchałem nowy album Paula van Dyka, zaraz nabrałem ochoty odkurzyc jego starsze produkcje. No to posłuchałem tez i starego...Czemu juz sie nie tworzy takiej muzyki? Wszędzie słysze tylko.

Blog knapol

Czy poszczególnych brzmień. Dzięki temu udało mu się stworzyć styl dzięki któremu jest identyfikowany. - Dj Paul van Dyk: Światowej sławy DJ i producent Paul van Dyk urodził się w Eisenhuettenstadt w wschodnich komunistycznych Niemczech. Paul słuchał zachodniej muzyki takich wykonawców jak The Smiths i New Order przez radio. Po zburzeniu muru berlińskiego i otwarcia się nowych wyzwań muzycznych Paul.

Labo Dextera


Paul Van Dyk - For An Angel (Robert Miles & Ayla Remix)

v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
dexter 2005-01-16 22:57:30
skomentuj (2)

Fanklub Nefratusa - BRRRING !! Who's your daddy :>


ale dzisiaj se wtope z marianem walnelismy. dzisiaj lekcje od 7.45 do 14.10. bylem od 12.25 do okolo 13.30 ;) ale do rzeczy. na polskim mielismy oddac prace, pisac dyktando i sprawdzian z lalki. pracy nie mialem a lalki nie czytalem ani nawet nie ogladalem wiec wiadomo. jak przyszedlem dowiedzialem sie ze dostalem 1 tylko za to ze nie.Ok?

a teraz co? oczywiscie tiesto...

trance dla mnie zadzi. trance wprowadza mnie w transss. ol je.

swieta ekipa;
dj tiesto, paul van dyk, cj stone, markus shultz, armin van burren, johan gielen...
dla mnie to mistrze. nie wymienie reszty znakomitych bo za duzo to by miejsca zajelo. ale jak ktos.

Witaj na stronie poświęconej Pussycat Dolls, cieszę się że wpadłaś(eś)

Megamix pcd

zobaczcie jak super zrobione
Arrives To The Fergie Verizon VIP Tour

Paul Van Dyk Album Presentation
I na koniec dam wam fotki z Buttons ktore znalazlam;)Napiszcie jak wam sie podoba.

Radio PLAYSTACJA.PL - prawdopodobnie najlepsze radio w internecie! - Onet.pl Blog

(nie miałem jeszcze 18 lat) po raz pierwszy zostałem zaproszony do gry w Mago Ostrowiec Świętokrzyski. W tamtych czasach grałem muzykę dość komercyjną - wszystko, co dyktowała Viva, Dee Jay Mix Club (Dee Jay Dance Charts) itp. Oczywiście już wtedy bardzo lubiłem zagrać coś mocniejszego, ewentualnie kawałki które były znane.
BLADEMOON
Age: 24
Height: 1.85
From: LDZ
Destination: Trance & Progressive
Favourite artist: ATB, Armin van Buuren, Tiesto, Paul van Dyk, Above & Beyond, Marcus Schulz, Blank & Jones, Gabriel & Dresden, Filo & Peri, Aly & Fila and more..
A few words about: "Trance to nie.