O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Paul

Opowiadanie o perypetiach początkującej scenarzystki... - Onet.pl Blog

I ruszyła w kierunku telefonu.
- Tak, słucham? - odebrała.
- Juliet! - usłyszała energiczny głos Anne w słuchawce - Dzwonię do ciebie od dwóch godzin. Gdzię się podziewałaś? Zaczęłam się martwić, że coś się stało.
- Nie, nic się nie stało. Po prostu musiałam wziąć nadgodziny.
- Nadgodziny? Przecież ty nigdy nie brałaś nadgodzin.
'Bo kiedyś nie miałam ku temu powodu' pomyślała Juliet. Gdy przemilczała ostatnią uwagę, Anne szybko zmieniła temat:
- Dzwonię do ciebie, ponieważ chciałam cię zaprosić jutro na obiad. Przy okazji poznasz Paul'a i przestaniesz wreszcie nazywać go 'obcym człowiekiem, który mnie porywa'. - dziewczyna zaśmiała się.
- W sumie to czemu nie? - doparła McRodden.
Zdziwiło ją, że ten wspaniały Paul Bexter nie pomagał Anne w przeprowadzce. Same musiały znosić kartony na dół, żeby zabrała je firma przewozowa. Dla niej był to szczyt ignorancji. Jej przyjaciółka tłumaczyła to zapracowaniem i skomplikowanym harmonogramem zajęć.
- Dawno nie gadałyśmy. To co, wpadniesz o 14:00?
- Dobrze.
Nagle Juliet usłyszała niewyraźny szept i chichot Anne. Przyjaciółka.

Mój pamiętnik i opowiadanie - Onet.pl Blog

Gracji prezentować.
-Skoro mam iść na bal to wybieram te sukienkę. Na początku miała być twoja ale zmieniłam zdanie. Swoją znajdziesz w tej torebce -rzuciła mi ją na  kolana.
                     Jeszcze sama będzie żałować że tak pragnie Marcusa i dowie się na balu kim on tak na prawdę jest. Wyjęłam swoją kremową sukienkę na ramiączka. Nie była  tak bardzo szykowna i definitywnie nie pasowała do mojej dość bladej cery ale miałam to gdzieś. Paul kazał mi się wystroić a kto powiedział że ja go posłucham i w tej kwestii? To będzie nasze pierwsze starcie. Drugie nadejdzie później.
-Więc o jakiej książce mówiłaś? I skąd wiedziałaś że będzie w grobie żony Paula?
Isabel uradowała się gdy zmieniłam temat.
-Nie wiedziałam. Po prostu szukałam jej w tylu miejscach. Warto było spróbować. Znalazłam.
Wyciągnęła z trzeciej torby starą i mała książkę bez okładki.
- Okładka odleciała gdy ją wyciągałam. -wyjaśniła mi Isabel.
Wzięłam brudną książkę i zaczęłam wertować..

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Game, bluesowy Soul Brother (zarejestrowany podczas tej samej sesji co Under Pressure) oraz I Go Crazy, znakomity rockowy utwór z sesji The Works. Co ciekawe, tym razem uwzględniono także amerykański singel Calling All The Girls. W planach są jeszcze dwa tego typu wydawnictwa, a ostatni box zamykać będą single Queen, które ukazały się przy okazji płyty Made In Heaven z 1995 roku.

z terazrock.pl

2009-05-13 15:45:30, skomentuj (0)


Queen znów bez wokalisty

Paul Rodgers postanowił zakończyć swoją przygodę z zespołem Queen.

Wokalista, który wraz z gitarzystą Brianem May'em i perkusistą Rogerem Taylorem występował pod szyldem Queen + Paul Rodgers, zdecydował się skupić na karierze w zreformowanej grupie Bad Company.

Rodgers podkreśla, że rozstanie z Queen było z góry zaplanowane, a wspólnie nagrany album "The Cosmos Rocks" (2008) miał być jednorazowym przedsięwzięciem:

"W tym momencie ten temat jest zamknięty. Moja współpraca z Brianem.

Szablon pobrany z http://szablonyxoxo.blog.pl! x.o.x.o Szabloniara :)

Nic nie powiedziała tak mocno się przytuliła do niego, zbliżyła nos do jego kurtki, pachniał tak ślicznie, pomyślała, że przez kilka miesięcy nie poczuje tego zapachu. Łzy naszły jej do oczu. Odsunęła się lekko od niego by móc popatrzyć w jego niebieskie oczy, dotknęła palcami jego ust i zamoczyła jego usta w swoich.

– Kochanie tak Cie Kocham… – pocałował jej włosy, oczy, nos, szyje i zatrzymał się na jej ustach..całował je namiętnie tak by dziewczyna zachowała ten moment na bardzo długo. Była dla niego wszystkim.

- Kocham Cie Paul – znów zamknęli swoje uczucia w pocałunku – myślisz, że wytrzymam tyle czasu bez Ciebie?

- Kochanie, wiem, że jesteś delikatna jak płatki róży ale wiem też, że potrafisz być twarda jak skała i wiem na pewno, że sobie poradzimy – stali jeszcze przez dłuższą chwile przytuleni do siebie po czym Lara musiała iść na pokład samolotu.

Gdy Lara zajęła miejsce w samolocie, zamknęła oczy i powiedziała w myślach do siebie” tak dam rade dla babci, Blanci , a w szczególności dla Ciebie ukochany”.Lara gdy.

Stop This World !

Ubóstwiam pana Karola. Stwierdziłam, że lubię mężczyzn nieporadnych, są tacy uroczy. Ogółem obóz był specyficzny i naprawdę udany. 7 dni minęło... Tak jak powinno minąć- niezbyt szybko i nie za wolno. Powrót okazał się pewnego rodzaju wybawieniem. Ale najbardziej zapadł mi w pamięć pociągowy 'Teksański' i oczywiście 'Pokaż, jak się kręcisz' w wydaniu fanek Iron Maiden i Guns'ów. Uwielbiam takie akcje.

 „Na głowie kwietny ma wianek
w ręku zielony badylek
a przed nią bieży baranek
a nad nią lata motylek”
Kazik 
15:35, paulinelle
Link Dodaj komentarz »
.

'...kształt życia zależy od dokonywanych wyborów...'

Sasha:
I'm still in love with you boy
Sean Paul:
Well I'm a hustler and a playa and you know I'm not a staya
Dat's di Dutty Dutty love
Sasha:
I'm still in love with you boy
Sean Paul:
So girl a can't you understand that a man is just a man
Dat's the Dutty Dutty love
Sasha:
I'm still in love with you boy
Sean Paul:
Di blessed lovin from di start plus you know we hard to par
Dat's di way I give my love
Sasha:
I'm still in love with you boy, yes I'm still in love with you
Sean Paul:
Yo! What a man, gotta do, what a man, gotta do oooh girl!

Verse 2: Sean Paul
Hey, a true mi give har good love and seh bye bye bye
Mi tun around she ask di question why why why
When mi leave and mi see di gal a cry cry cry
And it hurt my heart fi tell a lie lie lie
So don't cry no more, baby girl for sure
Just remember di good times we had before

Sasha: I love you baby!!!
Sean Paul: A true yuh get di likkle lovin and mi gone
Sasha: You don't know how to love me (Oooh oooh oooh)
Sean Paul:.

Paul walker

do zaczytania jeden krok - Onet.pl Blog

Karty Tarota pociągały mnie od zawsze. Tak jakby Tarot mnie szukał. Poraz pierwszy miałam okazję się z nim bliżej zaznajomić około 8-9 lat temu. Przez kolegę z pracy poznałam malarkę, jego żonę, która też sie tym interesowała. Od niej pożyczyłam karty i pierwszą książke na ten temat. Potem wybrałam i kupiłam swoja talię "Tarot Barbary Walker". Tak się zaczęło Z tarocistów najbardziej przemawiaja do mnie Suliga i Antonowicz-Wlazińska. Z czasem miłość do tarota przypływała do mnie i odpływała jak ocean, ale nigdy na stałe nie odeszła. Wielokrotnie udało mi się pomóc sobie i innym za pomocą kart. Jednak najważniejsza dla mnie jest ich magia, piekno obrazów, którymi emanują (obecnie jestem w posiadaniu kilku.

Nastepnym razem napiszę o tradycyjnej interpretacji tej karty.
2 maleńki bukiecik

25 lipca 2008
O mężczyznach
Zofia Arnould

Mężczyźni wolą blondynki, gdyż uważają, że brunetki są inteligentniejsze i przez to bardziej niebezpieczne.

Jean Paul

Mężczyzna, jak skowronek, śpiewa w blasku słońca. Kobieta, jak słowik,.

Ciecioblog

Moore figuruje nazwisko jeszcze jednego żołnierza, który otrzymał upomnienie razem z przyszłym prezydentem. Reżyser twierdzi, że zostało ono usunięte z oficjalnej wersji po to, by nie wyszło na jaw, że żołnierz ten jest dziś jednym z bliskich współpracowników firmy George'a Busha seniora. Osobiście uważam za całkiem zwyczajne, że w teczce na temat służby wojskowej George'a Walkera Busha znajdują się informacje nt. przebiego służby wojskowej George'a W. Busha, a nie całego dywizjonu. Zaś jego towarzysz broni mógłby mieć coś przeciwko ujawnianiu jego nazwiska całemu narodowi, i to też jest dla mnie normalne.

Co do George'a Busha seniora zaś - każdy człowiek, nawet były prezydent, musi jakoś zarabiać. A że robi to w firmie zbrojeniowej.

Tej prostej prawdy. I nie mam dla niej za grosz współczucia, bo nie zwykłem współczuć ludziom ich głupoty. Przypominam rozmowę Blaine'a z Ugarte w "Casablance".

Osobiście uważam Busha za złego prezydenta, ale jeżeli argumenty przedstawione z "Farenhajcie" są najsilniejszymi, jakimi dysponują przeciwnicy prezydenta, to jest on największym amerykańskim mężem stanu od czasów George'a Washingtona. Zaś scena z Paulem Wolfowitzem przygładzającym włosy przed wejściem na antenę jest po prostu ciosem poniżej pasa.

[Mourning Beloveth "The Words That Crawled"]
skomentuj (11)

Panic! At the Disco
Spałam smacznie. W końcu jednak obudził nas wszystkich Spencer. Jon dalej wtulony we mnie spał jak zabity. Spojrzałam w bok. Ryan siedział oparty o szybę i patrzył na mnie dziwnie. Uśmiechnęłam. On odwzajemnił uśmiech, ale wyglądało to bardzo żałośnie. W jego oczach widziałam smutek. Nie sądziłam, że może obrazić się za to, że spałam przytulona do Walkera. To nie byłby Ryan. Nieważne. Nie chciałam psuć sobie dnia, na zamartwianie się. W końcu przecież nie zrobiłam niczego złego. Przez cały dzień starałam się odbudować zaufanie Ryana. Po części udało mi się to. Teraz zakwaterowywaliśmy się w hotelu w San Francisco. Wysiedliśmy z autokaru. Staliśmy przed hotelem Harbor Court Hotel. Weszliśmy do środka. Wnętrze było.Ograniczasz mnie.- Odpowiedziałam i uśmiechnęłam się, a następnie mocno go pocałowałam. A może to on mnie pocałował. Nieważne. W każdym bądź razie całowaliśmy się kilka minut. Potem zasnęliśmy.


komentarze [3]

Now I see you're just somebody who wasted my time and money >> wtorek, 19 czerwca 2007 17:53:29
Ten odcinek jest specjalnie dla Pauli. Przy jego pisaniu, uświadomiłam sobie, co to znaczy mieć przyjaciela. Nieważne, jak jest daleko. Słońce, mam nadzieję, że zauważysz pewne rzeczy i że to jest coś ważnego.

Dolecieliśmy na miejsce. Wokół było całkowicie pusto...Tylko kilka budynków. Nic więcej. Z każdym krokiem, jaki stawiałam, czułam, że coś jest nie tak. To nie było moje miejsce. To.

In snooker success is 90% of the mind... - Onet.pl Blog

Ian McCulloch        17,500

20.       Matthew Stevens   17,462

21.       Mark King              17,225

22.       Paul Hunter           17,200

23.       Anthony Hamilton   17,150

24.       Nigel Bond             17,125

 6,713

73.       Chris Small               6,662

74.       Christopher Norbury   6,625

75.       Lee Walker              6,550

76.       Matthew Couch        6,337

77.       Bjorn Haneveer         6,287

Paul simon

Muza i Kino !!! - bloog.pl

, Thierry Amiel i September. Feel tworzy melancholijną i spokojną muzykę. 4 września pojawiły się podejrzenia, że utwór A gdy jest już ciemno jest plagiatem utworu Coming Around Again Carly Simon. Grupa w związku z podobieństwem ich utworu muzycznego pt. "A gdy jest już ciemno" do utworu innego artysty, aby rozwiać wszelkie wątpliwości zwróciła się do Kancelarii Prawnej Serwicka i Wspólnicy Spółka komandytowa z prośbą o przygotowanie opinii prawnej w oparciu o wiedzę ekspertów z dziedziny przemysłu muzycznego..

Dziesiątce w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Trzeci singel We Ride nie odniósł sukcesu w Stanach Zjednoczonych (nie został umieszczony na liście Billboad Hot 100). Zajął miejsce #17 na brytyjskiej liście (UK Singles Chart) i #1 na Hot Dance Club Play. Czwartym singlem okazał się utwór nagrany w duecie z jamajaskim piosenkarzem dancehall i reggae Seanem Paulem – Break It Off, który zajął miejsce #45 na amerykańskiej liście (Billboard Hot 100). Po wydaniu piosenki w systemie Download (19 lutego 2007), utwór (w tym samym tygodniu) nagle z miejsca #52 "wskoczył" na #10, aby w końcu osiąść na pozycji #9.

Good Girl Gone Bad

Przyjaciel to ktoś kogo uważamy za dopełnienie siebie

, ale akurat teraz znalazłam chwileczkę aby podziękować wszystkim którzy pamiętali ;-*

w UK kobietki nie obchodzą takiego święta, ale oczywiście ja się postarałam aby wszsytko było jak należy ;] a że chłopcom się ten pomysł spodobał, tak więc wykąbinowali pare rzeczy - Dan, Ledlie, Dan B, Will, Paul, Steph, Simon i nawet Karl (!). jedną z tych rzeczy było odśpiewanie słnnego hymnu :D kolejną, 4 niespodziewane róże ;)

i tu nie koniec niespodzianek. już myślałam że wieczór spędzę samotnie w domu - a tu telefon :)  chwilke później w drzwiach widzę bukiet róż

Gregor Schlierenzauer **

Zdaje się, że zapomniał również o tym realizator transmisji. Ale my czuwamy, uspokajamy. Gregor Schlierenzauer w garażu Red Bulla był i nawet zasiadł pamiątkowo do samochodu Sebastiana Vettela. Tu możecie przyjrzeć się dowodom.

Na żadne niedogodności nie narzekał  natomiast inny skoczek, Simon Ammann, który również ostatni weekend spędził w Monako. Zamiast pamiątkowych zdjęć w bolidzie Vettela, Szwajcar wybrał fotografię z samym kierowcą.

Dla Ammanna była to już trzecia wizyta na formułowym torze, ale i tak dostarczyła mu sporo ekscytacji i podniet. - To jest bardzo interesujące, przede.

Imię: Gregor

Nazwisko: Schlierenzauer

Data urodzenia: 07.01.1990

Znak zodiaku: Koziorożec

Miejsce urodzenia: Innsbruck

Miejsce zamieszkania: Fulpmes

Zawód: Uczeń

Szkoła: Schigymnasium w Stams

Pseudonim: Schlieri

Hobby: Muzyka,gotowanie,bilard,golf, narciarstwo, poker

Manager: Markus Prock (jego wujek)

Rodzeństwo: starsza siostra Gloria i młodszy brat Lucas

Rodzice: Angelika i Paul

Stan cywilny: Kawaler

Marzenie:.

Szatańskie Wersety - bloog.pl

środa, 08 sierpnia 2007 10:55

Jesteśmy narodem poetów. Nie żeby, aby tylko "mickiewicze, leśminany, kochoanowscy, miłosze, simony mole", ale my naród, zwykły i niezywkły zarazem w krzewieniu poezji utytkany jestśmy po uszy. Wystarczy spojrzeć na nasze dworce kolei żelaznej ( kocham tę nazwę - heh - kolej żelazna ;), by przekonać się o kreatywności naszego narodu. Oto przykład

"cham będzie chamem na wieki wieków amen"
albo wiersz biały  "Jacek da.
    Artystyczna
  • Marketing Internetowy

zrozum

na poły wampir na poły jego ofiara.ludojad.voyerysta.biel i czerwień.hemoglobina.życie krążące w świata materii.dotykam i znikam.płaczę i mówię.śmiechem jestem.skazą, pragnieniem, unicestwieniem. bol...

więcej...

na poły wampir na poły jego ofiara.ludojad.voyerysta.biel i czerwień.hemoglobina.życie krążące w świata materii.dotykam i znikam.płaczę i mówię.śmiechem jestem.skazą, pragnieniem, unicestwieniem. bolesnym aspektem jestestwa.ciesz się.

schowaj...

jego

soy Gibril
zawsze możesz do mnie napisać
paul.bazo@gazeta.pl

Paul anka

lena-madzik blog

Mnie dwa razy więcej niż innych
-Forsa ; nie jestem jakimś burżujem i w sumie mam teraz dużo wydatków ( 2 dzierzawy, za swoje kupuje sobie siodło,ale tata musi dołożyć na popręg, strzemiona,pokrowiec,czaprak,puśliska)i nie ukrywajmy żal mi troche tej kasy.
-Zawody.. mniemam,że w tym czasie mogą się jakieś trafić (i takiż powód podałam dla Paul) a jak nie to i tak trza trenować.
Wniosek: Będe mieć tygodniowe ferie :) ,bo jak zapewne domyślacie się nie mam zamiaru chodzić w tym czasie z inną klasą, bo jest to zbyteczne i bezcelowe :)

Troche się rozpisałam ,a miałam już kończyć te wypociny,ale jak widać jakaś wena mnie dopadła.. i moglabym tak pisać i pisać... a.Clakiem zlany natarczywie przyglaądał) oraz bezdomni wpierniczający zupki. Kupiłam siodełkp, wypróbowałam je na 4 letnim Garsonie strasznie podobnym do Tintora W. tylko ciemniejszym. Jeszcze nie ujezdzonym, i smieszny byl konik. A siodelko wygodne. Osatnio Fuks ma swoje chore przemyślenia. I dzis zamast do szkolki pociskam do niego co by dziś nie stał,bo jutro anka na nim jeździ.Bedziemy skakać szereg i oxerek. A z Romanca wczoraj skakałam linie.

Klade się spać.. jak zwykle kłade telefon pod poduszke co by Nefra nie zgryzła.. budze się.. NIE MA TELEFONU!!!!!!!!!!!!! Co to kurcze jakieś nie do wiary czy co???:/ Jak sie dowiem co sie z nim stalo to kogos zamorduje!!!!

Od poniedziałku bede juz.

Bo miłość, ta najpiększejsza, przyjdzie z czasem. Ja się doczekałam i znalazłam ją w tobie. - Onet.pl Blog


27 XII 2010
Prolog
Tutaj miał się pojawić 20, ostatni rozdział opowiadania o Ness i Ryanie, jednakże nie mam już weny do jego napisania. Opowiem więc tylko w skrócie o czym miałam pisać. Paul, dowiadując się o zaręczynach, nie wyraża na nie zgody. Uważa, że jeżeli za pare lat będą czuć to samo to wtedy mogą je ponowić, bo teraz są za młodzi. Wieczorem para wybiera się na kolację, po czym ze względu na brak warunków w domu (bo dziecko) Ryan wynajmuje pokój w hotelu, gdzie w swoich ramionach spędzają upojną noc.

Dziękuję:
Zajebistą dziewczynę. Potrafiłyśmy na gadu nawet po 10 godzin rozmawiać, esy (doładowanie miałam przez to na tydzień, bo ona era a ja plus, ale warto było) i niestety przez głupie słowo przestałyśmy się do siebie odzywać. Tutaj tak bliskich kontaktów nie nawiązałam, ale i tak was wszystkich uwielbiam. Przez jeden komentarz uświadomiłam sobie, że bez Anki siedzenie na necie nie ma sensu. No i też zaprzyjaźniłyśmy się przez Shecklera. Do tego 26 lutego skończę 19 lat, a w maju matura i nie wypada mi pisać bloga. Muszę się zająć życiem w realu i w końcu sobie kogoś znaleźć. Życzę wam wszystkim powodzenia w prowadzeniu blogów i mam nadzieję, że szybko o mnie nie zapomnicie.

Po tym miał być.

Blog nastolatki

SACRUM
NELLY FURTADO FT. CHRIS MARTIN - ALL GOOD THINGS COME TO AN END
NELLY FURTADO FT. CHRIS MARTIN - MANEATER
NELLY FURTADO FT. CHRIS MARTIN - PROMISCUOUS
P.DIDDY FT. CHRISTINA AGUILERA - TELL ME
P.DIDDY FT. N. SCHERZINGER - COME TO ME
PACHANGA - CLOSE TO YOU
PARIS HILTON - NOTHING IN THIS WORLD
PINK - U&UR HAND
PINK - WHO KNEW
PUSSYCAT DOLLS - BEEP
PUSSYCAT DOLLS - BUTTONS
PUSSYCAT DOLLS - I DON'T NEED A MAN
PUSSYCAT DOLLS FT TIMBALAND - WAIT A MINUTE
RIHANNA - UNFAITHFUL
RIHANNA - WE RIDE
RIHANNA- BREAK IF OFFT
ROGER SANCHEZ - LOST
SEAN PAUL - GIVE IT UP TO ME
SEPTEMBER - SATELITES
SHAKIRA - HIPS DON'T LIE
Była ostatnio widziana w towarzystwie przystojnego brytyjskiego prezentera telewizyjnego Steve'a Jonesa, co oczywiście wywołało falę plotek.]
Sama nie wiem czy to nie jest plotka ale czy życie byłoby ciekawe gdyby plotki nie było na świecie. Raczej nie. Bo czym by było życie, gdyby nie można było pójść do koleżanki i powiedzieć o tym, że Anka z II „c” ma nowego chłopaka a jest nim Wojtek z II „a”. Plotka to jednak pożyteczna rzecz:p.Moje przemyślenia zaintrygowały taką ilość osób: