O czym chcesz poczytać na blogach?

Patrycja kazadi

dominika-moda

Choroba zwana „nie modą”NASZE gwiazdki zakładają na siebie byle co np. marina ostatnio pokazała się w czarnej sukience w której było widać jej górną część bielizny .Sukienka była bardzo oryginalna ale nikt się ją nie zachwycał . Na powierzchni utrzymuje się PATRYCJA KAZADI oraz BELLA THORNE ZNANA NAM Z „TANIEC RZADZI”.MNIEJ SZOKUJE NAS JUZ lady gaga ,gdyz spotyka sie teraz z aktorem TAYLOREM KINNEYEM. W TYM SEZONIE BEDĄ MODNE KOSZULKI W ROZMIARZ XXL

Hienerko wśród fal - niepamiętnik

A przy okazji te, bez których spektaklu laik nie zrozumie. Mogę tylko współczuć laikom.
Daleko w tyle resztę aktorów zaś zostawiła dziewczyna z Romy, grająca wcześniej Christine w Upiorze w Operze - nieporównywalnie lepsza. Szkoła Romy, to widać. Swoją drogą Patrycja Kazadi - z całym szacunkiem - ale śpiewać nie umie, a jej głos ani wygląd nijak nie pasuje do jasnowłosej, delikatnej Fleur-de-Lys. Nawet jej nie rozjaśnili porządnie i Fleur-de-Lys, w oryginale blondyneczka, była ciemniejsza od Cyganki Esmeraldy. Ha, ha.

Już.

Vivere - bloog.pl

 

Informacja, że niektóre żądają za przyjście i pokazanie się na imprezie 10 tysięcy i wyżej np. Patrycja Kazadi, zabiła mnie. Biznes biznesem ale to trochę przesada. Nie dość, że firma płaci za dojazd, ciuchy i fryzjera i daje szansę na lans gwieździe,  to jeszcze dodatkowo ma wypłacać honorarium? No bo przecież taki celebryta przyjdzie, pobędzie chwile, da się.

Blog donosy

          Wiadomość z ostatniej chwili (PUDELEK)

Patrycja Kazadi najwyraźniej nie widzi wielkich szans na sukces w wyborach Miss Polonia, więc postanowiła wystartować w wyborach miss w... Kongo. 

To, że Kazadi ma polskie obywatelstwo, nie jest żadną przeszkodą. Patrycja otrzyma za 2 tygodnie kongijski paszport - mówi Faktowi Jean Sanza, attache ambasady kongijskiej. Na szczęście należymy do nielicznych państw świata, gdzie podwójne obywatelstwo jest akceptowane. 

Chociaż czuję się Polką, zawsze.