O czym chcesz poczytać na blogach?

Patrick stewart

Mala Czarna i dwa razy frytki

Magic words "Ladies&Gentlemen, please welcome Sir Sean Connery" i kto wchodzi na scenę? Facet w jasnych spodniach i tej samej pstrokatej koszuli. Arrhhh Mała, you idiot!!! <ściana na max>

Dwa dni później Mała orientuje się, że jest wywiad z Patrick'iem Stewart'em aka Cpt.Jean-Luc Picard. Wywiad na żywo i można wleźć na widownię i być w tym samym pomieszczeniu co On!!!! Wsie bilety wysprzedane :/ ale Mała lezie z aparatami i karteczką na autograf ;) Suma sumarum Mała znajduje się na widowni, w tej samej sali co Jean-Luc!!!!.

Teatr Sztuki - bloog.pl

- Przepona ma wewnętrzny rytm, jak bicie serca - instruowała studentów pierwszego roku aktorstwa Kristin Linklater, pedagog, aktorka i reżyserka teatralna, która wyszkoliła m.in. Patricka Stewarta, Donalda Sutherlanda, Billa Murreya, Sigourney Weaver i Sama Rockwella.

Do Łodzi przyjechała również Joanna Weir Ouston, pedagog, aktorka, szef Wydziału Głosu w Oxford School of Drama. Obie panie są nazywane "boginiami sztuk.

W krainie deszczowców..

Św. Patrykowi przypisuje się wygnanie węży z wyspy (na wyspie nie ma węży ani żmij). Nieformalnym symbolem Irlandii jest koniczyna, którą według podań, św. Patryk użył do wytłumaczenia idei Trójcy Świętej.

Dzień św. Patryka ( St Patrick’s Day lub też Paddy’s Day) obchodzony jest 17 marca – jest to święto narodowe i zarazem dzień wolny od pracy. W miastach odbywają się parady a obowiązkowe stroje w tym dniu to zielone kapelusze, boa w kolorze flagi Irlandii itp. Tak naprawdę, paradę chodzą.

  1. Dzień Św. Patryka na świecie « W krainie deszczowców..
    mar 08, 2012 @ 23:27:21

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Mount Stewart – Rezydencja Stewart Irlandia inaczej IV

Szczere opinie na temat filmów ! Wejdź i przeczytaj ! Na pewno nic nie stracisz, no może troszeczkę czasu :P - Onet.pl Blog

Rolach, które w przyszłości, zadecydują czy aktorka nadal będzie na topie czy też odejdzie do epoki kamienia łupanego.
Film "Życie za życie" jest bardzo wciągający i nie nudzi patrząc na niego, pomimo długiego czasu trwania - 125 min. Nie ma niedociągnięć, braków, wszystko jest na swoim miejscu.
Same poruszenie tematu kary śmierci, było ciekawe i.107 min.
  Reżyseria: David Fincher
  Scenariusz: David Koepp
  W rolach głównych:

  Jodie Foster - Meg
  Kristen Stewart - Sarah
  Forest Whitaker - Burnham
  Jared Leto - Junior
  Patrick Bauchau - Stephen

  Fabuła:

Meg wraz ze swoją córką zaczyna nowe życie po rozwodzie z mężem Stephen'em. Razem z córką szukają nowego lokum i.