O czym chcesz poczytać na blogach?

Paszporty

WIRTUALNE ADOPCJE KONIKÓW I KUCYKÓW

Właściciel:Brak

Cena:3 komentarze, lub jeden przekonujący

Nr 2

Imię:Elza

Płeć:Klacz

Rasa:Gorącokrwisty

Wiek:1,5r

Predyspozycje:Skoki, wyścigi

Rodowód:Tak

Paszport:Nie

Właściciel:Brak

Cena:2 komentarze

22:47, km19961997
Link Dodaj komentarz »
Zamówienia

Tutaj możecie zamawiać konie musicie mi tylko podać:

1. Imię:

2. Płeć:

3. Wiek:

5. Rasa:

6. Predyspozycje:

7. Rodowód:

8. Paszport:

THINK - it's not illegal yet

Miały się znaleźć w każdej szufladzie, kredensie i barku? Tego nie wie nikt. To znaczy wie - magnat Polsatu. Ale może nie wnikajmy aż tak bardzo.

Paszport Polsatu upoważnia do udziału w zasadzie we wszystkich konkursach i zabawach. To wejściówka do świata lansu i baunsu. Puby i restauracje, knajpy i remizy, prywatki i domówki - do każdego lokalu w Polsce i zagranicą, Paszport Polsatu najważniejszym biletem jest i basta! Każda biba, wszystkie dżampy i dżamprezy. A na nich multum pięknych dziuń, wzdychających do każdego posiadacza tego magicznego dokumentu...

Dlatego też od czasu do czasu Paszport można zakupić na największym targowisku dla miłościwie Kupujących. Ceny różne. Od kilku do kilkudziesięciu złotych. W zależności od stanu zachowania i numeru seryjnego. Największym powodzeniem cieszą się ciągi liczbowe z magicznymi cyferkami 007, 666 czy 69. Wiadomo.

Gdy jesteśmy już szczęśliwym posiadaczem - potrzebujemy fotki. Fotka.peel może być, ale bardziej praktycznym rozwiązaniem jest wersja papierowa. Ponoć najlepiej fotografować się bez niczego... Tjaa.

Uwieczniony w filmie Chłopaki nie płaczą motyw Polsatowego Paszportu został połączony z faktem znajomości kultowego.

7 dni – prawdziwe wyzwanie to poznać Świat

Się produkcją środków ochrony roślin, sprowadzanie do kraju części z używanych samochodów oraz szycie odzieży z materiałów sprowadzanych z zagranicy). Odpowiedział również na pytania dotyczące jego kontaktów z rodakami w Niemczech. Jak stwierdzał Gurba: “wykazywał dużą pewność siebie, czego nie zauważyłem w takim stopniu w poprzednich z nim rozmowach”. Miał też być pewien, że szybko załatwi formalności związane z założeniem przedsiębiorstwa polonijnego.

Esbek dał mu do zrozumienia, że “do tego jeszcze daleka droga”. Dodał, że jego kartoteka w wydziale paszportów, który będzie tę kwestię rozpatrywać, “nie jest zupełnie czysta”.

anikoda.blog

Guma-myszka i stalowka. Biedne Tygryski pojecia nie maja!!! Tyle ich trzeba nauczyc ;)

No i oczywiscie Plastusie z plasteliny ulepic.Melduje, ze trzy ludziki z duzymi uszami wesolo sobie nogami dyndaja i czytac nam ksiazeczke glosikiem cieniutkim pomagaja :)

2003-05-16 03:50:51 skomentuj (15)Takie rozne

Klotnia i dzien nastepnyMy sie prawie nie klocimy. I z biegiem lat klocimy sie coraz krocej. Bo dlugo po prostu nie warto. No wiec:

- w niewdziele w nocy, prawie o polnocy, jak ja juz sobie smacznie przysypialam Maz Szanowny zaczal rozmowe o paszportach. Na ten temat to w ogole nie nalezy ze mna rozmawiac bo ja sie okropnie irytuje.

Po pierwsze to juz od roku wiadomo, ze paszport sie konczy i od roku sie o tym mowi.

Po drugie wszystkie informacje na temat robienia paszportu przez konsulat w Nowym Jorku uzyskal;am i wnioski zamowilam.

Po trzecie to ja wcale nie mam do tego glowy bo: latam tu i tam, zamieniam sie, pilnuje spraw pzredszkolnych, urodzinowych, rachunkowych itp, itd wiec latwo mi zapomniec o terminach.

Po czwarte: dlaczego ja mam sie zajmowac paszportem Grzegorza? Moj jeszcze jest wazny wiec powinnam miec spokojna glowe ale... nie mam bo on nie ma paszporu wiec....