O czym chcesz poczytać na blogach?

Partnerzy

Blog kwiatuszkiBBB

Zagadnienia można wiele się nauczyć. O wiele łatwiej jest przyswajalny dany materiał jeśli go zrozumiemy zamiast wykuwać na pamięć. Zawsze nauczyciel nie wytłumaczy w taki sposób w jaki może to zrobić osoba z naszego grona czy towarzystwa. Nauczyciel używa bardzo czasem trudnych określeń, a partner może nam wytłumaczyć to "na chłopski rozum" i tak jest o wiele łatwiej. Widzimy się z ukochaną osobą i jednocześnie uczymy się nie zaniedbując nauki i lekcji. Przyjemne z pożytecznym. Naprawdę polecam!!! SprawdĽcie sami, a przypuszczam, że wyjdzie Wam to na dobre! No to do roboty!!! Powodzenia !!!


Rozstanie w zgodzie

Bardzo często bywa tak, że partnerzy kochają się bardzo, są ze sobą bardzo długo, parę dobrych lat, spędzają ze sobą niemal każdy wolny czas, każdą chwilkę. Codziennie widują się po kilka godzin. Bywa że mieszkają ze sobą. Nowy związek zawsze jest wspaniały, ale z czasem pojawiają się kłótnie, sprzeczki przeważnie o błahe sprawy. Para wypomina sobie że ma siebie dość, że się nienawidzą....w końcu dochodzi do rozstania. To bardzo boli, ale dużo osób próbuje nie myśleć o tym, kombinuje wtedy jak najłatwiej i najmocniej zranić osobę, którą niegdyś kochała. Partnerzy w związku wtedy oczerniają się, opowiadają nie stworzone rzeczy, które nigdy nie miały miejsca..

..::: Tasior - Pomoże.. :::...

Orgazmu jest zadaniowym traktowaniem seksu, tj. bardziej przypomina rozładowanie wagonu z węglem, niż spontaniczny kontakt seksualny.
Co jeszcze wpływa na wzrost możliwości orgastycznych kobiety? Ich wykształcenie. Okazuje się, że kobiety posiadające wyższe wykształcenie częściej przeżywają orgazm. Związane jest to z tym, że mają z reguły więcej informacji dotyczących fizjologii i psychologii kontaktu seksualnego. Wykształcenie związane jest też większą wyobraźnią seksualną, większą otwartością na inne formy stymulacji, czy zmianę pozycji współżycia, czyli ogólnie warunkami optymalizującymi kontakt seksualny.
Równie ważne jest wykształcenie mężczyzn. Partnerzy z wyższym wykształceniem wykazują się z reguły wyższą kulturą współżycia, dbałością o zaspokojenie potrzeb partnerki.

Meandry orgazmu
Zdecydowania większość kobiet przeżywa orgazm w warunkach prawidłowych tzn. mają kochającego partnera, same go kochają, poziom ich potrzeb seksualnych pokrywa się z możliwościami ich zaspokojenia. Dla części kobiet nie są to jednak wystarczające warunki do osiągnięcia orgazmu, potrzebują czegoś więcej: potrzebują silnych napięć emocjonalnych. Emocje te są dwojakiego rodzaju: pozytywne i negatywne.
W pierwszy przypadku kobieta, aby przeżyć satysfakcjonujący stosunek musi być zafascynowana mężczyzną, musi.

Łyżka Za Duża..Ale Pech =P

Czas krecenia to 20 dni(nie codziennie) płatne co dziennie co daje 3000 zł film nie bedzie sprzedawany w polsce lecz na terenie Niemiec.Serdecznie zapraszamy.
KaRoLkA (2-07-2003 21:19)
smieszne
Zjebek (2-07-2003 21:20)
a co nie zainteresowana jesteś da ci to 3000zł
KaRoLkA (2-07-2003 21:20)
no kurde tyle kasy bym chciala.. no ale wiesz... tu chyba trza miec figure i wyglad
Zjebek (2-07-2003 21:22)
pracujemy dla niemieckiej firmy ekipa polska to kolo 12 osób
Zjebek (2-07-2003 21:25)
a co była byś zainteresowana tym(gwarantujemy ze w polsce się nikt nie dowie)
KaRoLkA (2-07-2003 21:25)
a moge z partnerem przyjsc?
KaRoLkA (2-07-2003 21:25)
ehhh gdzie ta gwarancja?
KaRoLkA (2-07-2003 21:25)
slowna na gg? phiiiii
Zjebek (2-07-2003 21:25)
do filmu czy dla dopingu
Zjebek (2-07-2003 21:26)
nie film jest wyworzony do niemiec
KaRoLkA (2-07-2003 21:26)
a takie mlode tesh bierzecie?
KaRoLkA (2-07-2003 21:26)
co to za film wogole? hehe
KaRoLkA (2-07-2003 21:26)
partner do filmu
Zjebek (2-07-2003 21:27)
właśnie o młode chodzi...
KaRoLkA (2-07-2003 21:27)
hym hym..
Zjebek (2-07-2003 21:29)
więc
KaRoLkA (2-07-2003.

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Szuka u starszej partnerki uczuć, których na próżno oczekiwał od swojej matki. Inny odwrotnie – od kochanki oczekuje, by była taka jak mama. Rozczarowany przygodami z rówieśnicami lub młodszymi kobietami, zaczyna odczuwać pociąg do starszych pań. Czuje się przy nich bezpieczny, otoczony opieką i zainteresowaniem. Takie związki potrafią być bardzo trwałe i udane.

Wreszcie kobieta – sponsor. Dzięki współżyciu ze starszą partnerką niejeden mężczyzna uzyskał wysoki standard materialny, pozycję naukową czy społeczną. Poznał świat, wszedł do interesujących środowisk. Taki związek trwa zazwyczaj do czasu, aż mężczyzna zaspokoi swoje oczekiwania i potrzeby. Partnerzy mogą później pozostać przyjaciółmi, łączą ich wspomnienia, on ma poczucie wdzięczności. Zdarza się również, że taki związek jest świadomie ukartowany i podtrzymywany wyłącznie dla zaspokojenia męskich ambicji. Kiedy on osiągnie swój cel, wycofuje się z relacji intymnych.

Związki kobiet z młodszymi partnerami bywają trwałe i udane. Zdarza się jednak, że reakcje otoczenia potrafią działać destrukcyjnie. Niejeden mężczyzna bardzo ambicjonalnie przeżywa drwiny, że związał się z “mamuśką”, bo widocznie jego męskość ma jakieś usterki. Jeżeli jest odporny na tego typu opinie, to większe są szanse przetrwania związku.

Z badań.

Blog Verqurion

Notki
Awantura 2009-03-12
pewno jest kobieta. Co robisz w takiej sytuacji?
a) Czekasz, aż zostaniesz w domu sama i starym, babcinym sposobem otwierasz kopertę nad parą. Czytasz list, a potem jak gdyby nigdy nic odkładasz go na miejsce, starannie zacierając ślady swojego małego „przestępstwa".
b) Pytasz go wprost od kogo właściwie jest ten list.
c) Oddajesz list partnerowi i już więcej nie zaprzątasz sobie nim głowy.
6 Zauważasz, że od kilku nocy Twój partner zasypia, zanim Ty jeszcze zdążysz znaleźć się w łóżku.
a) Robisz mu karczemną awanturę, płaczesz, użalasz się nad sobą, zarzucasz mu, że już Cię nie kocha.
b) Prosisz go o szczerą rozmowę i uważnie go obserwujesz, czy przypadkiem nie próbuje Ci zamydlić oczu.
c) Kupujesz bardzo seksowną bieliznę, szampan i truskawki. Wieczorem puszczasz nastrojową muzykę, tańczysz zmysłowo przed partnerem, poisz go i karmisz...
7 Przez przypadek dowiadujesz się, że Twój chłopak od niedawna pracuje ze swoją byłą dziewczyną. Jak reagujesz?

Wataha Blękitnych Serc - Onet.pl Blog

Płeć: mężczyzna
zdjęcie:Właściciel: Emka
Imię: Emily
Wiek: 4 lata
Moc: Niewidzialność
Stanowisko: Wilk do nawiązywania sojuszy
Płeć: samica
Zdjęcie:

Dracolish
nic się nie dzieje.

07 marca 2012
oto my: WATAHA BŁĘKITNEGO SERCA...
koń02222
(alfa)
imię: Dracolich

Wiek:5

Stanowisko: Samica Alfa

Moc: niezwykle zwinna, zauracza głosem, niezwykle piękna, ból, niewidzialnośc

płec: Samica

Partner: Kaspian, ten jedyny

Potomstwo: 

Zdjęcie:

glebiazycia.wordpress.com

Jest tu mile widziane! Sam zdecyduj, co Ci odpowiada Ja na przykład wzięłam śliczny biały kubeczek, wstawiłam tam dwa bambusy i umocniłam różowymi kamieniami, dodatkowo bambusy związałam czerwoną wstążką.

Unikaj w tej części mieszkania/pokoju przetrzymywania jakiś gier planszowych, brzydkich rzeczy, prezentów od swoich byłych (zwłaszcza tych, którzy nie byli zbyt fajni…), nie stawiaj tu także telewizora.

4. Wizualizacja, czyli przyciąganie.

Można zauważyć, że dużo piszę o afirmacjach i bardzo wierzę w ich szczególną moc Jednak jeszcze lepsze od afirmacji jest wizualizacja. Ja za każdym razem przed snem wyobrażałam sobie jakieś miłe sytuacje z nowym partnerem, jak np go poznaję, idę na randkę, poznaję jego rodziców, jak on przychodzi do mnie. Jednak same widzenie obrazów to nic! Ważne są uczucia. Wypełnij się szczęściem, jakie byś czerpał z tej sytuacji. Czuj w sobie miłość do partnera i tę od partnera. Ciesz się z tego, uśmiechaj się podczas wizualizacji, przepełnij się radością. Postaraj się wytworzyć w sobie uczucie, jakby wszystko to już było w Twoim życiu, jakby to się już zdarzyło dzień wcześniej i sobie to przypominasz. Ciesz się, że już teraz kochasz i jesteś kochany!:) Ta radość, szczęście, wszystkie pozytywne emocje, miłość, wdzięczność… to jest.