O czym chcesz poczytać na blogach?

Parrot

..bo to skrzydła naszych marzeń, uczą nas latać - Onet.pl Blog

Przełożymy na następne wakacje.
Widząc, że przyjaciółka otwiera usta by zaprotestować, dodała pospiesznie:
- Nie chcę słyszeć żadnego "ale". Bez ciebie to nie będzie ten sam wypad, zresztą... co ja bym z nimi tam sama robiła? Wyobrażasz sobie mnie i grupkę składających się z pięciu chłopaków?
Amelia uśmiechnęła się szeroko. Tego nawet nie musiała sobie wyobrażać. Wiedziała, że Eleonora Summers poradziłaby sobie w tej sytuacji najlepiej ze wszystkich.
Doktor Grey, zaufany przyjaciel rodziny, stał w swym gabinecie i pod światłem oglądał zdjęcia swej "starej" pacjentki - Amelii Parrot. Prowadził ją od samych narodzin; była okazem zdrowia i niezwykle silnego organizmu, dlatego zdziwił go fakt pojawienia się jej tak nagle w jego przychodni i zatroskanej miny swego przyjaciela, a ojca dziewczynki -  Jamesa.
Pokręcił głową z niedowierzaniem i  przeleciał wzrokiem po wynikach badań Amelii. Nie wierzył własnym oczom, dlatego kazał ponowić badania, które... pokrywały się z tymi pierwszymi. Usiadł bezradnie w swym czarnym, skórzanym fotelu i czekał na nadejście państwa Parrot'ów. Nie za bardzo wiedział od czego ma zacząć rozmowę i jak wytłumaczyć to, czego sam nie rozumiał.

Bohaterowie "Amelia Parrot: Narodziny Jutrzenki" - Onet.pl Blog

Śmiech; spacery wieczorami po ogrodach przesączonych wonią licznych kwiatów. Mająca tendencję do zapominania spraw mało istotnych. Bardzo często nie wierząca w siebie...

Przychodzi jednak czas kiedy jej życie zmienia się i chcąc nie chcąc, ta siedemnastoletnia dziewczyna musi zaakceptować wszelkie zmiany.Inaczej to, co kocha odejdzie na zawsze w zapomnienie...
Mark Summers vel Sun
Starszy brat Eleny i jedna z niewielu osób zaliczających się do grona przyjaciół Amelii. Zupełne przeciwieństwo swej młodszej siostry; doskonale rozumiejący się z Lią. Służący zawsze dobrą radą i miłym słowem. Niezwykle wrażliwy z uroczym uśmiechem prawie nigdy nie znikającym z twarzy. Jego zamiłowaniem jest historia i fotografia. Od kilku lat podkochujący się w pannie Parrot.

Czy zaryzykuje swoje szczęście dla siły innych ludzi?

Astrozofia - bloog.pl

A sedes rozszerzał się niepokojąco, rozdziawiając gębę, jakby chciał go wciągnąć w swoją cuchnącą maź. Nie był w stanie znaleźć klamki.

Po chwili drzwi toalety szarpnęła jakaś tajemnicza siła:

– Chriss, żyjesz? Tak to się dzieje jak zażywasz te świństwa powstrzymujące głód nikotynowy. To naprawdę idiotyczne. Chriss, odpowiedz! Wiem, że tam jesteś. – Dobijała się do drzwi Sonia.

– Chriss? – cichym, ledwie wydobytym z gardła głosem wydusił retoryczne pytanie: Jestem Krystianem?

 

Radio w taksówce, którą jechali do hotelu Le Parrot charczało i niewiele można było zrozumieć z podawanych wiadomości. I tak nie miał teraz ochoty słuchać ile to osób zginęło dziś w zamieszkach, kto jest poszukiwany i jak to surowo będzie się karać jakikolwiek sprzeciw wobec władz. Tomasz wycierał jeszcze spoconą twarz i usta białą chusteczką panny Soni Traud, asystentki doktora Portmera, z którym tak usilnie chciał spotkać się brat Tomasza – Krystian. Doktor Portmer był znanym iluzjonistą, do tego jeszcze z tytułem doktora bio– technologii molekularnej. Plotki mówiły o nim dziwne rzeczy – między innymi, że jest.

▶▶▶ Furnished - Grafika*Dodatki*Pomoce*Konkursy* - Onet.pl Blog

1 rok.Nazywa się Melly a na drugie Telly.Hehe...Dzisiaj jest dzień kobiet;)Ja już dostałam życzenia...Dziś w notce będą karykatury sławnych osób.

 

  • Paris Hilton
  • Hanka Śleszyńska
  • Doda
  • Grzegorz Turnau
  • Jack Sparrow/Johnny Depp
02.03.2008
do: 02.04.2008
stan: 0\30

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
PLUTHO(treść i ilustracje);