O czym chcesz poczytać na blogach?

Parking mania

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog22 stycznia 2007
Powszechna mania piercingu

Go. Zwłaszcza za sam pomysł. Michael jest archaniołem. Został zesłany na ziemię już 26-ty raz i jest to jego ostatnia misja na ziemi. Wysłano go do pani Milbank, która wymodliła sobie pomoc archanioła - zrównał bank z ziemią, przerabiając na parking. Anioł jest niewychowany, dosypuje sobie to wszystkiego mnóstwo cukru i uwielbia walczyć. Pragną go wszystkie kobiety. Jego zdanie na ten temat?

- Znacie słowa Johna i Paula?

- Apostołów?

- Nieee... Beatlesów! Wszystko.

Oliwia i jej przygody ;) - Onet.pl Blog


Jest jeszcze jedna sprawa,o której ostatnio bardzo głośno a 
mianowicie kradzież dzieci w sieci.Poza tym dowiedziałam się,że jakaś dziewczynka ma Oliwką cały pokój obklejony.No to jakaś mania chyba,
dumna jestem ale nie wiem do końca czy tego chcę..W związku z tym nie będę wrzucała calych albumów Oliwki wprost na bloga.Następne albumy będą juz prywatne i zahasłowane a hasło będzie dostępne tylko dla rodziny i.Na Beachy Head cos sie dzieje,bylo widac kilka
paralotni,wiec postanowilismy sie wybrac w ich strone ale pojechalismy dalej niz na Beachy Head,poniewaz tam juz bylismy a chcielismy jechac jeszcze dalej.Dotarlismy na Seven Sisters i tam zostawilismy na parkingu auto i wyruszylismy na wycieczke.;) Jakby nie patrzac zrobilismy niezly kawalek a mala przespala 1,5 h w wozku.Fajnie bylo i nie tylko my zdobywalismy Seven Sisters z dzieckiem w wozku ale i wiele innych ludzi.Bardzo duzo osob spacerowalo.Niby takie.

WYNURZENIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO GRAFOMANA Bartłomiej Butlewski - mBlog

                Z drugiej strony uważam za wysoce niemoralne i naganne, aby wszystkie miejsca parkingowe przed gmachem instytucji użyteczności publicznej zarezerwowane były niby wyłącznie do użytku służbowego, a tak naprawdę przez samochody prywatne pracowników sądu – to tak samo jakby np. jakiś szpital otoczony był prywatnymi.

Sobie film Roberta Redforda pt. „Zwykli ludzie”, gdzie głównym bohaterem był bardzo majętny człowiek. W dzisiejszych czasach nieomal wszystkim jako tako się powodzi, a popularność bankowych kredytów, względnie mania sięgania po takowe powodują, że na wygląd trudno określić faktyczną zasobność danego delikwenta. Bywa, że bogatym jest ten, kto tego niczym specjalnym nie prezentuje, a użytkownik wspaniałej limuzyny ma długi aż po same uszy.

wkrainiekiwi.wordpress.com

Wszystko co może sie przydać – plecak, kurtkę, czapkę, rękawiczki  czy nawet wodoodporne spodnie. Nasza trójka jako jedyna okazała się być dobrze przygotowana i mieliśmy już ze sobą spakowane wszystko to co potrzebne.

Pojechaliśmy na parking a tam dość szybko zeszliśmy z ogólnego szlaku w krzaki gdzie zaczynał się dość nieźle ukryta ścieżka wiodąca w górę lasem. Szlak specjalnie został zasłonięty tak aby nie kusiło nikogo spacerowanie po wzgórzu czy lodowcu na własną.

pisze:

Kapitalne!

Jak byliśmy na islandii to też troszkę pochodziliśmy po lodowcu, ale tak na dziko. Bez raków i bardzo ostrożnie a i tak błękit lodu zachwycał. A Wam przypadło w udziale jeszcze wchodzić do “tuneli” w ludzie. Zazdroszczę!

PS Słyszałam od Natki, że zaczęliście 4-dniową wędrówkę! Pogoda Wam sprzyja?

Odpowiedz

Grypa666's Blog

 • De-construct Balkan Lies
 • DU-Watch
 • Elie Wiesel Cons the World
 • German Foreign Policy
 • Gilad Atzmon
 • Global Research
 • Incog Man
 • Jewish Racism
 • Jews against Zionism
 • Jews Not Zionists
 • Low Level Radiation Campaign
 • Mask of Zion
 • Neturei Karta.

  Np zatrucie spowodowałoby zaśniecie w pozycji siedzącej na przednim lub tylnym siedzeniu. Wciśnięcie pomiędzy siedzenia wskazuje na próbę skrytego wjechania na parking i pozostawienia na dłuższą chwile niewidocznych.

  3. Jak podaje [9 ] samochodu w dniu poprzednim nie było w tym miejscu, a więc postawiono go w nocy lub.

  W charakterze zombi, na parking. Jest to już jawne kretyństwo. Lub wyjątkowa bezczelność i bezkarność piszących.

  4. Dolepianie ideologii w rodzaju „załamania” psychicznego, przeczy podana w tym samym art. informacja o zakupie samochodu w celach zarobkowych.

  5. Będzie to kolejne niewyjaśnione morderstwo w ostatnich.

 • Mój własny świat - Onet.pl Blog

  Spowodowane moją winą tylko awarią…A już wkrótce zaproszą Was na nowego bloga, którego prowadzę razem z Ashley…Kiedy go założyłyśmy? No jak to? W 22 ur. bliźniaków J Idealny moment na początek długiej i owocnej współpracy J

  Jej osobistego bloga można znaleźć u mnie po prawej stronie – Tokio Mania.

  No więc zapraszam na kolejną.

  Koło 22:00. Sklepy były już dawno pozamykane. Ludzie kręcili się, ale tylko w pobliżu barów szybkiej obsługi i pubów. Latarnie uliczne rzucały cienie na drzewa wzdłuż drogi. Dennis skręcił w lewo.

  - Jadłaś coś? Bo mnie zatłuką, jak nie…

  - Jadłam. Tom kazał czekać w domu, więc jadłam.

  - To dobrze. – Zjechał na parking i wysiedliśmy. Zamknął samochód i poszliśmy do szpitala. Ruszyłam za nim po schodach.