O czym chcesz poczytać na blogach?

Parkiet

Czarni Wirex Rząśnia - Mobilny Fan Club - II liga piłki siatkowej

W tabeli na 8 pozycję. Pierwszy set początkowo był bardzo wyrównany. Do stanu 6:6 gra toczyła się „punkt za punkt” przy dużej ilości błędów własnych po obu stronach siatki. Potem w polu zagrywki pojawił się Kapuśniak, a jego piłki na punkty zamienili Gliniecki i Gaweł. Kiedy dodatkowo Szcześniewski zagrał w aut a Błasiak znalazł dziurę w bloku gospodarzy, kęczanie mieli już trzy punkty przewagi (8:11). Strzała przypuścił jednak skuteczny atak ze środka i na zagrywkę wszedł Miarka, doprowadzając do wyrównania (11:11). Od tego momentu gra toczył się już nie po myśli gości. Przy zagrywce Gajowczyka, który wszedł na parkiet za Grabarczyka, Czarni wyszli na dwupunktowe prowadzenie a o przerwę poprosił trener Błasiak. Na niewiele się to jednak zdało, bo goście już do końca seta nie zdołali wyrównać. Dwudziesty punkt krótką zdobył Gajowczyk (20:16). Wtedy Biegun zaatakował jeszcze dwukrotnie z pierwszej linii, zmuszając trenera Parkitnego do zarządzenia przerwy. Po powrocie na parkiet na zagrywkę wszedł Kraś, który posyłał na stronę kęczan trudne do wybronienia piłki i zamienił wynik na 23:19. Z lewego skrzydła zaatakował jeszcze Błasiak. Kolejny punkt oddał jednak rywalom psując zagrywkę a seta atakiem z pierwszej linii zakończył Gajowczyk.

Tylko Basket

Więc szkoda klawiatury na opisywanie nędzy jaką zaprezentował w sobotę. Nie przestanę jednak czekać uparcie, aż w końcu zaprezentuje ten znacznie poprawiony w lato rzut z dystansu... bo póki co to rzuca kartofla za kartoflem. Może by jego tak połajać?
8) Do reszty graczy aż tak wielkich zarzutów mieć nie można - Frasunkiewicz był najpewniekszą opcją ofensywną Czarnych, a o jego wartości niech świadczy poziom gry jego zespołu, gdy ich kapitan musiał usiąść na ławce po popełnieniu trzeciego przewinienia w I kwarcie. Kudriawcew jak zwykle na przemian łapał się za twarz i rzucał się na parkiet (obiecuję, że gdy dostanę DVD z tym meczem, wprowadzę w ruch "Licznik Kudriawcewa") ale miał też kilka niezłych akcji w ataku. Podobnie jak Cesnauskis, który jednak męczy się na rozegraniu i zastanawiam się, czy już nie lepiej wzorem ubiegłego sezonu byłoby tam grać Saszą. No i Alex Dunn - ten przynajmniej bił się pod koszem i nawet jeżeli ostatecznie nie dawał rady, to mógł spokojnie spojrzeć w lustro po meczu. Co oczywiście nie zmienia faktu, że stać go na lepszą grę
8a) Tomasz Zabłocki - grał tylko chwilę, ale nawet w trakcie tej chwili widać było, że pomysł.

Thomsit

Mm i długości
do 1200 mm, jak i do kostki drewnianej (tzw. bruku), za
wyjątkiem brzozy. Thomsit P 600 może być stosowany na podłożach
chłonnych i jastrychach asfaltowych.
Idealny w przypadku drewna wrażliwego na wodę jak np. buk,
jesion lub klon w formie surowej i wykończonej.
Nadaje się do stosowania na ogrzewane konstrukcje podłogowe.
PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Podłoże musi być równe, mocne, szorstkie, suche, czyste i wolne
od substancji zmniejszających przyczepność takich jak:
tłuszcze, bitumy, pyły. Wilgotność podłoża nie może przekraczać
2% CM. Spoistość jastrychów pod parkiet (badanie metodą
pull-off) powinna wynosić 1,0 N/mm2, a wytrzymałość na
ściskanie ≥ 25 MPa.
Zabrudzenia woskiem, tłuszczami, olejami należy usunąć preparatem
Thomsit PRO 40. Powierzchniowe rysy w podłożu
należy poszerzyć, odkurzyć i zagruntować preparatem Thomsit
R 777, a po 4 godzinach uzupełnić zaprawą naprawczą
Thomsit RS 88. Czynność tę można również wykonać wykorzystując
żywicę błyskawiczną Thomsit R 726 lub R 727. Nierówności
podłoża należy wyrównać zaprawami samopoziomującymi
Thomsit DE 92, DX lub SL 85. Minimalna grubość
posadzki.

Intymność – uwodzenie, nieśmiałość, sposoby na udany związek.

Jeszcze chwilę, jednak pamiętaj o tym, że dążysz do sukcesu. Gdy w Twojej głowie pojawi się myśl „czy mam ją już zabrać z parkietu” to jest to najwłaściwszy moment, aby właśnie to zrobić.

Uwaga na test! Jeśli bardzo atrakcyjna kobieta na samym początku tańca z pozycji na wprost Ciebie, przekręca się pupą do Ciebie, nie musi to oznaczać od razu, że jest Tobą szczerze zainteresowana i bardzo jej się podobasz. Może tylko sprawdzać, czy jesteś napalonym frajerem, tak jak kilku wcześniej.

Rada: Zwolnij tempo eskalowania fizyczności z tą kobietą.

Pamiętaj, że parkiet jest dobrze oświetlonym miejscem i gdy posuniesz się zbyt daleko w stronę seksualnej bliskości z kobietą, ona w obawie przed tym, że w oczach całego klubu wyjdzie na łatwą (delikatnie mówiąc), zrezygnuje ze znajomości z Tobą w mniej lub bardziej drastyczny sposób. Dlatego w pewnym momencie wręcz powinieneś zamienić parkiet na spokojniejsze, a następnie troszkę ciemniejsze miejsce w klubie.

Brak jej zainteresowania tańcem z Tobą wyraża fakt, że tańcząc w pewnej odległości od Ciebie, po Twoim przysunięciu się w jej stronę, zaczyna się odsuwać. Może odsunąć się dalej i tańczyć bokiem, mową ciała.