O czym chcesz poczytać na blogach?

Paramore decode

"Charlotta's story"

Kiedy już znalazłam wolny przedział, wśliznęłam się do niego i wrzuciłam bagaż na półkę znajdującą się nad moją głową. Pomachałam mamie na pożegnanie, po czym włączyłam odtwarzacz i zaczęłam słuchać muzyki. W słuchawkach rozległa się znajoma piosenka grupy Paramore „Decode”. Tępo wpatrywałam się w okno i podziwiałam rozpościerające się widoki. Promyki słońca, które w bardzo przyjemny sposób tuliły moją twarz zaczęły się chować za wielkimi, czarnymi chmurami. Wyglądało jakoby zanosiło się na burzę, co jest bardzo dziwne biorąc pod uwagę fakt, iż mamy maj.
W międzyczasie do mojego przedziału dosiadła się kobieta, na oko po czterdziestce, z dwójką dzieci. Przez chwilę zamieniła ze mną parę słów, po czym, nie wiedzieć kiedy, pogrążyłam się we śnie. Musiałam być bardzo zmęczona po kolejnej nieprzespanej nocy…
ALi
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi: paramore charlotta decode nowy jork boston
.
Kiedy już znalazłam wolny przedział, wśliznęłam się do niego i wrzuciłam bagaż na półkę znajdującą się nad moją głową. Pomachałam mamie na pożegnanie, po czym włączyłam odtwarzacz i zaczęłam słuchać muzyki. W słuchawkach rozległa się znajoma piosenka grupy Paramore „Decode”. Tępo wpatrywałam się w okno i podziwiałam rozpościerające się widoki. Promyki słońca, które w bardzo przyjemny sposób tuliły moją twarz zaczęły się chować za wielkimi, czarnymi chmurami. Wyglądało jakoby zanosiło się na burzę, co jest.

"Przyrzekam kochać cię całą wieczność-każdego dnia z osobna>Czy wyjdziesz za mnie?" - Onet.pl Blog

Papierem” wkoło niego. Ciągle.

 

Swietne-prawda :)??

______________________________________________

Znany jest już soundtrack (dobrze napisalam??) Twilight!

1.Muse — Supermassive Black Hole
2.Paramore — Decode
3.The Black Ghosts — Full Moon
4.Linkin Park — Leave Out All The Rest
5.MuteMath — Spotlight (Twilight Mix)
6.Perry Farrell — Going All The Way (Into The Twilight)
7.Collective Soul — Tremble For My Beloved
8.Paramore.

poczuj rytm mojego serca........... - Onet.pl Blog

Może trwać wiecznie...

W życiu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...Śmierć jest spokojna i cicha życie jest trudniejsze ...


PARAMORE DECODE
Jak mogę zdecydowac co jest właściwe?
Kiedy mącisz mi w głowie
Nie mogę wygrywac Twojej przegranej walki
Cały czas


Nie będę Ci nigdy winna tego, co jest moje
Kiedy Ty zawsze opowiadasz się po.

"Myślałam jeszcze o tym, że chciałabym uwierzyć, że jesteś prawdziwy" - Onet.pl Blog

-Najlepszy pocałunek: Kristen Stewart i Robert Pattinson w "Zmierzchu"

-Najlepsza scena walki: Robert Pattinson vs. Cam Gigandet w "Zmierzchu"

-Najlepsza piosenka z filmu: Paramore "Decode"

 

Ashley i Kellan

Ashley Greene i Kellan Lutz na imprezie "Joseph’s 2009 Spring/Summer Collection Launch Party", jak widać Ashley zmieniła fryzure...

Kiedy zapada zmierzch rodzi się miłość nie z tego świata x3 - Onet.pl Blog

Montepulciano.
___________________________________________________________
Pamiętacie piosenkę Decode zespołu Paramore , która promowała Zmierzch ? W soundtracku Księżyca w nowiu najprawdopodobniej nie zobaczymy tego zespłu. Szkoda ponieważ Decode jest świetna. Jeszcze nic nie wiadomo ale zastąpić Paramore ma zespół Coldplay.

nie zawsze patrzymy przez różowe okulary. - Onet.pl Blog

Paramore - Za co ich kochacie?
Każdy z nas ma swojego idola i jest jego fanem, potrafi słuchać go w kółko i bez końca. Ja dzisiaj chciałabym napisać o moim ulubionym zespole którym jest Paramore w którego skład wchodzą Hayley Williams, Jeremy Davis, Zac Farro, Josh Farro i Taylor York. Zespół założony został w 2004 i do dzisiaj tworzy świetne kawałki.
Szczególnie lubię za ich styl i brzmienie jakiego nie ma nikt inny. Cały czas tworzą coś godnego posłuchania. Poznałam ich przez rozgłos dzięki filmowi Zmierzch ponieważ ich dwie piosenki były zamieszczone w soundtrack'u. Na początku słuchałam najczęściej Decode, ale postanowiłam przesłuchać tez inne utwory. Tak bardzo mi się to spodobało, że ściągnęłam sobie na dysk ich kawałki i potrafiłam słuchać przez cały dzień. Nigdy wcześniej nie słuchałam tego typu muzyki. Nie jestem osoba która całe ściany ma.

Może kiedyś Ci opowiem, a teraz nie chcę więcej pytań. - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Esme. (treść i ilustracje);