O czym chcesz poczytać na blogach?

Parametry

Darmowe ogłoszenia

Się bowiem doskonałymi właściwościami technicznymi, takimi jak: optymalna izolacja cieplna i akustyczna, lekkość, a także wysoka trwałość. Co więcej, drewno jest surowcem w 100% naturalnym i ekologicznym, dzięki czemu w domach prefabrykowanych mogą bez obaw mieszkać nawet alergicy.

Przekrój przez ścianę Ultra-Thermo-Mega-Wand firmy Wolf system Sp. z o.o. Fot. Wolf System Sp. z o.o.
Warto podkreślić, że poszczególne elementy w domach energooszczędnych są bardzo dobrze ocieplone. Wszystkie detale począwszy od fundamentów, poprzez ściany i na dachu kończąc posiadają odpowiednie docieplenie zapewniające szczelność przegród. Oznacza to, że cały budynek posiada doskonałe parametry termiczne. Co istotne, zminimalizowanie ilości ciepła uciekającego na zewnątrz budynku, pozwoliło obniżyć koszty eksploatacji takich domów o 40-60% w stosunku do budynków o tradycyjnej konstrukcji. Obniżka ta dotyczy przede wszystkim rachunków za ogrzewanie. Warto także zaznaczyć, że wszystkie przegrody zewnętrzne powinny mieć odpowiedni współczynnik przenikania ciepła – im niższy tym lepiej”.

„Sposobem firmy Wolf System na poprawę komfortu cieplnego w budynku jest ciągłe obniżanie współczynnika przenikalności cieplnej ścian (U). Ściana Ultra-Thermo-Mega-Wand poszczycić się może wartością parametru U na poziomie 0,14 W/m2K. W domach energooszczędnych.

Sylwekb

Posiada całkiem sporo opcji, które dość mocno rozszerzają możliwości tego polecenia, my jednak skupimy się na opcjach jakie są zgodne z tematem wpisu.

Po wydaniu samego polecenia who otrzymamy następujący wynik, który będzie się nieznacznie różnić od wyników jakie ja otrzymałem:

Jak widać w systemie jest zalogowanych dwóch użytkowników: test oraz sylwek. Użytkownik sylwek występuje dwa razy, ponieważ jest również zalogowany w środowisku graficznym. Polecenie who z parametrem -a wyświetli nam zdecydowanie więcej pozycji, ponieważ zostaną tam dołączone również informacje ze wszystkich terminali, niezależnie od tego, czy jest ktoś na dany terminal zalogowany czy nie.

Pojawiło się nam słowo LOGIN, które oznacza to, że terminal jest gotowy do logowania się użytkownika. Innym ciekawym parametrem jest parametr -q, który umożliwia zliczenie zalogowanych użytkowników w systemie.

Ostatnim parametrem o jakim warto wspomnieć jest parametr

VETERAN AUTO - Onet.pl Blog

Etap budowy odbija się na bieżących czynnościach, czasami je wręcz uniemożliwiając.

Przywiozłem również elementy potrzebne do hamulców 124, więc jutro zostanie zamknięty rozdział "Fiat 124 Spider" w kolorze czerwonym. Odbiór auta nastąpi, mam nadzieję, szybko i będzie można już cały czas poświęcić projektowi X 1/9 TURBO.

W międzyczasie uległ weryfikacji projekt "malaria".  Oczywiście silnik będzie w nieco mocniejszej wersji, ale bez przesady. Kilku planowanych zmian w samym układzie jezdnym w ogóle nie będzie. Oczywiście w aucie zostaną zastosowane najlepsze możliwe do dostania części, ale... w granicach serii. W końcu nie każde auto musi mieć parametry sportowe, wystarczy że mieszczą się w normach przewidzianych przez producenta. Będzie też dodatkowy plus z tego wynikajacy. Jeśli cokolwiek sie zepsuje, a taka możliwość zawsze istnieje, nie będzie konieczna żadna konsultacja. Zrobi to każdy średnio rozgarnięty człowiek, a takich jak wiem, na miejscu nie brakuje.

Veteran Auto (23:32)

05 grudnia 2011
brak mocy

wolodia blog

Pokręcona osobowość – właściciel uzasadnienia biznesowego projektu.
II. Moja druga pokręcona osobowość – kierownik projektu.
III. Moja trzecia pokręcona osobowość – nadzór projektu oraz wsparcie.
IV. Moja czwarta pokręcona osobowość – kluczowi specjaliści techniczni.
Wystarczy cztery, więcej to przesada.
- na spotkaniu powstaje dokument inicjujący projekt (na razie ogólnie i bez szczegółów).

A. Cel dokumentu.
B. Tło projektu.
C. Cele projektu.
[konkretnie i mierzalnie: co projekt ma osiągnąć, warto rozdzielić cele i jego wyniki]
Co ja chcę osiągnąć? Hmmmmm Zdobycie kobiety o odpowiednich parametrach ;))).

D. Zakres, wyłączenia, interfejsy.
E. Produkty.
F. Ograniczenia.
macierz kompromisów według teorii zawiera:
- jakość (kobiety), parametr ustalony, oczywiście najwyższa z możliwych ;))
- zakres (kobiety), parametr optymalizowany ;)) różnie można na to patrzeć, jeszcze pomyślę ;))
- czas i koszt (projektu kobieta) parametr negocjowalny ;)) nic za friko.

G. Korzyści biznesowe.
na razie żadnych, przewidywane całe mnóstwo ;))
H. Zagrożenia.
na razie całe mnóstwo, potem będę je neutralizował ;))
I. Organizacja projektu.
J. Plan jakości.
K. Kryteria akceptacji.
muszę.

Szymon Skrzyński Blog | Programowanie, Linux i coś jeszcze :)

Pola “Login” będzie wyglądał teraz tak:

class Application_Form_Rejestracja extends Zend_Form {    public function init(){ $login = new Zend_Form_Element_Text('login'); $login->setLabel('Wpisz login:') ->setRequired(true); $this->addElements(array($login));    } }

Jak zauważyłeś/zauważyłaś w ostatniej linijce metody _init() wywołałem metodę addElements(). Metoda ta pochodząca z klasy rodzica – Zend_Form, pozwala na dodanie obiektów do formularza, bo samo utworzenie obiektu w _init() nie skutkuje dodaniem go do formularza. Warto zauważyć, że funkcja addElements() jako parametr przyjmuje tablicę z obiektami do dodania. Kolejność obiektów w tablicy będzie identyczna jak w formularzu w kodzie strony(HTML).

Pole na hasło – Zend_Form_Element_Password()

Pole Zend_Form_Element_Password() ma taką samą budowę i właściwości jak pole tekstowe opisane powyżej więc nie będę go opisywał.

Pola wyboru – Zend_Form_Element_Radio() i Zend_Form_Element_Checkbox()

Pola wyboru w swoich klasach także mają wymienione właściwości, składnie i metody jak pole Zend_Form_Element_Text(), więc teraz skupię się na nowej, nieopisanej wcześniej metodzie. Metoda addMultiOptions() działająca.