O czym chcesz poczytać na blogach?

Paper planes

Żadne wielkie rewolucje.

Komentarzy: 0 Paper Planes ;p czwartek, 15 styczeń 2009, 21:43 Odczuwam niezmierną radość, ale najlepsze w tym jest to, że nie znam przyczyny tego stanu.
Słucham sobie "Paper Planes" (M. I. A.) i czuję się jak taki papierowy samolocik... chciałabym lecieć i lecieć ku górze...

Podjęłam kolejną mądrą decyzję.
Żadnych związków i.

Imagine there's no heaven. It's easy if you try. - Onet.pl Blog

In my dreams See what I love you means Refrain: Far for the ground Below the sky No way around Is where we hide Between the sound Before the light My love and I live in never to be found The music plays Greatest ofer time Candels burned down For paper planes Nothing everythink Details too You´re the thrills for my wings I´m flying for you I´m a book in my dreams see how I love you feels. Jái fini d´me chercher Falling into your nest Depuis qu´t´ai trouvé I call it bliss La meilleure.

podwawelska

Krakowskie, to było coś. Teraz pewnie byłby śmiech na sali, gdyby sobie tak przypomnieć gdzie błądziłyśmy i jakie problemy komunikacyjne spotykały nas w wakacyjnym kabriolecie. Ehi..

Czasem też wracam do paper planes, jak właśnie planowałyśmy, jakie to wszystko będzie super! Że musi się udać niecny plan przeprowadzek i przeniesienia całych rybnickich spotkań babskich na spotkania babskie - krakowskie. Przecież wszystko było na dobrej drodze!.

o tym i tamtym, przy kubku mocnej czarnej

Kasabian - Vlad the Impaler
6. UNKLE ft. The Black Angels - With you in my head
7. Crookers ft. Roisin Murphy - Royal T
8. Animal Collective - Summertime clothes
9. Does It Offend You, Yeah? - Battle royale
10. M.I.A. - Paper planes

Z rana lubię kubek mocnej kawy, chwilę spokoju na wypalenie pierwszego papierosa i głośną muzykę, która mnie rozbudzi i wypełni energią na cały nadchodzący zapierdol. W nocy funkcjonuję podobnie: blat usyfiony.

Republika dźwięków

Technikę. Jednak słyszeć Fisza i widzieć/slyszeć grającą resztę Bassisters graniczyło z euforią. Jestem skłonna nawet wybaczyć panu na basie jego emo paputki :> bo był i grał łał [Mazolewski]. Perkusja - no tak, cudo, to było cudo [to ten właśnie Macio Moretti]. Do tego jeszcze saksofon [który kocham.Średnia ocena "Kali" wynosi aż 3.81 [co daje 30. miejsce w roku 2007! och!].
Wybawca much darzy jednak swoistą sympatią utwór pt. "Paper Planes", uznawszy go za najciekawszy, znośny i godny polecenia i posłuchania. W stylu wesołym i słodkim.
Wybawca much co robi na końcu?.