O czym chcesz poczytać na blogach?

Paparazzi lady gaga

Szkolna Gazeta Internetowa

Pojawił się nowy teledysk, nowej królowej popu. 11 Marca odbyła się premiera teledysku Lady GaGi do piosenki Telephone. W piosence pojawia się również Beyonce. Teledysk jest drugą częścią Paparazzi.

Lady GaGa skazana za morderstwo trafia do więzienia.   Pewnego dnia Beyonce  dzwoni do GaGi. Po pewnym czasie Gaga ucieka z więzienia i wraz z Beyonce postanawiają otruć  klientów pewnej restauracji na środku pustyni.

Teledysk jest bardzo ciekawy. Całość trwa około 10 minut.

LINK

Rumor Of Stars - Onet.pl Blog

Nastolatek.

Każda ma nadzieje, że Edward zakocha się właśnie w niej.

Media również interesują się Gwiazdorem.

Chłopak mimo zainteresowania mediów trzyma się z daleka od skandali, Dlatego każdy paparazzi marzy aby przyłapać go na romansie z jakąś sławną pięknością lub nastoletnią fanką.

Czar filmowego Edwarda działa na wiele gwiazd. Próbowała go już uwieść Hollywood'cka podrywaczka - Paris Hilton.

[5]. Jessica B. & Justin T. + Joe J. & Camilla B. (Ruda; 29.03.2009)
[4]. Dorota R. + Lady GaGa (Ruda; 25.03.2009)
[3]. Dorota R. + Paris H. (Ruda; 11.03.2009)
[2]. Zac E. & Vanessa H. + Robert P. & Megan F. (Ruda; 09.03.2009)

Blog sophie24

Jestem ogromnie wdzięczna za to, co w życiu robię. Kocham sławę. Najbardziej zależy mi na fanach i ich oddaniu - dodaje z miażdżąca logiką idolka nastolatek. Nic nie poradzę na to, że pod moim domem siedzi czterdziestu paparazzi, którzy nie mogą się doczekać, by zrobić mi zdjęcie.Nie rozumiemy tych siedzących w krzakach paparazzi. Wystarczy przecież amatorski aparat samej piosenkarki, by zobaczyć jej półnagie zdjęcia w.O której karierze mówi się już w czasie przeszłym. Naszym zdaniem to wszystko rzecz gustu. Przecież nawet Steczkowska może się podobać.

Lady GaGa jest nareszcie spełniona. Przynajmniej artystycznie, gdyż pod względem seksualnym, jak doskonale wiemy, nikt nie jest w stanie jej dogodzić.
W najnowszym wywiadzie piosenkarka wyznała, że spełniły się.
Hej! Wczoraj po południu, poszłam z rodzicami na basen. Było super. Zjeżdżałam cały czas na. Dzisiaj powiem najnowsze newsy o Marcie Żmudzie - Trzebiatowskiek i o Lady Gadze. Kiedy Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej nadaliśmy przydomek "nowej Brodzik", nie podejrzewaliśmy, że jej kariera skończy się tak nagle. Niestety, Marta zmarnowała swoją szansę w pokazowym stylu. Zaledwie.

Codzienność prowincji - Onet.pl Blog

było 12727
skomentowało 436


29 marca 2010
Bad romance with paparazzi

Kto o niej nie słyszał? Nie istotny jest tu teraz kontekst, czy chodzi o rozdanie nagród MTV czy jej wyznania na temat preferencji (z kim to sobie lubi pochędożyć).

Nieodzowną częścią wielkiego gagaszoł którego mamy zaszczyt czy może niezaszczyt (jak kto woli) wyć są gagowe teledyski. I w tym miejscu pozostanę nieugięty w twierdzeniu, że owe mini filmy (fabuła- jest, wyraziste postaci- są) są majstersztykiem. Jużci słyszę, jak podnoszą się oburzone głosy: ,,Toż to zbereźnica jest!”. No jest, ale w dzisiejszych czasach nie powinno to nikogo dziwić.  Teledyski Lady Gagi mają więcej polotu i świeżości niż niejeden hucznie zapowiadany mega hit kinowy (o piątkowych maga hitach Polsatu nie wspominając). Mamy tam do czynienia z niezwykle przemyślaną kompozycją, niepozbawioną.