O czym chcesz poczytać na blogach?

Papa dance

pzydek

10. Kryształek Nocnej Opowieści
Damy mdlały, cuciłem je,
Oddawały mi serca swe.


Tu już nie trzeba doszukiwać się, tu rzeczywiście jest Paweł Stasiak śpiewający o swojej popularności. Także jest delikatna zwiewna linia melodyczna. Taki typowy Papa Dance, stojący pośrodku Oceanu Wpomnień, Historyjki Z Talii Kart, a stylistyką pierwszych nagrań grupy.

9. Rudi Colour
Rudy ojciec, ruda matka(…)
Taki los, i córka też ten kolor ma.


Najbardziej niezauważony kawałek.

Witam w moim piekle - sedzinapilkarska

Kontuzji, że nie mogłam chodzić przez 2 tygodnie, siedziałam w domu i na czacie Legii poznałam tego Jedynego, a resztę już znamy.....:-)
Egzaminy od jutra ruszają pełną parą. Mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak dotąd. Pozdrawiam i zmykam na czereśnie

Sędzinka

sedzinapilkarska 2004-06-18 18:19:44


Papa Dance
Zachorowałam ostatnio na Papa Dance. Wybrałabym się na ich koncert z miłą chęcią :-) Właściwie ta muzyka,która jest teraz, mam na myśli te hip hopy i inne takie, tego się nie da słuchać :> Muzyka Papa Dance kojarzone jest z nurtem disco polo. Nie wiem. Właściwie trudno teraz nie doszukiwać się wszędzie elementów disco polo.
Niech żyje mądra muzyka. East 17...to były czasy...

Formacja Chatelet - Onet.pl Blog

Organizatorzy trasy Przebojowe Lato 2007 - Tygodnik NAJ, Radio ZET i
Telewizja POLSAT serdecznie zapraszają na koncert, który odbędzie się już w
sobotę - 25 sierpnia - w Zielonej Górze na Stadionie przy ul. Wyspiańskiego.
Wstęp wolny!
Przed publicznością w Zielonej Górze wystąpią:
- Papa Dance
- Ryszard Rynkowski
- Kabaret Formacja Chatelet

Specjalny "piracki" program dla dzieci poprowadzi Pan Japa.
Harmonogram imprezy jest następujący:
Szczegółowy program:
16.00 - Przywitanie i prezentacja atrakcji
16.15 - Pan Japa - program dla dzieci, cz. 1
17.00 - Konkursy
17.25 - Pan Japa -.

zuzlowiec.blog.pl

Rzeczy robilismy z kosmosem i czukim (chlopaki damy rade pozdro)np. NIEUSTRASZENI i pilismy olej jedlismy kawe itp ciekawie bylo ciekawie :) potem udalismy sie na spacer z Sara, Marta i tez bylo fajnie sie z nimi gadało(pozdro tez dla nich sa na serio spoko)i wogole pozdro all ziomki trzymajcie sie i chlopacy pamietajcie nie dajcie sie laskom miejcie swoje zdanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Danka, Danken, Daniel itp itd
skomentuj (4)
2004-04-18 09:06:33 >> Niedziela rano.....

...Znowu niedziela o Boże no i znowu jutro do szkoły a w cale nie chce mi sie isc ostatnio nie pisalem notek no bo poprostu nie mam czasu caly dzien na dworze albo w szkole i wogole ciekawie jest Tylko jest jeden problem KOSMOS szuka laski ;d wiec wiecie jak.;d :) ja juz nie musze szukac znalazlem sobie mojego kotusa :) i jest super zaje... i wogole za tydzien BORM i egzaminy ;/ nie widzi mi sie to mysle ze nie zdam ale trzymac kciuki za mnie jak cos ;d;) i bedzie fajnie bo to jest biwak a co za tym idzie 3 dni bez IWONY :( ale bede musial to przezyc dobra ziomki ja tam sobie ide :) komentujcie mi ;d;d;d i wpisac sie do ksiegi plose ;d papa Danka
skomentuj (6)
2004-04-28 22:33:11 >> Po BORMie... za 2 dni Unia :)

niom i po marzeniach w tym roku zwiazanych z Brązową Odznaką Ratownictwa Medycznego.....niestety nie zdałem go ale co tam ludki nie martwmy sie zdam go napewno nie tylko ja (Pyza i Śliwa tez ze mna go zdadza we wrzesniu) wierze w nas ze nam sie uda :) niom a za 2.

Open your heart... - Onet.pl Blog

Oczu...^^
 

Siedzę tak... późno już. Nawet bardzo... ale mi się nie chcę spać.
Właśnie z gg poszedł Marcin i nie ma z kim pogadać, pośmiać...
A ja siedzę z żółtym kubkiem w ręku i jakoś myśli same napływają. Wiem... to przez tą piosenkę. Właśnie słucham papa dance - "Czarny śnieg"... piosenka taka stara, a nie słuchałam jej parę dobrych miesięcy. Przymykam oczy i widzę wszystko tak bardzo wyraźne jakby to było wczoraj...  mój pierwszy przyjazd tutaj, pierwsza impreza... ta piosenka... i Ty... było wtedy zimno. Środek zimy. Jak wracaliśmy skakałam radośnie wśród wesoło padających płatków śniegu, a Ty się.
Linki:)
Szufladka:)
Moj Photoblog:)
 Nk. :)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Kate:)(treść i ilustracje);