O czym chcesz poczytać na blogach?

Paola

Młodzieńcze opowiadania natchnionej matki polki - Onet.pl Blog

    Nasze nadzieje szlag trafi.. przeze mnie. Marko wstał z podłogi i podszedł do nas. Spostrzegł moja przestraszoną minę.

  • Nic się nie stało. Wypadki się zdarzają. - uśmiechnął się przy tym do mnie przepraszająco. Widać było, że nie planował takich zachowań.

A mną targały dziwne emocje, chciałam dotknąć znowu ręki Marko, patrząc na niego czułam, jakbym odnalazła dawno zagubioną drogę. Dziwne uczucie, sprzeczne z dopiero co kiełkującym uczuciem do Paolo.

Marko też musiał analizować w głowie natłok myśli i odczuć, bo nie mógł się kompletnie skupić na rozmowie z Paolo. W końcu jednak wziął się w garść, wypił kolejną szklankę podanego mu przez Blankę drinka i powróciła do tematu spotkania.

  • Przejdźmy do interesów. Mogę pomóc tylko w jeden sposób.

  • Jaki? - zapytał Paolo

  • Mogę ukryć was w.

...:::My SkAtE wOrLd:::...

Nienormalny niż kiedyś).No ale jakoś udało mi się z tego wybrnąć kiedy wkroczyłam na ulicę prawie pod samochów(ale to szczegół).Wariat by miał na sumieniu moją śmierć :P Zaraz ide się uczyć fizy bo będę pytana :[ No ale mnie cenzura na fizyce nie będzie obowizywać !!!!!!!!!!!
2003-03-18 14:40:06 ...:::SkAtE pAoLa:::... skomentuj (0)


Kultura przedewszystkim !!! :P
Obudziłam się o 5.30.Włączyłam TV no ale na każdym kanale było o wojnie,więc zrezygnowałam z posłuchania muzyki na Mtv i ubrałam się.W szkole pisałam kangura.No ale na moje nieszczęście(lub szczęście)pisałam w tej samej klasie co Szczepan.Siedział niedaleko mnie,mógł chociaż ukryć że mnie i Madzie prześladuje i nie patrzeć się naa mnie.Co za kulturalny człowiek.Ha ale chociż mi się udało bo zostałam zwolniona z 2 ostatnich WF.Ha ale mi się nie udło bo dostałam drugą banię z chemii w ciągu miesiąca.Jutro nie pójdę do szkoły bo jest ukochny dzień wagarowicza.Miałam iść ale jak cała moje klasa nie idzie nie pójdę jedyna.Ciekawa jestem jaka jutro będzie ogólna frekfencja szkoły :)
2003-03-20 12:38:29 ...:::SkAtE pAoLa:::... skomentuj (0)
Prawda jest wypisana na.

Stardoll x3 - Onet.pl Blog

Dziś o godzinie 11.06 dostałam od Admina taką wiadomość
 
Ja wybrałam tą 3 (tą różową) a wy którą wybraliście lub jeśli nie jesteście superstar to którą byście wybrali?

Piszcie w komentarzach :)

Papa =*
paola (20:55)
22 No nieźle, ale zawsze może być lepiej xP
Hey!
Hej
To będzie blog o Stardollu.
Mój nick na tej stronce to paola__13 (a nie paola_13. Różnica [?] Mój nick pisze się przez dwa znaczki _ )
Mam.

I will be happy forever ... - Onet.pl Blog

Do kamienicy, w której mieszkała Agata. Jednak szybko zeszła na ziemię, kiedy drzwi otworzyła jej przyjaciółka. Serdecznie powitała swoją żywicielkę, która spadła jej z nieba, bo w jej lodówce było tylko światło. Mama Agaty ciągle pracowała w delegacji by utrzymać rodzinę. Tata jej zginął w wypadku samochodowym , 14 lutego 2002 roku. Walentynki stały się przeklętym dniem do końca życia. Przez pijanego kierowcę straciła ojca. Jej rodzicielka stanęła na wysokości zadania, jakie na nią spadło po śmierci męża. Obie miały w sobie ogromne wsparcie. Rozumiały się bardzo dobrze. Paola bardzo lubiła panią Katarzynę, zawsze mogła się jej czegoś poradzić, darzyła ją sporą sympatią.

Po śniadaniu dziewczyny ruszyły w drogę do szkoły. Ciągle rozmawiały o Hiszpanii lub Marlenie. Nawzajem zasypywały się ogromem pytań, przychodzącym im do głowy. Agata najbardziej bała się zmiany języka, niby uczyła się w szkole hiszpańskiego, ale bardziej umiała się dogadać po angielsku. Paola bała się, że nie podoła w biurze u.

Blog FUNKHOUSER


- tak o to spełnia się nasze marzenie – krzyknął Nello.
- - Nie mogę uwierzyć, że mieliśmy tyle szczęścia – powiedział Paollo

-
Lecz Nello nie był tego taki pewien, po jednym dniu ośmiogodzinnej pracy bolały go plecy, ręce, miał bąble od noszenia ciężkich wiader. Z niechęcią myślał o wstawaniu rano, następnego dnia i pójściu do pracy, robiło mu się nie dobrze gdy pomyślał, że to ma trwać przez najbliższe 40 lat.
Przysiągł sobie, że wymyśli lepszy sposób dostarczania wody do wioski.
Paolo mam pomysł powiedział Nello, następnego ranka gdy nieśli wiadra zmierzając w kierunku wioski. – 
Zamiast dźwigania wiader tam i z powrotem za grosze, zbudujemy RUROCIAG od rzeki do wioski.

Paolo stanął jak porażony piorunem RUROCIĄG???? Jak Ci to w ogóle mogło przyjść do głowy krzyczał Paolo.
- mamy świetna stałą pracę, zarabiamy pieniądze, możemy utrzymać nasze rodziny, mogę przynieść 200 wiader dziennie, licząc centa za wiadro daje to 200 centów na dzień. Jestem bogaty! Pod koniec.