O czym chcesz poczytać na blogach?

Pantera walk

.:zagubiony w nadziei:.

On my hand
do you understand?
If there is hope for me
she is flirting with the breeze
on a peculiar choreography
with the dead arms of some old southern tree
silently, lips sealed against me
silently, wanna walk with me?
And it makes you wanna know
if in all stories the truth is really told
And it makes you wanna reborn
and like a snake crawl every warm season
Into a different form
Put your lace around my face
.Usłyszałem muzykę, momentalnie przestałem myśleć o innych rzeczach skupiając się tylko i wyłącznie na muzyce. Skierowałem swój wzrok w stronę skąd dobiegała. Zacząłem słuchać jak kilku facetów odgrywa motyw z Różowej Pantery, to było fantastyczne, natychmiast przestałem się dołować, martwić i w ogóle myśleć o czymkolwiek, istniała dla mnie tylko ta melodia, tylko muzyka, jedyne jak na razie działające na mnie lekarstwo na depresję. A pomyśleć że.

niechudo blog

Melodię na przemyślenia. Siedzimy sobie ostatnio w kuchni, to to, to tamto, Guilermo sobie nuci swoje capoeirowe melodyjki i nagle wypala: Wiesz co Magdalena, my wszyscy codziennie idziemy na wojnę i walczymy...

Apropos walk. Wprowadzili się nowi ludzie więc stwierdziliśmy że wypada zrobić domowe spotkanie i obgadać sprawy typu kto kiedy czyści kuchnię. Niemiła to sprawa, więc żeby sobie dyskusję osłodzić postanowiliśmy zrobić barbekju. Dantejskie.
Nie jestem studentka. Nie pomagaja nerwowe telefony do koordynatora roku za granica, o tresci 'ODDAJ MOJE SIANO'. Moj wyslannik w Krainie Deszczowcow dziala w tej sprawie. 

Po pierwsze, moja ukochana kapela jest teraz Pantera. Bardzo mi ostatnio stroi pod niektore czynnosci zyciowe.

Po pierwsze, ktos chetny na barbekju? To u mnie na patio za dwadziescia minet. Dniem Barbekju zostal co prawda ogloszony poniedzialek, ale trzeba byc.

Ścieżka W Mroku

Yoshi zdradziła mi ostatnio, że moja ksywka zawsze kojarzyła jej się z...Warriorem. W sumie dosyć to podobne, fakt, Wiewioor...Warrior. Ale, ale...stwierdziłem wtedy, że może i jestem wojownikiem, ale jednym z tego rodzaju, których walka już zmęczyła. Takim, który nie ma już siły walczyć, ale wie, że nie może złożyć broni, nie może przegrać. Takim, który najchętniej by udał się już na emeryturę, i czekał w ciszy i spokoju kresu swej drogi,.Miłą. Dyskutując o niej z kilkoma wspólnymi kumplami (skądinąd bardzo lubię tą osobę, gdyż jest śmieszna w pozytywnym znaczeniu tego słowa), na podstawie obserwacji jej zachowań stwierdziliśmy, że to jest tak jak w piosence Pantery - Walk:
Run your mouth when I'm not around
It's easy to achieve
You cry to weak friends that sympathize
Can't you hear the violins are playing your song??
Those same friends tell me your.

Maronka i Rappelz

A Rycerz weźmie At. Fiz.

Posiadanie Bona nie jest jednak takie proste jak może się wydawać. Każdy takowy item posiada Trwałość, która spada podczas walki / expienia / nawet chyba stania... Kiedy Trwałość spadnie do 0 item nadaje się albo do wyrzucenia, albo do naprawy (wtedy zazwyczaj trzeba taki sam item,.

10+6.

 

Tier Karty - czyli spotykalność Kart.

Podstawowe - tier 1 - t1

Pantera

Zjednoczenie z Panterą podnosi atak fizyczny:
Poziom 5: +55

Poziom 10: +90
Poziom 15: +125 

Żółwian