O czym chcesz poczytać na blogach?

Państwowa komisja wyborcza

Pokochaj byłą Jugosławię

In Chorwacja, wybory w Chorwacji on Listopad 15, 2011 at 10:35 am

Chorwacka Państwowa Komisja Wyborcza (DIP) poinformowana, że w przewidzianym przez ustawę terminie zgłoszono 315 list wyborczych. 286 to listy partyjne natomiast 29 z nich zostało przygotowanych przez.

Baltazar Gąbka

Baltazar Gąbka

Kto wyciąga ręce na Leppera temu Pan Bóg rozum odbiera.

W poniedziałek Państwowa Komisja Wyborcza odmówiła rejestracji Andrzeja Leppera jako kandydata w wyborach prezydenckich. PKW argumentowała swoją decyzję faktem, iż nie może startować w wyborach prezydenckich, będąc skazanym prawomocnym wyrokiem. We wtorek Komisja uchyliła swoją decyzję. Ministerstwo sprawiedliwości zapowiedziało kontrolę w Sądzie Okręgowym w Warszawie, który nie zawiadomił Krajowego Rejestru Karnego o umorzeniu.

blog akcji parkwatch

Coś jakby zwrot akcji z taniego horroru klasy B, kiedy wiejska nauczycielka zmienia się w drapieżne monstrum i pożera swoich wychowanków. Okazało się że ten sam Pan Minister i Państwowa Rada Ochrony Przyrody, o których większe przywileje wolontariusze heroicznie walczą, podpisali zgodę na odstrzał kilkudziesięciu łosi na bagnach biebrzańskich.
I cieszy fakt powszechnej wrażliwości na los dzikiej przyrody. Rodzi jednak wiele intrygujących pytań. Ćwierć miliona głosów i idące za tym 1,5% poparcia zdobyła podczas ostatnich wyborów do Sejmu Samoobrona. Jako że komisje wyborcze są wszędzie a nie tylko – jak wolontariusze Greenpeace – w niewielu punktach, łatwo skalkulować, że owa mega-świadomość powinna się przełożyć w.

Moim Zdaniem

Z sankcjami. Ochrona przed wypowiedzeniem ulegnie znacznemu osłabieniu. Płaca minimalna nie będzie już uzależniona od poziomu cen, o jej wysokości ma teraz decydować niezależna komisja. Wydatki na ubezpieczenie zdrowotne mają ulec znaczącemu obniżeniu dzięki wzmożonej kontroli lekarzy, zwiększeniu udziału pacjentów w koszta oraz poprzez szerszą niż.Powiadomiony przez Komendę Policji Państwowej w Monachium w nocy z 9 na 10 listopada, że kierownictwo administracyjne Monachium zaawizowało wystąpienia antyżydowskie ludności. Policja Państwowa się do nich nie mieszała. Według wytycznych Hitlera policja i SA (oddziały szturmowe NSDAP) miały się ograniczyć do ochrony własności ludności aryjskiej. Po północy.

Odpowiada rząd, co z obecnym prezydentem będzie dość trudne samo w sobie, a dodatkowo prezydent Kaczyński zaczyna juz chyba myśleć o reelekcji za trzy lata i zaczyna kolejna kampanie wyborcza, o zgrozo.

Tak wiec chyba trzymajmy się mocno i byle do przodu.