O czym chcesz poczytać na blogach?

Państwo w państwie

Egzekucja Bankruta

Że program był bardzo dobry, ukazał te nieprawidłowości które zdecydowały o bankructwie Big Blue, ale przede wszystkim umożliwił Marcinowi pokazanie się z jego najlepszej strony wielotysięcznej publiczności …” – więcej przemyśleń TJZ proszę czytać na http://prawodobezprawia.blogspot.com/

Z niekłamaną radością, choć temat dalej pozostaje smutny, przeczytaliśmy również oba artykuły, które ukazały się na łamach Pulsu Biznesu.

O ciekawej dyskusji na profilu Pulsu Biznesu na Facebook w której obok Marcina i ja wziąłem udział – http://www.facebook.com/NaszPulsBiznesu oraz o bardzo ciekawych komentarzach na stronie internetowej poświęconej programowi Państwo w Państwie http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,2846/Panstwo_W_Panstwie,1273997/index.html

To na razie tyle co udało mi się ustalić – proszę o wszelkie informacje na temat komentarzy dotyczących tej sprawy.

TR

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Szkodliwe szczepionk… on Szkodliwe szczepionki MMR lans…Szkodliwe szczepionk… on Szczepionki wywołują padaczkę …Zabójcze dla wolności plany elit światowych – bliżej, niż myślisz

 • już dość!
 • Dzisiejszy hardcore na portalach społecznościowych, czyli kilka andergrandowych komentarzy
 • Konkordat czyli państwo w państwie. Obecny konkordat z czasów (SLD), jest jeszcze bardziej przychylny kościołowi niż konkordat z 1925 roku!
 • Sprawa śmierci Madzi z Sosnowca – czego boi się Rutkowski i prokuratura? Onet, Gazeta Wyborcza.

 • Polska-gospodarka-polityka - Onet.pl Blog

  Wybiórczo o pewnej grupie interesu, czasem coś powie mniej lub więcej ciekawego, tutaj wróciłem uwagę na wątek o kosztach chorobowego, a zwłaszcza grupy prokuratorów. Pomimo że się starzeję i pamięć zawodzi to pamiętam iż ten wątek z uporem maniaka wraca już wielokrotnie i nikt L.Balcerowicza nie chce słyszeć. Akurat tutaj się z nim zgadzam bo jeśli ludzie w super pomieszczeniach, dziś nawet klimatyzowanych, chorują, czy korzystają z L4, to pytam co.Ale są i też wyjątki manipulacji nimi i to jest choroba mediów, zauważana przez społeczeństwo jak czarna owca w tysiącu innych. I jak wyżej przykład kampania wyborcza, zgłoszonych w liście państwowej  to siedem komitetów, a fizycznie w mediach tak prasowych jak i elektronicznych to tylko dwa PO i PIS, pytam dlaczego? Poza tym w kampanii  przemilczano i nawet krytykowano SLD, a po wyborach jak faryzeusze którzy.Niby proste, to braki w nadzorze, zarządzaniu miastem przez Radę i wykonawcę to znaczy Magistrat Prezydenta Majchrowskiego. To tylko pół prawdy, druga jest bardziej skomplikowana i nie jasna, na język mi się nasuwa słowo "państwo w państwie", bo rządzi tutaj nie prawo w ogólnym słowa znaczeniu, a prawo pomiędzy akapitami opłacane kwotami, mniejszymi lub większymi przy aprobacie i milczeniu służb do tego powołanych, co nie wykluczam też i jakiejś roli.

  grenkazimierz - Onet.pl Blog

  Korzystając z parasola ochronnego Laty i jego cichego przyzwolenia, stracili już całkowicie poczucie przyzwoitości, a zarządzający obiektami cóż. Jak chcą grać, a chcą,  muszą ponosić koszty na eliminowanie wyimaginowanych niedociągnięć i opłacanie wszechmocnych panów ekspertów. 

  Państwo w państwie. Takie formy traktowania klubów to również jest powód, by winnym tych poczynań.

  Można powiedzieć, że każdy organ, element  działa sprawnie, gdy cały organizm jest zdrowy.  Ja zdaję sobie sprawę, że łatwiej byłoby o dobre wyniki, gdyby polski futbol jako całość funkcjonował jak należy. Niestety. Futbol w Polsce jest trawiony ciężką chorobą, na którą  na razie poszukuje się lekarstwa, choć diagnoza jest.

   w sezonie.

  Mówiąc  z ręką na sercu, przed tymi panami jest tylko jedno zadanie. Nie, nie myślcie Państwo, że tym zadaniem jest obiektywna ocena sędziego, czy bezpieczeństwo na imprezie masowej. Tym zadaniem jest tworzenie gruntu pod obronę stołka dla Laty podczas nadchodzących wyborów.