O czym chcesz poczytać na blogach?

Panowie

'w morzu, w górach, w kaloszach i boso..'

Się Pan Piotr – a ponadto można dać szereg wyjątków dla tej tezy, szereg tak długi, iż raczej już nie potwierdza reguły. A co z miłością platoniczną, miłością do idei? Gdzie tu miejsce dla fizycznego pożądania? Mówiłeś, że pożądaniem matki wobec dziecka jest jej instynkt macierzyński, nakazujący pielęgnować dziecko, aby mogło żyć i rozwijać się. A matki pozbawione tego instynktu? Odrzucające swoje dzieci?
- Natura jest pełna anomalii, których nie potrafimy wyjaśnić. Na tym polega jej niezwykłość i siła.
- Z tego samego mogę wnosić, iż natura wykształciła myśl nie będącą na usługach ciała. Drodzy panowie, nie pomagacie mi, niestety. Najpierw pytacie się, czy wiem czym jest miłość, a teraz sprawiacie, że – choć miałem przeczucie – zagubiłem się kompletnie. Zamykam więc oczy i widzę moją ukochaną, jak odgarnia włosy z czoła i uśmiecha się do mnie. Słyszę jej głos, jak wyplata wraz z moim piękną rozmowę, ujawnia zakamarki umysłu i bogactwo wiedzy, widzę to wszystko, co zrobiła własnymi rękoma, a zaprojektowała własną myślą. I czuję przenikliwe ciepło, czuję spokój, wiarę, ukojenie i radość. To uczucie jest dobre, wypływa z mojego wnętrza do niej, ona jest przyczyną celową. Uczucie to jest całkowicie czyste. To.

Blog Burmistrza Trzebiatowa

Idźmy dalej…uchwalenie budżetu…Pewnie nie wszyscy wiedzą ale radni “Razem” dzięki swoim poprawkom i ich przegłosowaniu sprawili coś czego się nikt na sali nie spodziewał. Otóż od stycznia znika w gminie referat do spraw promocji! Ludzie, Trzebiatów to gmina nadmorska! Jest Mrzeżyno, Rogowo i jak to bez promocji?! To już nie chodzi o miejsca pracy ale o to że jeżeli nie będzie promocji to nie będzie turystów, nie będzie turystów to nie będzie pieniędzy i kółko się zamyka. Mamy jeszcze większą dziurę. Ale liczy się że “Razem”. Kolejna kontrowersyjna decyzja to LIKWIDACJA STRAŻY MIEJSKIEJ! Ci panowie (strażnicy miejscy) dowiedzieli się że za 2 dni tracą pracę! Oni mają rodziny…dzieci…rujnujemy tych który do tej pory dbali o nasze bezpieczeństwo! Ale nawet patrząc na siebie, rujnujemy swoje bezpieczeństwo! Życzę radnym “Idziemy razem” aby kiedyś potrzebowali pomocy straży miejskiej. Ale zaraz…przecież jej już nie będzie! No gratulacje pomysłu. Ciekawe czy pan Ruszkowski sam na to wpadł. Nasz były Burmistrz podczas całego prowadzenia sesji ukazał jak będą wyglądać obrady….wystarczyło zobaczyć ile razy p.Matusewicz podnosił rękę aby zająć głos a pan nowy przewodniczący udawał że nie.

Głosowanie 2007.empty snippet

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Pracę komisji cechowała ostra wymiana poglądów. Projekt uchwały zaproponowany przez St[efana] Żółkiewskiego posiada wiele cech rewizjonistycznych (m.in. neguje po­trzebę wprowadzenia stanu wojennego – patrz załącznikb);

- w ostatnich dniach prof. Wł[adysław] Markiewicz zwrócił się do komisarza wo­jennego przy PAN gen. Dzipanowa4 w sprawie wyrażenia zgody na zorganizowanie panelowej dyskusji politycznej przed Plenum KC PZPR. Na uwagę zasługuje fakt, że Wł[adysław] Markiewicz nie posiadał sprecyzowanego programu oraz listy uczestników i w tych warunkach nie mógł uzyskać zgody na jej zorganizowanie;

-z innych inicjatyw na uwagę zasługuje projekt nowego „apelu” Władysława] Fiszdona i Stfefana] Kieniewicza (członkowie Prezydium PAN) w sprawie zniesienia stanu wojennego. Projekt apelu ma być zgłoszony.

Piwnicaempty snippet