O czym chcesz poczytać na blogach?

Panorama racławicka

..::: Menel'S BLOG :::...

skomentuj (32)

Weekend 2005-09-04 21:12:32

Wiekszosc osob .. nie pamietaj jej ... :] Znamy sie od poczatku istnienia "KW" .Sprite... dziekuje za weekend.. zarypiscie sie bawilem:D mam nadzieje ze ty tesh.. tylko z tym zwiedzaniem wrocka to troszq mi nogi w ... wchodza(Rynek..Panorama Racławicka..Uniwerek..Ogród Botaniczny. i ZOO) a i teraz przyjamniej wiesz jak sie Tequille pije:P a nie jakas tam Bejherówke:P ByŁO SUPER:]

skomentuj (4)

Bialystok 2005-09-17 21:31:37

hm .. tydzien pracy w bialym... i jest swietnie ..:D bylo.

Bloomer-Muska::Z magią przez życie

Wielka, bo fotki mi się podobają...

Jeśli o samą wycieczkę chodzi to było bardzo fajnie. Moim zdaniem nie ma po co opisywać dnia po dniu tak jak to robiłam podczas wycieczki do Francji, ale tak ogólnie to oczywiście wszystko omówię.
Co widziałam? Po pierwsze Wrocław. Bardzo ładna starówka no i oczywiście Panorama Racławicka. Obraz robi wrażenie.
Dalej są oczywiście Karkonosze. Byłam na Śnieżce. Szliśmy trasą czarną i moje buty nadają się dzięki temu tylko do wyrzucenia xD Ale nie ma tego złego! Gdy tylko postawiłam nogę na szczycie w radiu puścili LINKIN PARK jakby taką nagrodę dla mnie xD Roześmiałam się i w sumie.

Sól w oko. Język w gardło. Palec w dziurę. Czyli kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza :/

 





2006-05-06... Januaria Mucha Gałka ad.1 - Prolog czyli zwiss


Kiedy usłyszałam - „ Halyna! Podaj papiru!” o mało nie powiesiłam się za drugą nogę. W dole jak Panorama Racławicka widniała wielka łysa łepetyna okolona kłaczkami. Kłaczki sterczały sztywno w kierunkach różnych i kiwały się lekko za pomocą przeciągu z otworka.

Dodam, że otworek wyciął Gienek raptem tydzień temu, coby się nie zamraczać podczas siedzenia. Otworek wyrżnął z zapałem godnym drwala w Borach.

Stowarzyszenie Żuli Ulicznych Spółka Z.O.O

Wsadził ją do kajaka i odpłynęli z resztą plemienia. Podczas podróży przez rzekę roztopionego asfaltu Bronka nawiązała romans z synem wodza, nikt nie znał jego prawdziwego imienia, wołali go Durex, bo zawsze używał dziurawych prezerwatyw. Natomiast pewien członek plemienia RimelLiwDeLondonLuk, Panoramix Bo Był Szerszy Niż Panorama Racławicka wyjawił jej w tajemnicy, że została porwana, aby zostać żoną wodza. Ale Bronka nie miała zamiaru zostać żoną wodza plemienia RimelLiwDeLondonLuk. Zrozpaczona postanowiła rzucić się z kajaku w odmęty asfaltu. Czyniąc ten dramatyczny krok zapisała się w historii plemienia RimelLiwDeLondonLuk jako Bronka Co Nie Chciała.