O czym chcesz poczytać na blogach?

Panfu

Blog o Panfu - Życie na panfu pandy Lemcio ^^

Co 2 tygodnie będę do speclajnej zakładki na blogu zamieszczać rysunek waszego autorstwa (będę wybierać rysunki z tych, które będziecie mogli zadsyłać na iskierka22@amorki.pl). Każda osoba, której rysunek pojawi się w zakładce, dostanie... NIESPODZIANKĘ!
Oczywiście "komputerową", nie prawdziwą, ale warto. Dodatkowo każda osoba której rysunek wybiorę dostanie dyplom ode mnie.
Pierwszy rysunek wybiorę już w ten piątek!
Więc wysyłajcie rysunki, na iskierka22@amorki.pl :) 
LEMCIO

P.S. Uwaga! Rysunek wybikorę w ten piątek po lekcjach, a jeśli nie, to dopiero w niedzielę...

15:16, agulinka22.a9
Link Komentarze (1) »
piątek, 19 listopada 2010
Zachęcam do głosowania :)

Cześć. 
To że jest konkurs na bloga panfu - już wiecie.
A w tej notce chcę wam napisać, że... jeśli podoba Ci się mój.

panfu - bloog.pl

| dodaj komentarz

Druga część zagadki oraz dom dla Pokopetsów.

niedziela, 21 marca 2010 12:51
Hej przepraszamy ze długo nie pisaliśmy ponieważ mieliśmy dużo pracy i kłopotów z odnajdowaniem śladów na panfu chociaż dawno nie odwiedzilismy wyspy dopiero dzisiaj julcia weszła zobaczyc jest coś nowego.Ale ona jest wczesna wiecie bo dopiero teraz zauważyła że na panfu już nie ma śniegu przyszła wiosna!
Tak wiem! Bo w pierwszy dzień wiosny moja koleżanka ma urodziny a tak wogóle ro chcę was się zapytać  czy odwiedziliście Kamarię na zamku? ;)Ja ze Speedem już tak ale kiedy poszlismy do...Nie pamiętam jak się nazywał hmm...ten co buduje na panfu nie bardzo pamietam, ale kazał nam odszukać narzędzia wszystkie 8 to sie bardzo wkurzyłam bo przeszukałam.

panfumylove.blog

Napisać, ponieważ jestem tak zadowolona i cieszę się, że mój blog został zauważony ;) No a teraz do mebelków :) Pojawiły się nowe mebelki na Panfu dla Bolisiów. Dużo pand je ma, więc nie ma problemu z zobaczeniem ich w chatkach Złotych Pand.

skomentuj (0)

Pomnik Profesora Bookworma coraz mniejszy! 2008-08-15 14:40:33

Najpierw był cały, potem bez głowy, a teraz zostały same nogi! Dzisiaj zapewne już go nie będzie ;) Napisze notkę jeszcze dzisiaj jak było na imprezie z okazji powrotu wody do basenu :) W Panfu News widziałam na obrazku, że ma być DJ! Ten który był kiedyś i grał w sali dyskotekowej! Zobaczymy ;]

skomentuj (0)

Napasapa znów biega po Panfu! :) 2008-08-15 15:18:01

Napasapa wstał z łóżeczka i teraz biega po Panfu ze świeczką na głowie! Ciekawe co ta świeczka oznacza... Pierwsze co wpadło mi na myśl, to to, że Napasapa rozpuszcza pomnik Profesora... Ale to pewnie nie to. Nie wiem, ale niedługo pewnie się dowiemy =)

skomentuj (2)

Gwiazdy-panfu-blog - Onet.pl Blog

Piratów!

 

Pandabeard bardzo się ucieszył widziąc spowrotem ukochanego ptaka i poczęstował Maxa i Ellę oranżadą i bardzo się śmiał  słysząc historię o łaskotaniu pająka.

Historia jest może trochę zmieniona. Przeczytacie sobie oryginał na polskim blogu panfu.

I jeszcze jedno:

Jak chyba się wypełni ankietę czy coś takiego to otrzyma się 3.000 monet a jedna panda otrzyma złoty pakiet!

Link:

http://www.questionpro.com/akira/TakeSurvey?id=1272340

(nie jetsem pewna ale chyba tak)

natusia351 (16:08)
3 Super!

19 czerwca 2009
Coś się szykuje

Ostatnio na polskim blogu panfu pojawił się wpis (nie chce mi sie tego wszystkiego pisać)

Panfu-Przyjaciół znajdziesz tu:) - Onet.pl Blog

Miesiące naPanfu! Mamy nadzieję, że też jesteście tego zdania! Sami zobaczcie:

Wielki Tydzień Piratówodbędzie się niebawem na naszej wyspie! Wilki morskie i rozbójnicy zoceanów, szykujcie się na wspaniałe imprezy i spotkania w nowejTawernie Piratów! Będziecie mogli rozbijać szklanki o ścianę tak jakprawdziwi piraci!

Wkrótce będziecie mogli nauczyć konie ze stadniny  wspaniałych sztuczek! Będziecie nawet mogli przejechać się konno po Panfu! Czy to nie wspaniała nowina?

Zabawa z Bolsiami i Woobysiami będzie już niebawem jeszcze lepsza! Centrala szykuje właśnie nowe opcje i funkcje dla Waszych ulubionych zwierzaków!

Wasza chatka na drzewie zamieni się niedługo  w pałac! Pojawią się nowe pomieszczenia w chatkach do urządzania!

Panfu , pandanda , cp - Onet.pl Blog

Papaa

Kokardka1997
2 Już lepiej :D Tak trzymać
Brak tytułu

Hej nudziło mi się , więc zrobiłam to:

  

jak widzicie , to są ubrania na wszystkie pory roku :)  Zrobione na paintcie. Chciałabym projektować ubrania na panfu!!!! jeszcze może coś dodam ale najpierw zrobię.

Za 10 minut