O czym chcesz poczytać na blogach?

Panasonic

To co nas otacza

Ma 35m wysokości. Pod krzyżem znajduje się platforma widokowa, z której można podziwiać nieodległe Bielsko, Kozy i Czechowice Dziedzice. Poniżej krzyża mieści się prywatne schronisko.

Tagi: Beskid Mały góry
14:26, beskidmaly
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 listopada 2011
Panasonic Lumix DMC-FT3

Lumix DMC-FT3 to najnowszy aparat marki Panasonic. Aparat ten jest odporny na mrozy i upadki oraz wodoodporny do głębokości 12 metrów. Ponadto ma wbudowany system GPS, który pokazuje informacje o czasie i obszarze wykonania konkretnej fotografii. Aparat jest zaopatrzony w kompas, wysokościomierz i barometr, który wykorzystywany jest również jako wskaźnik głębokości pod wodą. Sercem DMC-FT3 jest matryca CCD o rozdzielczości 12 megapiksela, obiektywie o powiększeniu optycznym x4.6 i ekwiwalencie 28-128 mm (wartość dla małego obrazka). Ponadto DMC-FT3 nagrywa filmy w dużej rozdzielczości Full HD 1920 x 1080p. Wszystkie dane zapisywane są na kartach pamięci typu SD, SDHC, SDXC a zasilany jest sprawnym akumulatorem litowo-jonowym o.

gazeta on-line

panasonic: pierwszy napęd bd w czerwcu
Panasonic ogłosił, że w czerwcu pojawi się na rynku pierwsza tej firmy nagrywarka BD, a jeszcze w tym miesiącu najbardziej wartościowi klienci firmy otrzymają tenże napęd. Mowa tu o urządzeniu LF-MB121JD, spełniający standardy BD-R, BD-RE oraz BD-ROM, może czytać i zapisywać jednowarstwowe dyski 25 GB oraz jednostronne dwuwarstwowe dyski 50 GB.

Obsługujący 3 generacje dysków optycznych, produkt firmy Panasonic jest zgodny z 11 zapisywalnymi płytkami CD i DVD oraz 13 formatami do odczytu. Dokładna data premiery nowej nagrywarki została zaplanowana na 10 czerwca w Japonii. Cena nie została na razie podana.

Źródło: X-bit labs
16:53, wydaje , hardware
Link Dodaj komentarz »
Przeglądarka opera dla telefonów!!
Firma opera software poinformowała o nowym produkcie mianowicie o przeglądarce opera dla.

hififreak | moja droga przez (DIY) Hi-Fi

Zazwyczaj są kondensatory zasilacza, a pobiera go praktycznie bezpośrednio z transformatora. Są również konstrukcje, gdzie stosuje się większe kondensatory w zasilaniu, podobnie jak to ma miejsce w typowych wzmacniaczach mocy.

Trzy płytki, trochę kabelków

Mój wzmacniacz powstał najpierw jako prototyp połączony ‘na pająka’, a później trafił na płytki drukowane.  Oparty jest na wzmacniaczach LM3875TF oraz dość dobrych komponentach towarzyszących, zalecanych w różnych projektach. Zastosowałem rezystory Caddock oraz Rikken, kondensatory Rubycon Black Gate oraz Panasonic FA, diody OnSemi MUR860, tranformator 300VA w wersji audio robiony na zamówienie. Okablowanie wewnętrzne to Kimber oraz Audiquest. Obudowa stalowo-aluminiowa. Układ docelowy zmontowałem na płytkach drukowanych z zamówienia grupowego na audiostereo.pl. Przy projekcie zastosowałem minimalistyczne podejście do samej obudowy. Żadnych wodotrysków z przodu. Jedna para wejść, jedna para wyjść, zasilanie, bezpiecznik i wyłącznik. Wzmacniacz od początku miał współpracować z przedwzmacniaczem.

Zbliżenie na moduł wzmacniacza.

Pierwszy prototyp powalił na kolana używanego.

Telewizja360

Z VOD
Multimedia Polska jest jednym z nielicznych operatorów kablowych, który oferuje swoim abonentom usługę wideo na żądanie (VOD). Okazuje się, że abonenci sieci chętnie korzystają z wypożyczalni filmów. Operator wkrótce rozszerzy ofertę.
Więcej »

13:16, admin92 , Multimedia
Link Dodaj komentarz »
Od września TVP Olsztyn w nowej oprawie
Od września programy informacyjne i publicystyczne TVP Olsztyn będą się ukazywać w nowej scenografii i oprawie graficznej. Zmieniona oprawa będzie utrzymana w kolorach białym i niebieskim, z dodatkiem czerwieni.
Więcej »

10:05, admin92 , TVP
Link Dodaj komentarz »
Panasonic zapewnia transmisje w HD z IO
Dzięki porozumieniu z Beijing Olympic Broadcasting Co. Ltd (BOB) kamery Panasonic z serii DVCPRO P2 HD zostały wybrane oficjalnym sprzętem nagrywającym i.