O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Panache

Laboratorium

Panache, stanik typu plunge Tiffany, kolekcja jesień/zima 2010

Stanik typu balkonik bez ramiączek.

Panache, stanik typu balkonetka bez ramiączek Tiffany, kolekcja jesień/zima 2010

Jestem zdecydowana na zakup tiffaniego plunge, z powodu takiego, iż Panache Tango II Plunge ma za szorstki materiał w części środkowej i powoduje on dyskomfort.

Palcem po Biuściastej Mapie Świata

    Umówienia się na wizytę stacjonarną lub osobistą (płatną) sesję bra-fittingową. Na półkach m. in.- bielizna Ewy Michalak, Curvy Kate, Comeximu oraz ciuszki BiuBiu. Stopniowo przybywają kolejne marki.
  • Sklep Bradiso z Rzymu również prowadzi sprzedaż przez internet oraz oferuje możliwość umówienia się na spotkanie z bra-fitterką. Asortyment sklepu systematycznie się poszerza (zarówno oferta marek, jak i dostępnych rozmiarów). Obecnie znajdziemy w sklepie m. in. szeroki wybór produktów Panache, Charnosa czy Elomi. Isnieje możliwość zamówienia brakujących modeli czy rozmiarów.

Wkrótce możemy się spodziewać kolejnych europejskich szpileczek na mapie. Aby zagranicznym klientkom łatwiej było na mapę trafić, przygotowaliśmy nowy linkowy skrótowiec. Zapraszamy do korzystania: http://tinyurl.com/findgoodbrashop


Tagi: Częstochowa gryfino Katowice.

Stanikowy Katalog Lobby

Producenta: 

Tagi: czarny/black D-G GG-HH half cup
19:17, inez69 , Ewa Michalak
Link Dodaj komentarz »
Ewa Michalak CH Biszkopty
Kolory: Cielisty
Typ: uw padded half cup
Rozmiary: firma posiada własną rozmiarówkę
Majtki: -
Dodatkowe informacje: -
Zdjęcia producenta: -
Tagi: A-C D-G ecru GG-HH half cup usztywniany/padded
19:13, inez69 , Ewa Michalak
Link Dodaj komentarz »
Panache Cami Top

Katalog Małobiuściastych

typ: plunge (5506)
dostępne rozmiary: 28-38(60-85) C-H

Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim wątku na LMB.
Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiary
21:41, kulki , Cleo by Panache
Link Dodaj komentarz »

Panache cleo

Stanikowe okazje dla Biuściastych

Jesienna wyprzedaż w Figleaves

Figleaves właśnie rozpoczął jesienną wyprzedaż. Taniej można znaleźć m.in. biustonosze firm: Panache, Freya, Fantasie, Cleo, Masquerade i Midnight Grace. Ceny zaczynają się już od około £15. Przecenioną bieliznę z kategorii DD+ możecie znaleźć tutaj.

30-38 B-G i kolorach: biel, czerń, beż, jasny beż, jasny róż i czerwień; cena normalna to £14 (promocja do poniedziałku 12 października); kod PEACHY
  • balkonetka Panache Tango w ofercie 'kup jeden, drugi za pół ceny' w klasycznej bieli, czerni i beżu; cena normalna to £24, promocja ważna do poniedziałku 5 października
  • stroje: kolekcje