O czym chcesz poczytać na blogach?

Pampers

moje opowiadanie o adult baby - Onet.pl Blog

Ewentualnie stać w miejscu. Pamiętaj o tym!
Zmieniłem więc pozycję i już po chwili raczkowałem po podłodze. W tym czasie Monika rozłożyła na łóżku dużą, białą ceratę w misie,
przygotowała chusteczki, puder i jedną z tych wielkich różowych pieluch z królewna śnieżką.
- Wskakuj na łóżko - powiedziała zachęcająco. - Połóż się ładnie.
Leżałem na ceratce i czekałem co się stanie. Monika pochyliła się nade mną zbliżając swoje śliczne piersi do mojej twarzy. Zaczęła powoli
odpinać rzepy pierwszej pieluszki i ją zdjęła. Mój penis był już sztywny. Następnie przystąpiła do rozpinania drugiego pampersa.
Zdjęła go. Byłem zupełnie nagi. Monika ze spokojem sięgnęła po nawilżająca chusteczkę i zaczęła delikatnie przemywać pupę i moje okolice intymne. Mój członek stał na baczność, byłem cały czerwony i z nerwów zacząłem ssać smoczek. Ona tymczasem już mnie pudrowała.
Następnie wzięła nową pieluszkę.
- Podnieś pupę. - Uniosłem pośladki, a ona wsunęła pieluchę. Chwyciła z obojętnością mojego członka i pochyliła go aby móc zapiąć
pampersa. Potężna, grubiutka, różowiótka pieluszka była założona. Czułem przyjemne zgrubienie pomiędzy nogami, nie mogłem ich złączyć.
- A teraz założymy.

Moja córcia Zosia - Onet.pl Blog

Już chodzić.
Ogląda również baje, a jej ulubioną są teletubise.Siedzi cichutko i mimo że nic nie rozumie to wpatruje się tymi niebieskimi ślepkami w ekran.A może wiecie jak kochane w tletubisiach pokazują takie malutkie dziecko jak się sśmieje to moja Zosia jak je widzi to aż piszczy z radości:-) Ostatnio oglądała scooby doo.Ale jak pokazali takie potworki to mała się rozpłakała 
Nie myślcie kochane że ja ją przed tv przetrzymuję:-) nic z tych rzeczy.Ogląda baje raz dzienni po 10min:-)
Do tego nasze 2 śliczne ząbalki są już mooocno widoczne ale kolejnych brak.Do tego Zosia uwelbia leżećna brzuszku przez co ja jej pampersa zmienić nie mogę bo jak jej tylko pampersa pod dupkę wkładam to ona hop i już na brzuszku leży:-)
Dużo moja kruszynka potrafi ale długo by o tym pisać:-)

Wczoraj byliśmy u mojej babci.Powiem Wam szczerze że z babcią jest coraz gorzej.Sama faszeruje się lekami bo twierdzi że one jej strasznie pomagają.Na leki misięcznie wydaje chyba z 400-500zł...
Bierze niektóre tabletki po kilka razy dziennie, wogule nie przestrzega zaleceń..Coraz gorzej mówi, nie chodzi.Nosi pampersy...
Była wczoraj u babci jej córka z Łomży (siostra mojej mamy) wraz z mężem.Wujek nosił małą przez cały czas, całował i tulił:-) lubi takie.

Blog 3 przyjaciółek :)

Było źle. Na pierwszym miejscu oczywiście Wam przyjaciółki:)
Przepraszam....

napisała Madzia z drobną pomocką Justynki ;)
2004-02-13 15:31:44 skomentuj (37)


"Pampersy są cool-używam codziennie w szkole" :D
"Pampers zapewnia mi bezpieczeństwo i dostarcza rozrywki"

Dokładnie 36 lat temu roku R.C. Duncan opatentował "Pampersy". Ten na pozór zwyczajny produkt wywołał rewolucję w codziennym życiu milionów ludzi. Niebawem może on okazać się bardziej potrzebny niż telefon komórkowy czy komputer.

Kształtna pupa na zawołanie
Jednak z pampersami wcale nie musimy rozstawać się we wczesnym dzieciństwie. Można je przecież nosić przez całe życie. Dzięki takiej pieluszce zamiast spędzać wielu godzin na siłowni i wyciskać z siebie siódme poty, możemy szybko wymodelować sobie pupę. Zaoszczędzony czas możemy spędzić w przyjemniejszy sposób, siedząc w domu przed telewizorem lub bawiąc się na prywatce.

W pampersie na zawody
Pampersy mogą mieć też inne zastosowania. Na przykład wiele dyscyplin sportu wymaga utrzymania odpowiedniej wagi ciała. Sportowcy tuż przed zawodami wypijają hektolitry wody i stosują inne sztuczki. Wystarczyłoby, aby każdy z.

Herbaciarnia - bloog.pl

Oraz umiejętności w świadczeniu tego rodzaju usług. Makijaż ślubny kraków powinien być pastelowy, delikatnym subtelny, jasny, ale zauważalny. Powinien być wodoodporny aby nie rozmazał się, nie zniszczył. Makijaż ślubny kraków powinien sprawić, że kobieta będzie sie w nim czuła dobrze, pewnie i pięknie.

Podziel się:
Tagi: makijaż permanentny warszawa
Trackback: http://bloog.pl/id,330583303,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pieluchy pampers: wady i zalety

sobota, 12 listopada 2011 13:09
Pieluchy pampers to obecnie najpopularniejsze a tym samym najchętniej wybierane przez rodziców pieluchy dla dzieci. Historia ich obecności na rynku światowym i polskim jest bardzo długa, produkt ten dostępny jest bowiem już od wielu lat.
Pieluszki pampers podobnie jak wszystkie produkty - mają swoje wady i.