O czym chcesz poczytać na blogach?

Pamiętnik z powstania warszawskiego

As I always wished to be - one with the waves, Ocean Soul...

Uśmiechem na twarzy życzy nam w ferie miłego odpoczywania. No, ale przynajmniej nic nam nie zadał...
Dobra, ja tu tylko marudzę i marudzę, a przecież ogólnie humor mam dobry,.To już w moim życiu?) rozczarowanie. Wchodzę sobie dzisiaj do neta i szukam już nawet nie pamiętam czego i trafiam nagle na niemiecką stronę The Offspring. Patrzę, i oczom nie wierzę.."odleżeć" przez jakiś czas.
Kończę chwilowo, sępa goni mnie do czytania "Pamiętnika z powstania warszawskiego". No cóż, trzeba coś robić, a ja nawet go jeszcze nie zaczęłam. A im szybciej.

Wenus w futrze

Świeczkę w oknie, ja zapalę dwie, on był na dwóch mszach ja pójdę na trzy… A On? On, jeśli to widzi puka się zapewne w czoło. Po co te żałobne pienia? Wydawało mi się że odrobiłem pracę domową z chrześcijaństwa. Ale może.Opisujące dzień po dniu dramat stolicy. Płyta Lao Che „Powstanie Warszawskie” oraz „Pamiętnik z powstania warszawskiego” Mirona Białoszewskiego powinny zastąpić suchy język podręczników historii… znacznie lepiej.

Sen z marzeniami w tle.

14:24:06

Dziś...Dziś to ja miałam pójść na spacer z Magdą i Irminą ale Irmi nie mogła więc poszłam tylko z nią. Poszłyśmy sobie na placyk pogadałyśmy trochę na.

(* Niepotrzebne skreślić :D:D:D ) Ja poszłam oddać "Inna?" a wypożyczyłam:

- Pamiętnik z powstania warszawskiego
- Dziewczyna mistrza gry
- Pierwsza miłość
- Za minutę pierwsza miłość

.

Podziemne Pismo Tajniak


wiadomości z podziemia - archiwum (lipiec 2009)


powrót

Spotykamy dziś tylko w Saturnie. Płytę Mateusza Pospieszalskiego z tekstami Mirona Białoszewskiego "Pamiętnik z Powstania Warszawskiego" spotykamy tyko w Empiku. Jeśli dodać dodatkowy punkt za "Proces" Armii sprzed paru miesięcy, to jest 3:1 dla Saturna.

skomentuj (0)


Blog Natalia171

MS">Jego zniewalającemu uśmiechowi uległy już miliony kobiet. Co tydzień wielbicielki serialu „Magda M.” zasiadają przed telewizorem i zadają sobie pytanie: „O co chodzi tej Magdzie? Dlaczego nie chce takiego romantyka i.W serialach:
Oficer
Biała Sukienka
M jak miłość
Grał także w teatrze w spektaklu ,, Pamiętnik z powstania warszawskiego,,
Zstał najpiękniejszym i dostał telekamere

Easy to live with

W środku Mc Doris Pawia tkwię. jej. wycieczka była jejowa. Cokolwiek by to nie znaczyło. Wyprałam się już z mrrrr...sennej marynaty. Przeszłam problemy natury.Wspominając, bo tyle z niej mam, że po prostu ją zdałam.


Książę nadal pamiętał czasy kiedy miast głowić się nad algebrą siedział wkopany w dół i myślał nad.Reesa "Auschwitz". Wczoraj w świetnym teatrze. Telewizji niestety. "Pamiętnik z powstania Warszawskiego" Białoszewskiego. Doskonały. Czytałam 2 lata temu. Sięgnę chyba ponownie..

.+*`*+. Aozora .+*`*+. - Onet.pl Blog

Aktywowana xD Nareszcie xD Miejmy nadzieję, że ten początek będzie w miarę udany. A na start porobiłam kilka zakładek z postaciami "Naruto".Tak wiem, że nie są jakieś boskie i zbyt dobrej jakości, ale ja dopiero zaczynam się tym XP A co do notki. Cóż... czytałam sobie lekturę... Pfu! Jak ja tego nienawidzę. Tym razem trafił się "Pamiętnik z powstania warszawskiego". Uh, naprawdę nikomu nie polecam xD I żeby urozmaicić sobie tą drogę przez mękę zrobiłam sobie.