O czym chcesz poczytać na blogach?

Pamiętnik narkomanki

Było, Minęło, Nie Wróci :(....a oto Moje Wspomnienia...

I powracam do mojego dawnego szabloniku :D Ale powoli myśle też o jego zmianie......tylko nie wiem czy znajde to czego szukam :P no , ale to pozniej :P

>>>NaRAsKa FoR aLL<<<

SeeYa !!!
skomentuj2004-01-07
16:45:55 >> ...:::Pamiętnik Narkomanki:::...

Chce wam tu przedstwić parę fragmentów z książki pt. "Pamiętnik Narkomanki" Barbary Rosiek.

Tak szczerze to nie przeczytałam tej książki do końca, ale te fragmenty , które zdążyłam przeczytać bardzo mi sie spodobały i dużo rzeczy uświadomiły ! Tak więc polecam wszystkim tę.

Pamiętnik Narkomana

POLECAM TEN LINKI DO BLOOGA W KTóRYM INNA DZIEWCZYN,NARKOMANKA OPISUJE SWOJE PRZEżYCIA.

http://narkomankapamietnik.blog.onet.pl/

 

POLECAM NAJBARDZIEJ WAM Tą KSIążKę "Pamiętnik narkomanki" Barbary Rosiek.

Styczeń 2005-Pamiętnik jest zapisem prawdziwych przeżyć dziewczyny,później kobiety,która przeszła przez piekło uzależnienia i której jako jedybej z nielicznych,udało się przezwyciężyć nałóg.

Do domu znów chciało mi się ćpać,a nie miałem koksu a chłopaki też nic nie mieli wiec zawinołem w kredo i tak było cały czas.

 

"Pamiętnik"

13 sierpnia 2007

Rozpoczynam pisanie mojego pamiętnika wkońcu ktoś będzie wiedział co tak naprawde mi siedzi w głowie.

Wczoraj wróciłem z Gdyni byłem u koleszki było zajebiście,oczywiście się naćpaliśmy było spuper,a dzisiaj zwykły przeciętny dzień.Połówka wciągnieta z samego rana,byłem u brejdaka,był kiedyś dilerem asz do momentu gdy.

Muzyka która mnie kocha całą swoją duszą. To właśnie jej oddałam siebie... - Onet.pl Blog

Pomiędzy dobrze wychowanymi ludźmi z tak zwanych dobrych domów, w każdym przedziale wiekowym i w każdej grupie społecznej. Błędem jest przypuszczenie, że kobieta jest odpowiedzialna za czyny gwałciciela. To nigdy nie jest prawdą. Pamiętaj, nie ma znaczenia co robiła przed gwałtem, to gwałciciel jest całkowicie odpowiedzialny za przestępstwo, NIE ona. Fakt, że kobieta przeżyła seksualną napaść znaczy, że zrobiła właściwą rzecz w tym czasie, żeby.

Że nie potrafimy pomóc. Zawsze jest nadzieją na wyjście z nałogu. Tylko trzeba mieć wiarę i nadzieję!!!

W ostatnim czasie przeczytałam "My,dzieci z dworca ZOO". Tematyka jej to relacja 15-letniej narkomanki z Berlina Zachodniego. Pewnie wiele osób czytało książke,ale czy ze zrozumieniem?? Pokazuje ona świat wielkiego ćpania,ćpania i ćpania.Począwszy od trway skończywszy na herze. Oczywiście z herą idziemy do śmierci. Ale bochaterka książki wychodzi na prostą i żyję bez ćpania. Kolejna książka to "Pamiętnik narkomanki",książka bardzo znana,i to prawdziwe życie o ćpaniu.Nie skonczyłam jeszcze czytać,ale doszłam do 9września 1978roku. I tam Basia jest w ośrodku MONAR.Walczy, i ma nadzieje.

Dostałam od Boga nowe życie

Osobę, na której bardzo mi zależy. Ale kurczę... Po co ja to piszę?! Jestem spalona. Na całej linii.

Ludzie, którzy wierzą: 2 Pamiętnik Narkomanki 2008-06-24  Od wczoraj czytam pamiętnik narkomanki. Baśka miała tylko 13 lat... Jestem rok od niej starsza, ale wtedy były inne realia. Rozumiem ją. Rozumiem dlaczego wzięła. Jest nawet trochę do mnie podobna. Nigdy nie była na wagarach, przynosi dobre oceny, jest samotniczką. Wiem dlaczego wzięła. Tak mi się przynajmniej wydaje. Tyle, że jednym się różnimy. Ja.

Blog 18Smutek18

Mi odbiło  i wszystko jak zwykle zepsułem :( ...
Przepraszam... 

:(:(:(:( czemu ja taki jestem ??? Boże powiedz czemu :(:(:( Taki beznadziejny :(:(???  :( mam już sam siebie dość :(

Teraz siedze sam w domu ... już raczej na gg nie wejde ani na neta ... siedze sobie na łużku cały czas czytam  książke ,, Pamiętnik Narkomanki''... czemu ją czytam ?? Bo sie boje że zemną może być tak samo jak z gluwną bochaterką tej książki... że zaczne ćpać myśląc że to nic złego ehhh....:(

Siedze sobie tak i chce mi sie płakać :( ehh

Przepraszam Paulina :( ja naprawde nie chciałęm żebyś była złą :( ehh :(

Ide już weszłem tlko.