O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Pamiętnik księżniczki

"Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała" - Onet.pl Blog

18 stycznia 2010
[066] informacje...

Cześć!!!

Ufff!!! Skończyły się próbne egzaminy. Mam nadzieję że dobrze napisałam. Wkońcu moge się zabrać za nową notkę,czyli kolejną cz. ,,Pamiętnika Księżniczki"(to już chyba 5,ale nie martwcie się-już się kończą :P). Chyba że wolicie abym przerwała na chwilę tą serię,dała kilka innych książek i potem wróciła do ,,PK"???

Mam też nadzieję że Wam się podoba nowy wygląd bloga... :-) Co o tym sądzicie. Chyba lepiej wygląda-mnie osobiście już się znudził kolor różowy jaki był kiedyś...

Przyjaciółki na zawsze - Onet.pl Blog

, które potem zjadła moja kotka Rita i całe byłyśmy w błocie :/

 

 To tyle na dzisiaj z naszych przygód a teraz poniżej podam wam fajne tytuły książek dla nastolatek które naprawdę warto przeczytać:

 

 

Kate Brian

 

 ,, Księżniczka i żebraczka ,,

Meg Cabot

 ,, Pamiętnik księżniczki 1 ,,

 ,, Pamiętnik księżniczki 2 ,,

 Księżniczka w świetle reflektorów

 ,, Pamiętnik księżniczki 3 ,,

 Zakochana księżniczka

 ,, Pamiętnik księżniczki 4 ,,

 Księżniczka na dworze

,, Pamiętnik księżniczki 4 1,5 ,,

 ,, DZIEWCZYNA AMERYKI ,,

 

Tak trudno się zmienić, tak trudno być sobą... - Onet.pl Blog

Ja byłam DZIEWCZYNĄ 3 i wylosował mnie Krystian Pacocha  !!!Ja kupiłam kubek świąteczny i słodycze  .Od Krystiana dostałam miśka i też słodycze  !!!

       Pamiętacie Karola  ???Tego co miał wyrostek  ...Wyszedł do domku w poniedziałek bądź piątek, ale do szkoły nie będzie chodził przez 2 tygodnie  .I najgorsza rzecz  .Ona mnie najbardziej martwi  .Karol.

Magicznie  ...Piszcie w Waszych komentarzach co chcecie żebym zmieniła  , a obiecuję, że napewno Wasze prośby spełnie  !!!

      Wczoraj skończyłam czytać książkę pt."Pamiętnik Księżniczki" ...Bardzo fajna  ...Polecam wszystkim dziewczynom w moim wieku(11 lat) i starszym  !!!

      Byłam wczoraj na pasterce  !!!Było spoko, choć ledwie nie.

ciekawe książki - Onet.pl Blog

Rozpoczęcie roku
Nasze rozpoczęcie było strasznie długie bo występował kwartet smyczkowy. Jutro   są już na prawdę lekcje i mamy w klasie nowe osoby.Na razie  jeszcze nie czytałam nic ciekawego   bo znów czytam pamiętnik księżniczki 2 i 5.Jak coś fajnego przeczytam to napiszę.  A na planie lekcji na wtorek na samym końcu widnieje napis "sztuki walki/tenis/taniec" O jejku co to będzie?!?  
Ewelina (20:30)
nie ma tulipanków :-( żle,żle.

sylwusia1990 blog

Wiem, ale w moich tak) organizowany jest dzień sportu, własnie z okazji dnia dziecka.Było u nas nawet fajnie, miałam najlepszy wynik z klasy(uczestniczyłam tylko w 4 konkurencjach i zdobyłam 16 pkt coool!!!), a tak poza tym to siedziałyśmy z dziewczynami i obijałyśmy się. Dzisiejszy Dzień Dziecka przyżyłam tak:
Leżąc sobie dziś spokonie ok 17 w łózku czytając oczywiście Pamiętnik Księżniczki, czekałam na wielki poczęstunek (jak co roku) i tak długo oczekiwany prezent- okulary do wody(wiem, bo sama wybierałam). Leżę sobie, leżę, czytam, czytam, a tu nagle mama wchodzi z słuchawką telefoniczną w ręku i prowadzi z kimś zaciekłą rozmowę. "Kurcze"myślę sobie "O co chodzi?" Mama w końcu mówi "Tak, chyba by chciała..." Okazało się, że.

Dziecka przeżywały tak przyjemnie, jak ja.
sylwusia1990 2004-06-01 23:14:56
skomentuj (10)
Weekend był cool!!!

Byłam u babuni. Było nawet fajnie, no dobra bardzo fajnie. Razem z Pauliną(moją starszą o 4 lata siostrą)opalałyśmy się na słoneczku podczas, gdy czytałam na głos pasjonujące przygody Mii z Pamietnika Księżniczki(dzis zaczęłam już czytać 4 cześć!!!). Nieźle się opaliłam. Jak przyjadę tam jeszcze przed obozem harcerskim po zakończeniu roku szkolnego, to opalę się jeszcze więcej, zważywszy na to że chłopaki gdzieś tam jadą i mam taka cichą nadzieję, że wreszcie poznam tam jakieś dziewczyny i świetnie będziemy bawić się na tamtejszych zabawach. I kurcze, jak wam się.

Moje życie , moja opowieść - Onet.pl Blog


Pamiętnik księżniczki ; )

Następnie poszłam po mojego 1,5 rocznego kuzyna , z którym miałam iść na dwór ale nie wyszło ; D Później poszłam do babci . A teraz piszę i już kończę .

Pa ;*  
Bąbelek (19:34)
2 pewnie się wam nudzi .
Poniedziałek , 13 września.
Przede wszystkim , chcę was powitać na moim blogu . Będzie to mój internetowy pamiętnik  ;)
.

"Czyż wszystko, co się zda, jako sen we śnie jeno trwa?" Edgar Allan Poe - Onet.pl Blog

Od góry:

  • Lisi Harrison "Upiorna szkoła. Monster High" - znalazłam w bibliotece; nigdy nie chciało mi się czytać tej książki, uważałam, że będzie nudna, ale kiedy ją zobaczyłam, pomyślałam, że warto spróbować.
  • Meg Cabot "Pamiętnik księżniczki 7 i 1/2. Urodziny księżniczki" - bardzo lubię tą autorkę i serię "Pamiętnik księżniczki", już przeczytałam, tylko szkoda, że taka krótka; także z biblioteki.
  • Deborah Harkness "Księga Wszystkich Dusz. Tom 1: Czarownica" - i znów książka z biblioteki; kiedy czytałam opis, wystarczyło.

Pamiętnik księżniczki 2

izikstw blog

Mi przyjdzie do głowy to dopisze, jak narazie tyle.
Pozdro i Buziaczki Dla Was wszystkich a w Szczególności Dla Madzi:****

skomentuj (4)
2004-05-09 11:04:21 >> ..:AnIoŁeK:..

Jak zauważyliście Madzia skomentowała mi notke - postanowilam skopiować tą wypowiedz, nie tylko ze względu, że jest moim.Przytulić ,porozmawiać i doradzić Jej. Zawsze starałam się to robić nie ważne, która była godzina i czy odpowiednia pora i jestem z tego dumna. Jestem także dumna z Księżniczki, znamy się od czasów niepamiętnych:-)Przeżywałyśmy wzloty i upadki .Poznałyśmy i przekonałyśmy się że życie nie jest tak łatwe .Ze musimy wspierać się.Czy mi się to uda??..... czy przetrwam to wszytko co mnie czeka...??
skomentuj (2)
2004-05-31 10:06:37 >> OkRuCiEńStWo -- cZyLi AbOrCjA!!! ------ Pamiętnik nie narodzonego dziecka!!


Jak widać na tych fotografiach człowieczeństwo nie urodzonego dziecka nie podlega dyskusji. Nawet jeśli aborcja jest.

blog manii

Naprawdę nie ma, wokół mnie jest tyle rozmaitych dźwięków. Pełno samotności. O!!! Ktoś puka! Diabeł po mnie przyszedł...
skomentuj (2)
2003-01-05 16:25:48 >> cudze myśli...

Są to myśli Eweliny Ł. wprawdzie przerobione na mój sposób, więc może można zaliczyć je jako moje?!:
Wieczory są.Tylko komedia, którą odgrywam we własnym przedstawieniu.
skomentuj (1)
2003-01-05 19:26:12 >> hmm..

przeczytalam pamiętnik zmarłego i najbardziej dotknęło mnie to, że ten chłopak jeśli umarł to umarł w dzien moich urodzin. Kiedy ja piłam ze znajomymi, on umierał... Coż nawet w tej.Go ludzki smutek, cieszy każde potknięcie, jakiego jest przyczyną. A więc źli też mogą być szczęśliwi... Przecież szczęście to przywilej dobroci. Szczęście mają tylko księżniczki i kopciuszki w pięknych bajkach. A ja? Jaka jestem?

skomentuj (6)
2003-01-10 21:06:32 >> jak pięknie być sobą w tym kurewskim.