O czym chcesz poczytać na blogach?

Paleta kolorów

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

Gotowi. Armia się powiększa...

 
 
zwierzak777 (21:52)
Skomentuj mnie
Podręczniki
Przy okazji szukania i skanowania palety kolorów wygrzebałem moje podręczniki. Pochwalę się.

Do Warhammera Battla

Na zdjęciu poniżej figurki z nałożonych podkładem, pomalowałem też fragmenty podstawki, gdzie mają być skałki, słoiczek z benzyną lakową - rozpuszczalnik, Humbrol 33 matt, pędzelek (używam lekko zdezelowanego, olejna farba niszczy włosie pędzla), "mieszaczka" do farby i paleta - to po prostu płyta CD. Figurki schną i czekają na następny etap.
 

 
zwierzak777 (20:14)

THE sims 3- WłosyTu w okienkach znajdują się propozycje fryzur. Wybierz którąś, po czym możesz określić kolor włosów, klikając w okienka z włosami, a następnie zmienić kilka szczegółowo. Służy do tego maleńka ikonka palety malarskiej w prawym dolnym rogu całego panelu. Zmień kolor włosów - to wcale nie jest proste. Okazuje się, że inaczej zabarwić możesz podstawę włosów, odrosty, pasemka i końcówki włosów. Wystarczy kliknąć w odpowiednią część i.Sima, określasz jego płeć oraz wiek, przy czym gdy tworzysz dzieci lub nastolatków, będą one wymagały stworzenia drugiego sima - dorosłego opiekuna. Kolejna cecha do wyboru to odcień skóry. Tu rzuca się w oczy szeroka skala, którą regulujesz natężenie koloru, natomiast maleńka strzałka obok kryje sześć podstawowych odcieni skóry, w tym tak egzotyczne, jak zielony czy niebieski. W następnej kolejności są tzw. modyfikatory ciała, za pomocą których dostosujesz do swoich wymagań masę ciała (sim szczupły lub.

Tak wielki świat, tak małych ikonek <3 || By ToxicPudding - Onet.pl Blog

1. Otwieramy jakiś obraze na którym oczywiście jest woda ;). Mój:

  

 

2. Następnie wybieramy :

  

i zanaczami obszar z wodą.

  

 

3. Następnie wybieramy :

Dopasowanie -> Balans kolorów

OBRAZEK POMOCNICZY

JEŚLI CHCEMY CZARNE

 

1. Musimy skopiowac poniższy obrazek

   

Obrazek ten otwieramy w Nowym Paincie.

 

2. Wybieramy

Edycja -> Zaznacz wszystko

OBRAZEK POMOCNICZY

i kopiujemy.

 

3. Powracamy do naszego obrazka i wybieramy:

a) ,,Zaznaczenie"

>  <

b) Przezroczystość

  

c) w palecie kolorów

czarno-biały

  

EFEKT

 

 

niematakiegoslowa blog

skomentuj (1)


:) Gdyby ludzie tylko potrafil cieszyć sie na codzień z życia to świat mógłby być cudowny. Sami robimy nasz świat szarym bo nie chcemy widzieć w nim kolorów, wolimy mówić że jest szaro, ponuro i nie kolorowo. Czemu nie uznajemy koloru szarego również za kolor? Ktoś go usunął z palety kolorów? Nie no przecież w paletach RGB i innych go mam, to znaczy, że jednak jest :O. O! W paintcie jest, na dworze jest, wszędzie jest kolorem. Tylko nie w naszych głowach. Problemem jest to, że mało ludzi którzy mówią, że dążą do szczęścia, naprawdę tego chce. Pierwsze co by należało.

Pielęgnacja ciała i twarzy. Cera, trądzik, nawilżanie. Kosmetyki, makijaż i perfumy. Depilacja i pielęgnacja włosów. - Onet.pl Blog


24 marca 2010
Ostatnio były podkłady, wiec dzisiaj tematyka podobna - korektor. Konkretnie paleta kolorów Oriflame. Generalnie nie przepadam za podkładami co nieraz podkreślałam. Staram się jak mogę by nakładać na buzię krem (plus filtry rzecz jasna), puder sypki transparentny oraz właśnie korektor. Zaczynałam od korektorów w sztyfcie, z czego pierwszy miał kolor.

Blog NaszeOriflame "Ludzie, którzy razem pracują, troszczą się o siebie nawzajem. Pomagają sobie, bo wiedzą, że wspólnie osiągną więcej."

Rok,


Nowości kosmetyczne wprost cudowne:

- maseczka złuszczająca z serii Lift Expert
- paleta cieni Visions,
- tusz Wonder wodoodporny,
- kuracja 4 tygodniowa Ecolagen,
- żel antycelulitowy wzbogacony o składniki, które posiada parę firm na świecie,
- mineralny podkład i mineralne cienie
- nowa seria Hairx do włosów

BAW SIĘ MAKIJAŻEM

Paleta pomadek i cieni do powiek.
• 5 cieni do powiek
• 5 błyszczyków do ust
• 1 podwójny aplikator
• 1 pędzelek

Cienie:
Pełna paleta kolorów podstawowych, trwałe kolory, wiele możliwości makijażu.
Dobór koloru cieni do koloru oczu:
• Oczy zielone – brązy, grafity, biele
• Oczy niebieskie – grafity, szarości, biele
• Oczy.

życie Agenta Seby - Onet.pl Blog

To ja.Dziś przed kąpielą postanowiłem wlać do wanny nowy płyn do kąpieli z zestawu z adidasa.W zestawie tym były też okularki takie basenowe.Chwile w nich leżałem w wodzie.I gdy je ściągłem przyszła mi do głowy taka myśl: "Kurcze ściągłem te okularki i widzę więcej kolorów,taka ta łazienka kolorowsza(niż w okularkach.)" .I stąd mój mały wniosek,że w życiu pewnie jest tak samo-czasem zakładam jakieś okulary,osłonę na oczy(jak mają spawacze) żeby czegoś nie widzieć?Wiadomo spawacz,czy pływak ubiera to by chronić oczy przed.

Się chodzić bez okularków co może chyba potwierdzić jak mało kto Iwonka :)
Kończąc tą notkę i ten rok życze Wam kochani nieliczni czytelnicy aby nowy rok 2010 spełnił Wasze marzenia,plany,ambicje,zapełnił Wasze samotne serca,i żebyście szukali jak najwięcej palet kolorów w życiu.Sobie i Wam życze także abyście walczyli tak jak ja walczyłem w tym roku!!

Do siego.


Bastian