O czym chcesz poczytać na blogach?

Paint.net

LizardPL
You have done well.

Przedstawiam wam mapę pod hl2:ep2. Jedyna broń na mapie to “g-gun” Mapka utrzymana w stylu centrum badawczego “Aperture Science”, lecz nie jest to ten ośrodek
Wszystkie tekstury tworzone od podstaw w paint.NET (nie śmiać się).

Cookie vel Yuki, Chow Chow i rozterki osobiste... - Onet.pl Blog

Sprawdzić "komentarz" w słowniku.
3. NOWE NOTKI wychodzą co 5 komentarzy. Ale nie obrażę się, jeśli będzie ich więcej.

28 sierpnia 2009
Pewnego dnia cz. X - Candy przynosi pecha
YATTA!!! No i widzicie, jest dziesiąteczka, a wraz z nią nowy nagłóweczek, który utwierdził mnie w przekonaniu, że Paint jest najlepszym przyjacielem człowieka (tak, tak, próbowałam Gimpa. I paint.NET.). Nie jest źle, prawda? Powiedziałabym, że jest wręcz całkiem nieźle... No to jedźmy z tym koksem.

Pewnego dnia cz. X - Candy przynosi pecha

Candy przynosi mi pecha.
Fakt ten stwierdziłam po śniadaniu, gdy zasiadłam przed komputerem (mamy ich na statku naprawdę dużo, i wszystkie są podpięte do Internetu!) i miałam właśnie obejrzeć 20 odcinek Death Note, gdy monitor zrobił PAF! i się wyłączył. Komu zdarzyło się coś takiego, ten wie, że nie ma nic bardziej frustrującego.
Z żądzą mordu w oczach odwróciłam się i moja żądza mordu jeszcze bardziej się wzmogła. Tuż za moimi plecami stała Candy i wywijała wtyczką od monitora.
- Liczyłam,.

Dodatki i instrukcje do bloga !

Blog.interia.pl Następny blog »
MENU BLOGA

Spis instrukcji

Download
PhotoFiltre 6.3.1
Paint.Net 3.22
IZArc 3.81

BLOG BEZ AP


BBAP- BLOG BEZ
AP. Jeżeli nie korzystasz
z Ap, to wklej ten banner
<< Kwiecień 2012
PonWtŚrCzwPiąSobNie
1
23456

para lesbijek - bloog.pl

Stuknięte?

sobota, 22 sierpnia 2009 23:01
Siedzimy właśnie w pracy, po pracy naturalnie, obaliłyśmy flaszkę Sangrii i mamy ubaw po pachy na scrabblach, w których Żona osiagnęła zabójczy raking 1610  a teraz układa na pałę:)
Wiadomo jak to paru szklankach wina, ale w końcu jest weekend więc należy nam się trochę luzu. A ja właśnie testuję sobie świeżo ściągnięty paint.net - całkiem fajny, darmowy progamik do obróbki zdjęć:) Na pierwszy rzut oka - polecam.!

Co by tu jeszcze? A.. zapracowana jestem. Piszę sobie w tygodniu teksty, artykuły inne pół-ambitne pitu pitu dla takich i owakich firm, i w związku z tym, mam mniej weny żeby pisać na blogu - za co odgórnie przepraszam i o wybaczenie upraszam:)

P.S Błędy w notce to ewentualny efekt rozgrzewającego żyły alkoholu:D

Pozdrowienia, ukłony, uściski inne uszanowania.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4910308,trackback

komentarze (1) | dodaj.

Sux

Na pewno pozbawiam się resztek swojej anonimowości, której oczywiście pozbyłem się już dawno temu.. Chcę, aby w jakiś sposób mnie kojarzono. Pewien rodzaj ukazania faktu, że nie kryję się z tym co piszę. Skoro mam kogoś tu opie*dalać to będę i zdania nie zmienię. Niech przynajmniej opie*dalany/opie*dalana ma pojęcie, że robię to jawnie. Nie chodzi o to, że boję się powiedzieć temu i tamtej jaki jest. Powiem to prosto w oczy kiedy przekroczy pewne granice. A kiedy już je przekroczy, zastanie nowy wpis na www.sux.blog.pl;)
Joł.

(edit)
Foty z biwaku. Mało bo jakoś straciłem wenę:d

Po lewej stronie fota bez przeróbek, po prawej softness+ sharpen; Paint.Net.

Kominek, którego nie tknęliśmy. Jako bonus- mój dog.

Szanowna rodzicielka przy garach:d

Sucks zagnieździł się w oknie. +softness.

Sucksa nogi:d Softness+ sharpen;

Powinno wystarczyć.Tagi: ważne, wpizdu

skomentuj (3)2008-08-08 00:57:59

»66. Jodełka.

Postanowiłem w końcu wziąć się do roboty, którą obiecałem mojej miłości i zrobiłem branosletkę z muliny. W moich ulubionych kolorach rzecz jasna. Here it is: