O czym chcesz poczytać na blogach?

Paid in full

In my own summer the shade is a tool...

[7]

Now I know it's teargas in my eyes. >> czwartek, 10 lipica 2008 20:05:41
Why have you put so many things into my eyes
(that I can't see clear)
Who's paid you for telling me what I'm worth
(and run in fear)
It has been for me a strain to see already
(what have you done)
The rising noise
The.Szwedzi poczęstowali nas dwoma kompozycjami z wspomnianego wyżej longplay’a pt. „Consternation” i „Follower”. Tę pierwszą zamieniłabym na inną ze starszych płyt. Następnie pojawiła się jedna z mych ulubionych piosenek na „Last Fair Deal Gone Down” – „Teargas”. Wybrzmiała.“Vampiria” (za sprawą której zrobiło się nieco spokojniej), “Alma Mater”, a na bis: “Blood Wells”, “First Light”, “Full Moon Madness”. Wokalista Moonspell znał kilka słów po polsku, wyliczał do trzech, krzyczał “Hej Polska” i wyraźnie akcentował „ę” w.

YaBoLeK bLoG ;DDDDDD

Co sie dzialo ... mam poostke... ale luz . wiem ze ok 4 20 wyszlismy z chaty odprowadzic dziewoochy... fajnie sie szlo... tak syzbko. cieplo bylo.. gheuhguegughe luzik , full legal bylo :) Tuz przy targu kolo szkoly nr3 jechala taryfa to my ja za3mali... laski wsadzilismy i zmiezalismy doc haty... Calek zboq spal oomnie bop niechialo mu sie.(czyt od pazdziernika i lustopada heh) spotkaumem zajebiste osoobki. Przedew szystkim qna Oske, Gucie sonesio koffane , Podpalacz tesh dawqno nie widizalem niom i wielu innych. Byl tesh zombos takze moze o3mam swoje plytki heh.. Niom impra byla niezla. Na poczatq bylo qll. Potem jakos jakby przygaslo ale luz. Niom zara ide w kimono i bedzie.No i qna pozdro dla Kwaha . Bo to spox kolo , probowal mi cos osiwadomic ale ja jak zwykel skapowalem sie zapozno.. heh 3manko :))))))BTW =:) Polecam zajebicho mp3 Anastacia- Paid My Dues. Wyrab total. hehe ide spac .. albo nie. jeszcxzde pogram w Diablo 2 LOD super giera normalnie rozpierdziela kichy jak sie w to mloci. Gram juz w to z pooltora.

A ja siedze pod piecem i staram sie przychwycic na goracym uczynku czas...

Strona główna ...
Wlasnie u moich sasiadow leci na full pewna piosenka...jej slowa sa bardzo wymowne i trudno sie z nimi nie zgodzic: "Facet to swinia..."
Wczoraj bylam na super imprezce chociaz nie zapowiadala sie. It's a death row pardon two minutes too late
Isn't it ironic... don't you think
It's like rain on your wedding day
It's a free ride when you've already paid
It's the good advice that you just didn't take
Who would've thought... it figures
Mr. Play It Safe was afraid to fly
He packed his suitcase and.
To wszystko mnie juz przerasta...zbyt wiele problemow sie nawarstwilo. A najbardziej boli to ze nie potrafie sie juz dogadac nawet ze swoim najlepszym przyjacielem o innych nawet nie wspominam. Kurwa...co sie dzieje? Naprawde mam dosyc... Ten dolek trwa juz od kilku miesiecy i jest coraz gorzej. Kolejna przeplakana noc, za kilka godzin.

blacksheep89.blog

To jeszcze tak perfidnie nierówno ;P uf już schnę bo, schowałam sie u takiego fajnego gostka pod namiotem :) troszke sobie pogadaliśmy ;P ogólnikowo to tu jest super!!! Full towarów... >:) no ale w sumie można powiedzieć, że ja mam swojego w Poznaniu ;P ała ale mnie plecy bolą... wczoraj cały dzień na plaży, słońce, morze, lekki.A wstajemy najwcześniej ok. 10 ;) no ale potem udało mi się jeszcze zasnąć ;) wstałam ok. 11 i poszłam się myć, bo potem miałam jechać z mamą do cermaxu i jakiś innych gówien wybrać płytki do kuchni. Nio i wychodzę sobie spod prysznica idę do pokoju i patrzę na koma, nio i nieodebrane połączenie :)))))) dokładnie 11:28.(4)
2004-07-15 21:04:50 >> nasz narodowy hymn :]

Specjalnie na prośbę Kiniaka, zamieściłam nasz narodowy hymn :]]

I've paid my dues
Time after time
I've done my sentence
But committed no crime
And bad mistakes
I've made a few
I've had my share of.